Prijava

Je l' ste registrovali dolazak Alderveirelda u Sautempton iz Atletika?
Ljudi su lagano zamenili sve što su prodali, možda su čak i bolji sada jebote.

E nisam to znao. Ljudi ne kapiraju da Atletiko sav uspeh duguje jednom coveku

http://www.adaspirant.com/dimg/articulos/Cholo-Simeone.jpeg

http://mondo.rs/a723873/Sport/Fudbal/Da-li-je-ovo-normalno.html
Lepo sročen članak za ovu temu, svi mogući transferi ovog leta u klubovima PL. Milijardu evra. Jebotebog.

Ljudi su lagano zamenili sve što su prodali, možda su čak i bolji sada jebote.

Само ме занима јесу ли и даље у плусу?

Nisam siguran, ovo je sa transfermarketa, nije baš jasno šta je SUM a šta TOTAL SUM

ARRIVALS
Sum: 64,42 Mill. £
Average age of arrivals: 24,4
Total sum arrivals: 78,45 Mill. £

DEPARTURES
Sum: 105,19 Mill. £
Average age of departures: 24,7
Total sum departures: 69,87 Mill. £

http://www.transfermarkt.co.uk/fc-southampton/transfers/verein/180/saison_id/2014#subnavi

ageru svaka čast, mogao je da izšibicari još koji milion u naredne 3-4 sezone što bih ja svakako uradio na njegovom mestu, ali ispao je šmexy. ili budala, kako ko tumači :)

За мене је нпр. будала лик са феноменалном каријером који оде да узме још један милион играјући за ФК Антарктик са Антарктика.

Ni jedan ni drugi nisu budale, ako se ja pitam. Ageru svaka čast, potez za divljenje. A ovaj drugi koji ode za milion igrati za FK Antarktik... Pa, taj je otišao uživati u egzotičnu zemlju, jebavati dobre pičke i pikati fudbala pomalo. Najlakše zarađen milion u životu, što da ne?!

pa taj jeste budaletina, slažem se. :)

ali nije isto na primer rivaldovo ciganisanje kad je u 41. godini molio partizan da mu daju ugovor kako bi namako još 200-300 hiljada evra, pa kad su ga odbili otišao da igra u angolu za mogu zamisliti kakvu siću jer je proklet; i odluka igrača koji ima 29 godina, jedan je od top štopera na svetu(dobro gmazovi, nisam rekao top 5 ali je jedan od boljih ne skačite) i ima još bar 2-3 dobre sezone ispred sebe, čak i pored povreda koje ga prate celu karijeru, a toga par koje bi odlično odigrao na nivou danske lige. takav igrač bi mogao da igra još tih 2-3 sezone u nekom stabilnom italijanskom ili španskom provoligašu za solidne pare. brombi ne bi pobegao nigde, mogao bi da se vrati u njega i kasnije

svaka mu čast stvarno na lojalnosti i doslednosti, samo kažem da ne bi mnogo pogrešio ni da je nastavio karijeru u vrhunskim ligama, niko se ne bi ljutio

Nije iskljuceno da Ager ode u neku Sevilju ili Fiorentinu za godinu-dve. Premijer liga je postala fizicki prezahtevna za njegovo krhko telo.

раул је рецимо класичан слепац, бар ја његов живот не могу да схватим. накупио једно 50 милиона и онда отишо да игра у катар. мени није јасно како те не смори мало фудбал у 37. години и онда узмеш и блејиш, зезаш се са својих 50 милиона, проводиш мало више времена са женом, децом, родитељима, купујеш јахте, виле, авионе, с тим што овај пут можеш да уживаш у њима колко оћеш а не да трчиш назад на припреме за 10 дана. а можеш ако ти се нешто ради да будеш типа тренер млађим категоријама или скаут па исто путујеш зезаш се, чему то опет играње неког бедног фудбала за још који милион или пет? опет устајање, тренинзи, играње пред неким арапима, слаб фудбал, далека земља, не знаш никог, све нешто ко на силу, ко да мораш. дал су ти типови толики бедници да не могу да замисле свој живот без играња фудбала и тренинга или шта мени није јасно.

alave budale. jos kad krenu da se pravdaju: ja sam profesionalni fudbaler, oni su ponudili pare za moje usluge. ali sta da ocekujes od fudbalera, kakva je greota sto njima daju pare.

Ни мени то није јасно... ал' јбг. Овај Агер је малтене усамљен пример. А има мали милион фудбалера који туку милионе.

Тако да је закључак да сви постану похлепне пичке кад зараде већу лову...

сад гледам, човек има 4 јебена сина и шћер и жену добру. пази тог ретарда који их је све ђутуре исцимао у катар уместо да је остао у свјој вишехиљадитној вилурини у престижном стамбеном делу мадрида, да та деца остану тамо где су цео живот, где су им другари, где им је школа, где им је живот. да проводи време са њима, да васпитава синове, еј 4 сина! па 3 живота ти требају да проведеш времена са њима колко би нормалан човек хтео. не, он их је повукао са собом у пустињу преко света међу неке муслимане и курце. стварно греота што се њима дају паре. и то дал се толико попохлепе не разумем начи.

Realno i Bogic Popovic igrao za Hajduk sa Liona, a mogao da igra u Big Bulu iz Bacinaca.

Sto se tice Raula i ostalih, verujem da hoce da igraju sto vise, sto zbog para, sto zbog sebe. Ja gledam svog caleta koji je u penziji, covek ne zna sta ce od dosade, pa uzeo da cepa kladzu ko lud. Tako i on, nisu nikada nista drugo radili u zivotu, odu u penziju, i posle 3 meseca ih smori. Glup je primer, ali uzmi sebe, uvek ti grize bulja realno da odes negde da opikas fudbal, cim se pojavi prilika. Da sam na njihovom mestu, i ja bih igrao do 50., po seoskim ligama, sta drugo da radim. Pare sam zaradio, sad cu da igram iz sprdnje, nema ko da mi jebe majku, ne igram finale LS...

Чивути су то проклети, нема то душе.

има ту истине бвдлга ал мого је да остане у реалу бе ако му се игра фудбал или у неком шестом нижеразредном клубу, или да буде шта ти ја знам неки директор неког мог курца у фк реал мадрид ако му је досадно. мого је бре шта је хтео, плус са својих 50 милиона, мого је да типа узгаја голубове висколетаче, лупам, за те паре може да нађе хоби који оће.

Мого је да купи себи клуб у мадриду и да игра у њему лололо
Ненене, још јаче да буде тренер/играч/председник/власник, па онда игра рол плеј, као јао овај Раул ништа не ради шта сам му рекао, мораћу да га оставим на клупи, па онда као прецедник куди тренера, што си оставио Раула на клупи, па он нам је маркетиншки најисплативији, па онда се посвађа са тренером изабаце га из тима, он изјави за новине да га траже највећи европски клубови чисто да дигне себи цену и притегне управу да му повећају плату. То би рецимо ја урадио...

раул је рецимо класичан слепац, бар ја његов живот не могу да схватим. накупио једно 50 милиона и онда отишо да игра у катар. мени није јасно како те не смори мало фудбал у 37. години и онда узмеш и блејиш, зезаш се са својих 50 милиона, проводиш мало више времена са женом, децом, родитељима, купујеш јахте, виле, авионе, с тим што овај пут можеш да уживаш у њима колко оћеш а не да трчиш назад на припреме за 10 дана. а можеш ако ти се нешто ради да будеш типа тренер млађим категоријама или скаут па исто путујеш зезаш се, чему то опет играње неког бедног фудбала за још који милион или пет? опет устајање, тренинзи, играње пред неким арапима, слаб фудбал, далека земља, не знаш никог, све нешто ко на силу, ко да мораш. дал су ти типови толики бедници да не могу да замисле свој живот без играња фудбала и тренинга или шта мени није јасно.

+1

па буквално енеми, мого је да оствари своје њилдест дреамсе.