Prijava

Nemoj ti meni super:)

Jesi li promenio mišljenje ili ne? Odnosno, hoceš li da uskladiš DATU IZJAVU sa MIŠLjENjEM ?

naravno da sam protiv.
a akcija kao takva mi se sviđa.
ne menjam mišljenja tako lako...

:plezi mu se:

Dok sam bio mlad i naivan, i verovao u svetsku pravdu,i mislio sam da su administratori i moderatori, pravični i objektivni.Ljudi, u čiju pravdu i pravičnost veruju i uzdaju se obični članovi.
Međutim....

@Don Quihote: ne razumem u kom pravcu ide tema? nekoliko ljudi se složilo sa tobom među kojima i nekoliko moderatora što znači da će pristati da obrišu definicije koje se ovde budu izglasale kao "okajane".

Dakle, slobodno, ko god hoće da učestvuje u ovome -- slobodno...

...i oni su ljudi pa tako ponekad požele da iskažu mišljenje :)

ne mogu više ovde da ti oftopikujem temu, greh je.

KAIZEN: U pravu si, zaneo sam se u prepucavanju sa SUROVIM da sam se zaista udaljio.Izvinjavam se.

SURVI: Svaka ćasta na niskom udarcu:) Priznajem,Surovo:)

Za obojicu: nisam bas bio upucen, koliko je potrebno glasova da se neki predlog usvoji? I ako je usvojen, da li ce postojati neka posbna rubrika, gde cemo moci da postavljamo definicije koje bi zeleli da obrisemo?

Da me nebiste pogresno razumeli, ovaj sajt mi se mnogo svidja,i ovim predlogom sam samo hteo da ga ucinimo jos zanimlljivijim i mastovitijim, jer smatram da bi se i kroz ta opravdavanja i objasnjenja, moglo cuti dosta zanimljivih ideja i mozda uvedeli da smo i mi na pogresan nacin shvatali neke definicije.

Hvala na strpljenu

Teško da će proći kao rubrika u skorije vreme jer postoji gomila drugih stvari većeg prioriteta. Možeš probati sa posebnom temom na forumu pa videti kako će to da ide.

Mislim da je ovde stvar resena!

Iskače iza ugla

Aha, džabe pokušavaš da oživiš temu!

Aha, nekropost!!!