Prijava

kaizene, kupi kakve grickalice

Ајде казане, шта испаљујеш људе. Дај мени "Beli"

Hoćeš je više ukinuti i uvesti nešto normalno za pehar i krunu?!
Neki znak poštovanja pokazati?

тешко брте, ја се једини цимо око тога док сам био модератор а сад и мене боли курац да смишљам шта и како и предлажем

šta bismo i šta ćemo tek sad bez tebe?

несмем ни да замишљам

Sajt je mudo Marijanovo.

Je l' i dalje aktuelno da se traži promena nadimka?

ма моћи ће да ти промени кајзен и кад укине ово са круном, опуштено

ако буде хтео, наравно

A zašto se ne bi uvela neka fora, tipa platiš nekih recimo 200 dindži i možeš da promeniš nadimak?

Pa je l' beše bilo to ranije ? Znam da je nešto bilo sa kintom, neko ktitorstvo i slične kerefeke i fore.

ктитори брисали постере ђубрад.

Zaboravio sam i šta se uopšte dešavalo ranije po sajtu, meni je vrhunac bio da napišem defku i da refreshujem po pola sata non stop koje je to loženje bilo lololo.

uvede groblje za ordenje pa nubare sa palčevima izganjaju da to ukine i da njihovoj pici to da da svršavaju na svoji 14 definicija i 3 na groblju
uvede promjenu nadimka za ordenje, emo kurave željene promjene identiteta ga zamole za svoje pice da im to promjeni i to im promjeni i promjeni im nik i poljubi ih u čelo
uvede bolje mišljenje o sebi da mi pljune po faci ono hinjaka, nogom u šupak u punom busu
šta li će sledeće emo kurvice moliti i iskukavati, koji si kurac ikako uvodio ova kurčeva ordenja

mogu li da se zovem srbija9999?

Promenite mi godishte u moje pravo. '74

Jeste i samim tim oslobodite Krle96, želim ja biti Krle96, jer Krle96 znači život

jeste kurčina masna, šta je ovo, kako menjaju nadimke ovi paćenici?