Prijava

Агер се вратио у Брондби за 3 милиона, јер ови не могу више да плате, а он решио да се врати одакле је дошао, пошто му у Ливерпулу не дају да игра... Не могу да схватим да за њега у првих 11 нема бар повремено места.

Од данас и ја подржавам БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ БРОНДБИ!

Данац иде на аватара.

Челзи - Евертон 9
пет утакмица Јелен Суперлиге 8

http://i.imgur.com/eFsQWnM.png
http://i.imgur.com/kgGeJD5.png

па тврдо се игра.

Jelen Superligu krasi taktičko nadmudrivanje

nije to liga bez odbrana ko primera i premijer

хахаха какав сељачки фудбал 3-6 па плачем јбт! колико је наша лига изнад премијера, жао ми је колико нас потцењују у европи ал јебаћемо их догодине, заправо тек смо кренули!!1

3-6, ko na ulicu da su igrali, taman se do 6 igra.

dje si davide, za koga navijas?

ми кад играмо у крају пребацимо 5 голова једино кад нас нема довољно па убацимо неколико клинаца

САМО БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ БОРАЦ

мисим смешна лига то сам написо. у фазону мош мислити 9 голова.

нисам вама написо да је као ,,смешна" тј. несмешна фора капираш бгате све ок

нисам вама написо да је као ,,смешна" тј. несмешна фора капираш бгате све ок

https://www.youtube.com/watch?v=aJP-znUXt2g

Агер се вратио у Брондби за 3 милиона, јер ови не могу више да плате, а он решио да се врати одакле је дошао, пошто му у Ливерпулу не дају да игра... Не могу да схватим да за њега у првих 11 нема бар повремено места.

Meni nije jasno da se prvo vratio u Brondbi, da ti jebem Brondbi. Ima 29 godina, jebem mu sve. Mislim nije da ga nesto preterano cenim kao igrac,ali svakako bih ga ostavio. Ono neshvatljivo mi je da je Lovren doveden i placen pun kurac kesa, a nije bolji ni od Agera, ni od Sakoa, ni od Turea. Usrao se Liverpul sa pojacanjima ove godine, sem Lalane i Markovica, go kurac... Ajde Morena cu jos da vidim, ali ovo ostalo je prosek. Danas tesko da ce da dobiju Totem, sve mi se cini da borba za cetvrto mesto biti zajebana. :D

стариџ пиша

Ovaj Lovren je takva rupčaga da ja nemam reči! prevara od 20 nešto miliona

Čudi me što neki KPR ili tako neko nije uzeo Agera.

Baloteli solidan, Liverpul fino igra. Lovren će da usere dva gola tako da moraju da daju još 2