Prijava

Majku im jebem misle da su pare sve. Vodu su nam privatizovali, prodali. Beskućnici po Americi bazaju na svakom ćošku, a polako počinju i kod nas.

Svi mi koji mislimo da novac nije sve.

REVOLUCIJA!!!

https://www.youtube.com/watch?v=qNJUbsY0X-o

Ovo ne smemo da dočekamo. Dostojanstvo nema cenu!

Ajde napravimo neku anarhističku četvrt ili kibuc.
Jel bi dozvolio Vučko?

Nema tu šta da li bi ko dozvolio. Potrebna nam je nova ideologija. Prodali smo izvore vode jebote! Pa za šta, za pare jebene?! Pa nek nabiju svoje pare u dupe jebem ih usta, voda nije na prodaju! Dostojanstvo nema cenu!!

Gledajte kako nam zagađuju izvore. Ne valja voda tamo, ne valja ovamo. Ide propaganda kako je bolja flaširana. Uništiše nas.

objasni mi sta ti smatras pod tim ''dostojanstvo''?

pakle preneo ti rasni dauna, zaražen si ofišali.

Виду мене, отвирио сам још једну дауновску тему. Шта хоћеш ти човјече?

Petar Pan Pezo$

objasni mi sta ti smatras pod tim ''dostojanstvo''?

Dostojanstvo je kad ne moraš da ležiš na ulici i moliš prolaznike za parče hleba.
Dostojanstvo je kada ne dozvoljavaš da tvojoj majci privatnik na poslu kaže: "Gde si kurvo" iako je tu došla pošteno da radi.
Dostojanstvo je kada nemaš u džepu ni dinara a opet te zovu gospodine, jer si čovek isto kao i bilo ko drugi.
Dostojanstvo je kada ne moraš da lažeš da bi prehranio porodicu.
Dostojanstvo je kada te poštuju kao ličnost, a ne zbog posla koji radiš ili novca koji imaš.

Ništa od ovoga nema u kapitalizmu. Tu postoji samo jedno pravilo, imaš novac-nemaš novac.

Dostojanstvo je kada ne dozvoljavaš da tvojoj majci privatnik na poslu kaže: "Gde si kurvo" iako je tu došla pošteno da radi.

ova pojava demonizovanja privatnika me oduvek fascinirala....

Država mora da nacionalizuje sve izvore vode.

Ajde napravimo neku anarhističku četvrt ili kibuc.
Jel bi dozvolio Vučko?

jak si ti anarhista kad čekaš dozvolu premijera

Ne anarhizam, nova ideologija. Zar nema Srbina da napiše program za koji se vredi boriti.

@Director

Jebi ga. I ovima u Kopenhagenu je potrebno da ih toleriše danska vlada.
Kad praviš neki malo veći alternativni sistem, treba ti i to.

Svi su se prodali, nije ostalo ništa za šta se vredi boriti. E pa ostalo je, samo dostojanstvo je vrednije od svega.

protest:
-sta ocete?
-sveeeee!
-sta necete?
-nistaaaaaa!

otprilike tako bi mogo da sumiram ovu temu protiv novca, kao svetskog zla. ajmo da zaboravimo na novac i svi da se drzimo za ruke i dostojanstveno jedni drugima da pusimo kurac.
u teoriji lepo, u praksi se pokazalo da su najdostojanstvenija (ako je to rec) drustva ona koja su najbogatija. to ti je uzrocno posledicno i nema veze sa kapitalizmom.

Kelte evo iskreno ću ti reći. Koliko se sećam ti živiš u Švajcarskoj ili sličnoj zemlji na zapadu.

Ti nisi svestan da plata koju primaš nije realna vrednost tvog rada već posledica politike i istorije date zemlje. Dosta mi je tih naprednih koji su to postali držeći robove, imajući kolonije i pljačkajući Evropu i Afriku.

Ja te molim da ne komentarišeš teme o Srbiji ako tu ne živiš. Ko je otišao, otišao je. Radi tu i ćuti, primaj platu i kupuj čamac pa se vozi po Ženevskom jezeru, možda nabasaš na kosti nekih robova ili zakopane devizne rezerve Nacističke Nemačke.

Sve u svemu poenta je da mora da postoji neka granica, neki minimum preko koga se ne sme proći. Ne smemo da prodajemo svoje izvore vode. Moramo da prepoznamo vođe među nama koji imaju ideju, ideologiju, cilj koji neće prodati za novac. Moramo da podržavamo jedni druge jer vremena će biti sve teža i teža.