Prijava

Znate li da jedan Olimpio Cipriano igra na ovom svetskom prvenstvu...nego, dal ima negde neki Fantazi SP da igramo?

Овде сам гледао костур расни, одеш на games па на full schedule. у пдф-у је.
http://www.fiba.com/basketballworldcup/2014

A i B grupe daju jednog finalistu, a C i D drugog finalistu. Lepo namincali Španci da ne mogu da igraju sa Amerima pre finala. Realno, te dve ekipe su bar za klasu bolje od ostalih. Mi spadamo u grupu ekipa koje mogu da ispadnu u osmini finala, a mogu i do polufinala. Ne nadam se nešto previše, pa ako me pozitivno iznenade, tim bolje.

Штета што нисмо у Ц или Д. Прошетали би се до полуфинала.

Сад гледам комбинације, нама је боље да будемо четврти. Онда у осмини идемо на првог из групе Б а тотално је свеједно да ли је то Арг, Хвр или грчка.

Онда у борби за полуфинале играмо са победником дуела други из наше и трећи из њихове групе. Што би реално била Француска или неко од поменутог тројца из њихове групе. Ту су реалне шансе да прођемо.

Ако будемо трећи, играмо са другим из Б групе. Али онда у борби за полуфинале играмо са победником дуела први из наше и четврти из њихове групе. А први из наше ће бити Шпанија. Што значи ако смо трећи најебали смо.

Најбоља опција други или четврти.

едит: то расни, саћу убацим костур у уводни пост.

ко ти каже да ћемо проћи прву групу?

замисли ови да нас победе ахахахах види какви су сунце ти пољубим
http://islamtimes.org/images/docs/000007/n00007355-t.jpg

имају и женски секцију лол
http://thecairopost.com/wp-content/uploads/2013/10/Egypt-women-basketball-team.jpg

Jedva čekam meč Južna Koreja - Meksiko, koliko prekaljenih asova na parketu će tada biti. Imam utisak da je boranija od prvenstva, fale neke jače reprezentacije koje su ranije pržile, naročito Italija i Rusija, možda čak i Nemačka. Možda bih radije gledao Kinu koja ima atraktivno prvenstvo nego pola reprezentacija. Naši mogu komotno do polufinala ako se žreb namesti, ne zato što smo dobri, nego zato što konkurencija nije baš neka (sa ovim timom smo sedmi po kvotama za pobednika).

jbt nisam ni znao da se u pola ovih zemalja uopste igra kosarka...

za amere otkazali i lamarkus oldridz i hauard i kavaji lenard ja mislim....al bez obzira opet imaju sve paklene igrace

od ovih 20 igraca koji su trenutno na spisku ja licno ne znam kojih bi 12 izabrao

U svakom slučaju, sa aspekta navijanja, daleko zanimljivije prvenstvo od onog u Brazilu.
Još imamo i čemu da se nadamo.

A i ako pukneš sa 5 razlike neće te biti blam

jebo košarku

Boomers World Cup team: David Andersen (Strasbourg; France), Cameron Bairstow (Chicago Bulls; NBA), Aron Baynes (San Antonio Spurs; NBA), Ryan Broekhoff (Besiktas; Turkey), Matthew Dellavedova (Cleveland Cavaliers; NBA) Dante Exum (Utah Jazz; NBA), Adam Gibson (Adelaide 36ers; NBL), Chris Goulding (CAI Zaragoza; Spain), Joe Ingles (Maccabi Tel-Aviv; Israel), Nathan Jawai (Galatasaray; Turkey), Brock Motum (Bologna; Italy), Brad Newley (Gran Canaria, Spain)

STIMOROL LOOOOOOL

jbt, zvuči ko neke tablete za podizanje potencije

Caro koja si nubara to su bile vrh kežva

Koja si nubara ladno si itreepowao da ne znam shta je stimorol.
E cimo me truleks krpa oće avatar u 8 bita. Ja mu reko da mora Tibora da pita.
On kaže: a el nije to tvoj dupli!?
Reko jok.

Nemoj da mu uradiš u 8 bita

Ma daaa NOoOb
Teško, nemam vremena a i volje

Teshki nooob, eno sad je i izbrisao postove sa PVT-a.
Mora da se osetio povredjenim.

Klasichno prelosh troll

Blago sam izneverovao mada ništa me ne čudi

Jel to imate neki program za avatar u 8 bita?