Prijava

Nije mi jasno, sladak zgrušeni proliv, uvek bacam to sranje sa svega što dobijem sa šlagom.

ja ne volim slag brate i u pravu se svi,sto ne stavljaju cokoladu svugde umesto jebenog slaga mrtvog

ili ona fora šlag i jagode, jebem ti muku, ubije jagode

Zato što sirotinja. Daj da je što jeftinije, a da torta izgleda veće. Pogotovu onaj šlag što se muti s vodom, koa nemaština, stršno jbt

stršno zaista... kletva poštovanja kvantiteta

VOJVODINA NIJE KRAVA MUZARA!!!

pa sta da stavim, margarin?

ali radjarde i u neamckoj stavljaju slag

To sve turci i šiptari doneli gore

Stvarno brt. Totalno nepotrebna stvar. Jednom kazem kevi e mama, aj mi skuvaj kafu, ona kaye da li zelis i slaga sine, ja joj kazem ne zelim. eto koliko mrzim slagh

pa sta da stavim, margarin?

pashtetu JUNECU

шлаг је до јаја, једина ствар која може да извуче неку очајну торту, онда само скинем шлаг са ње и кажем домаћици да ме боли стомак и не могу више, да не испаднем некултуран и кажем да јој торта не ваља курцу и да рецепт треба спалити

voleo si jagode sa šlagom onih dana kada si ih uzimao kradom sa mojih usana, tako da šlag suštinski i nije tako loš ako imaš jagode. Međutim, razumem ombreta, pošto on pati kompulzivno-insinuirajućeg poremećaja jer radi u pekari pa mu se belo ogadilo do zla boga. A kakao što stavljate u polubeli leb valja, a? E neš kolega! Potrovašte ovaj narod!

Шлаг је говно, поготово онај бели безукусни.

e matori ni ja ne volim gšla, naročito na plazma torti.

na ženskim grudima je najbolji

aj ne seri i dolazi na jagode sa šlagom, u Apolonu sam