Prijava

A jesmo ružni boktejebo!

нејебе леп него упоран

Ovi ce da imaju 0/17 za tri do kraja ako ovako nastave.

Kakva komedija, za 2 minuta šutnuli 5 trojki i nijednu nisu uboli lolo

Хахахаха, Радуљица чека да га фаулирају да убаци у кош, а прије тога 5 скокова у нападу и маши зицер сваки пут. :)

Ovi će da se samosahrane promašenim trojkama, a samo tako i mogu da dođu do povoljnog rezultata...

Kaко је овај Јовић лијепо намјестио руку, баш фино игра момак.

Srbija igra sa pola snage

Филипинцима Блеч пола тима....

Овај Бразил је једна Игокеа од екипе. Мада Французи има да изгубе само због ових педерских дресова

Бразил је предзадњи био на задњем првенству Америка.... Додуше, осим Хуертаса, Гарсије и Ђованонија, нико им од познатијих није играо.... Ужас од клупе имају....

едит: Ако зауставе Французи Сплитера и Ненеа, уписаће лагану победу....

Najdosadnije prvenstvo ima da bude, pazite sta vam kaze cika Zapi.

kako jbm mu mater, jezio sam se dok sam gledao filipine, njihova igra me je podsecala na prvu ljubav. mali pinoyi kako grabe ka slavi u uspehu

Bice ukupno 0 iznenadjenja, na to sam mislio.

koje su Španci prljave seljačine, igrali braća Gasol po 30 min da se istresaju nad Irancima mučenim. Pau 33, Mark 15 poena.

Repeša je najslabija karika kroata. Jebem ti, pa kao da je kod Mute na časove išao. Šteta, imaju odlične igrače.

Opet se izvukoše hrvatčine. Jebaće ih prvi jači tim na koji natrče, možda baš na brazil nalete, al' usraće ih da i tad naiđu na francuze ustaihjebem. Ništa posebno nisu, s obzirom na očekivanja, makar u ove dve utakmice.
A skola je zver, i šteta je što nema još dvojicu pored priđonija i noćerina, da je delfino tu bilo bi gadnije daleko.

odakle li ovaj Skola izvlaci vise snagu jbt, i pridjoni