Prijava

http://s1.postimg.org/dcvk1793j/vatra.jpg

Treba mi mala pomoć,

na poslu su mi uveli ovo sranje i blokirali mi skoro sve živo. Rekao sam im za Vukajliju da ću da im 'ebem sve po spisku i za sada je sve OK, ali postoji mogućnost da će i to da mi zakinu.

Zanima me da li postoje neki načini da se to zaobiđe?

Tražio sam po netu, ali nisam baš najbolje skapirao one tekstove, tako da ako postoji neko ko zna kako i može to da objasni na neki jednostavan način, bilo bi lepo.

Само да проверим јел иста прича: не можеш фејс, тјуб и лајв стримове а можеш да гледаш филмове са флеша ,играш игрице итд?

Da, taj fazon. I ajd nekako dok je samo tjub bio, pa ono, ko ga jebe, ali sada mi sve živo pogasi. Hteo sam mp3 neki da poskidam, nema šanse. Samo čekam kada će i Vukajliju da capnu.

Коју грешку ти тачно избацује кад оћеш фејс нпр?

Saću skrinšot da uradim

Није иста грешка као код мене мада је вероватно иста прича што се тиче тога шта је бановано..Шта те боле уво пушћај филмове са флеша и уживај

Pa ne, nije tolika frka, ali eto tako me i zanima to sada, da li je prejebivo i kako.

Mogu sa fleša filmove, imam vukajliju i muzike na kompu ovde dosta, ali čisto sam se sada zainteresovao.

Oftopik:

Znaš li ti Skauzer da sam ja tek pre nekoliko dana izvalio da si ti ustvari SiM....umro sam od smeha. Nisam gledao tamo na prošlim nadimcima nikad, nego sam brisao PVT-ove stare i odjednom vidim da sam ti slao PVT-ove za fudbal na Adi. Tu ja stao da razmišljam nešto tipa otkud Skauzer, pa nije on toliko dugo na sajtu, a ne sećam se ni da se prijavljivao i pogledam onda. Idi u kurac :)

Mozes uvek da koristis OperaTor, ili druge slicne programe.

Прејебиво је гарант, за овај проблем код мене има решења али је комплиловано до јаја, мрзи ме да се цимам и да ризикујем казну, можда и посао..

Ово за ницк..Ја не могу да верујем, која лолчина, још си ми и бр мобитела дао факат :) Готово, стижу те године, прсо си, чика Алц долази у посету љољ

ako imaš ikonicu od tog untangle filtera dole u taskbaru onda idi desni klik i verovatno imaš nešto na fazon "stop filltering" ili tako nešto

Ово за ницк..Ја не могу да верујем, која лолчина, још си ми и бр мобитела дао факат :) Готово, стижу те године, прсо си, чика Алц долази у посету љољ

hehehe gotovo, parikrao sam u alchajmerovoj i kraj. Inače, usput bi mogao i da dođeš na fudbal :)

ako imaš ikonicu od tog untangle filtera dole u taskbaru onda idi desni klik i verovatno imaš nešto na fazon "stop filltering" ili tako nešto

Nemam jebiga.

Mozes uvek da koristis OperaTor, ili druge slicne programe.

To bi onda verovatno morao da skinem kući pa na flešu da ponesem.
Šta je to uopšte?

ako imaš ikonicu od tog untangle filtera dole u taskbaru onda idi desni klik i verovatno imaš nešto na fazon "stop filltering" ili tako nešto

ne verujem da su tolki nubovi da tako naprave resenje.

Untangle je na serveru, poput proksi/fajervol rešenja.

Tor: http://en.wikipedia.org/wiki/Tor_(anonymity_network)

Za Chrome možda i Zenmate završi posao

Ma nema sanse da on ima pristup filteru. Mozes da probas i Tunnel Bear, ako imas admin privilegije na svom kompu, pa mozes da instaliras.

Ako ne, OperaTor radi provereno. Protok je kilav, ne moze nista zahtevno da se gleda, ali jbg, nema ogranicenja sadrzaja.

Sad sam malo uzo da pročitam oko toga.
Jbt, ovaj untangle je obezbedio sve. Ne može proxy, ne može da kucaš čiste ip adrese. Ništa bratelo...

Ako ti ukinu, ukinuli su...
Šta da ti kažem... Vidimo se na nekom drugom sajtu.
Ionako nisi bio neki poseban moderator.
ololol

Zenmate obavio stvar. Fala ljudi.

Има нека фора за анонимно сурфовање, не могу тачно да се сетим сајта, ал се сећам да смо преко тога на факсу заобилазили све те глупости. Одеш на њихов сајт и онда те преко својих проксија баце где ти треба. Сећам се сцене да је лик у пуној компјутерској сали гледао порниће захваљујући томе, тако да су ти могућности велике.

Верујем да је лако да се нађе на Гуглу.

probaj ovo: ako je blokiran facebook, a verovatno jeste, ukucaj ovo u browser, i idi na ti stranicu:
173.252.110.27
ako ti otvori fejs onda je tupavi DNS blok, i jesu nubovi. samo nadjes IP stranice i to je to.

ako nije moraces nekako sa SSL da pristupas sajtovima. ima resenja i za to, naravno.
EDIT: eto, zenmate je jedno od njih sto ocigledno fercera :)