Prijava

taj Demonio ima malo seljacke rime, ali Furio Giunta je predobar, mlad dechak, bice nesto od njega nadamse

Ćilmo, Furio je jedan od najboljih repera na sceni.

Јбг, ја их знам ту из краја, тј Демониа, нисам имао појма да још неко зна за њих лоло

Furio Đinajlu je realno najjači reper trenutno.
Trep su ovi Novosađani progurali, Fox i ovi. Fox je nula od repera (trepera), al', jebiga, baš se lože klinci na tu diskusiju.
Doduše, slušam i ovaj kurac ponekad, kad se zaludim, ili kad sam još s nekim ko 'oće da se zaluđuje. Mada je generalno žešće sranje.

Što jes jes, doduše, imaju Novosađani solidne reference, nisu im sve rime na nivou kare-pare-drugare-care za razliku od 80% repera.

тилмо није то то. овде се прича о сиротињском трошењу 500 динара на траву а не на милионе сплавови курве њелцоме то саинт тропез.

хаха реално што више слушам то је више капирам, типа направљена је да буде срање и проста тако су ми и објашњавали кад сам им реко да је срање и до јаја је. и људи су се примили.
http://youtu.be/kkIYU_pcMt8

Ху Си је најдобар позз

Sve pare trosim na vutru

Vau, kako originalna i nepreradjena tema u rep krugovima. Dajte im bananu.

E koje sranje jebote, ali počelo da odjekuje u glavi i ne mogu da je izbacim.

Kapiram da ovima što troše vutru leže ko budali šamar, kad se porazvaljuju uđu u dobar trip sa ovom pesmom.

Ha ha koji treš jebote, ali ne mogu da je izbacim iz glave hahahaha

Realno, sranje. -

осамдезтри лаика матјорееигх

KARDEŽ MAMA ZA OVO
JEBEŠ TEBE

SVE TI JE TO ŠOGUNAT MOJ MITORI

Po meni ovo je sranje.Ja doduse ne slusam ovu vrstu muzike,tako da kapiram da ipak postoje ljudi koji ovo gotive.