Prijava

Ћаласанови пусти снови....

Манчестер прошле сезоне играо 6 пута боље. Ово сад као да је неко пустио снимак из 80-их година, такав фудбал играју.

mancesteru treba odbrana.ako misle da ce sa dzonsovima i evansima nesto uraditi,onda nisu normalni i glupi su ko kurac.

Ди Марија доктор.

Довели су овог Блинда, али није им он довољан. Бекови су убиј Боже...

Е, да, недостаје им и један добар задњи везни, неко типа Сколс, Ћаби Алонсо, Маскерано, овако се муче са јебеним Барнлијем, убише их на средини.

А Алекс гледа и неверуе. Шта ли њему пролази кроз главу сад?

Шта му пролази, можда "добро сам се повукао на вријеме, не вјерујемо како сам их зајебао". Реално, оставио је матору екипу и збрисао кад је видио да не може да понови онакву сезону. Мени жао што се на Мојесу све сломило, фрајер је са Евертоном могао да се носи са скоро свим топ 4 екипама. Сад су довели Ван Гала, спрцали милионе и милионе и ништа нису урадили. Биће гори него прошле године.

Komentator: "Dva čista penala nisu suđena za Junajted."
Bole me kurci! Saće Barnli gol da da.

Definitivno potreban jedan dobar zadnji vezni, bekovi užas, odbrana komedija, a i suđenje katastrofa, sve u svemu, kako je počelo, neće se dobro završiti.

А ја идиот одем и одиграм 2 и 3+, контам морају једном прокнути маму им јебем, против кога че, ако не против Барнлија, ал џаба.

Ako Barnli nisu dobili, neka budu srećni ako ove sezone dobiju šansu da se takmiče u Ligi Evrope...

na kladionici je onaj decko pukao 2500 ljade.a jos nije ni poceo tiket da mu se rasplinjuje.

Кол'ко мораш бити луд да ставиш 2,5 хиљаде на Јунајтед. Ко је мајстор?

A bukvalno je bilo sad il' nikad, ovaj Barnli zonaška ekipa jebeno. Al' tako je to kad ti je glavni igrač Valensija, crni Vešović.

eno ga na temi klajdze.nisam hteo da mu baksuziram,al od celog tiketa mi je manc bio najgrdji.

Valensija, crni Vešović.

Хахахаха, оплаках. :) А и Ван Гал, изведе Ди Марију, једини који је нешто покушавао, а убацује оно свињче Андерсона. Нема, распад система, боље онај МК Донс да игра ПЛ умјесто њих, баш фин фудбал гаје на око.

hahah
zamisljam valensiju kako pije po splavovima i prica sa cg akcentom.muva neke anderejdz picke.

Mojes je gospodar fudbalskog znanja za ovog degenerika...

Mene, kao navijača Junajteda, srce boli, gledajući ovo.