Prijava

Торес и кад је био лош у клубу кидао је у репрезентацији, зато могу сви колективно да му попуше заједно са идиотом маурињом и абрамовичем који су га очигледно фурали скроз погрешно.

Nije top 3 nego top 1, ali sada ne pruza dobre partije kao pre. To sam vec rekao, naravno da sam svestan toga. Covek je prvi asistent u Evropi u zadnjih 5 godina. Bio.

Toresu je nesto urusilio samopouzdanje, ko zna, mozda se presvlacio pored nekog crnje i eto, nabije covek razne komplekse..

који су га очигледно фурали скроз погрешно.

I ovo je prilično tačno.
Npr onaj peder što ujeda ko ker nikad neće dostići Toresov zenit. Bar po meni.

Торес и кад је био лош у клубу кидао је у репрезентацији, зато могу сви колективно да му попуше заједно са идиотом маурињом и абрамовичем који су га очигледно фурали скроз погрешно.

Ovde mnogi grese, Tores se povredio u svojoj poslednjoj sezoni za Liverpul, kada se vratio, bio je neprepoznatljivo los. Odigrao je do kraja sezone lose, pa se tek onda preselio u Celzi.

Meni je takodje Tores jedna pregotivna glava i mislim da je dobar igrac.

Suarez mi je isto pregotivan, mozda vise od nekih drugih zato sto ujeda.

Kantona je sutnuo navijaca pa je bio mudonja, a ovaj kad ujede kazu da je picka...

Npr onaj peder što ujeda ko ker nikad neće dostići Toresov zenit. Bar po meni.

Dostigao i prestigao, odavno. Gle ucinak

2005–2006 Nacional 27 (10)
2006–2007 Groningen 29 (10)
2007–2011 Ajax 110 (81)
2011–2014 Liverpool 110 (69)

Plus sto ume i da asistira.

Готивим и Тореса и Суареза. Тореса јер волим тај тип играча, а Суареза јер није нормалан. Како можеш да не волиш лудаке? лоло

ЕДИТ Е сад, да ли су најбољи, то је десета прича. Не знам чак ни да ли би их купио да имам ФК са неограниченим средствима.

Ovde mnogi grese, Tores se povredio u svojoj poslednjoj sezoni za Liverpul, kada se vratio, bio je neprepoznatljivo los. Odigrao je do kraja sezone lose, pa se tek onda preselio u Celzi.

Koliko mož' da se sjebeš i povrediš pa da promašuješ 3+ prazna gola na svakih par meseci? To nije do povrede, brate.

A gde sam ja rekao da je to zbog povrede? Rekao sam da je takav postao POSLE povrede, mozda su mu na operaciji izvadili deo mozga, mozda su mu izvadili kuk i stavili kamen, mozda kazem mozda....

hahah jes zajebana rijec do.

tores je igracina i gospodin za suareza, zao mi je sto se sjebao, uvek cu ga postovati, ali na neke stvari moras da se nasmejes jbg

U svom zenitu Suarez je bio bolji igrac od Toresa (dao je i vise golova), plus uticaj na terenu, asistencije, fear factor.. Suarez je prosle sezone bio u rangu sa Mesijem i Ronaldom i top3 igrac na svetu. Jeste i Tores bio sjajan u Liverpulu, ali Suarez je bio madjionicar sa loptom.

Porediti Suareza i Toresa je u najmanju ruku neoprostiv greh.

meni je tores miliji, ali suki je bolji. mada tores iz liverupla, cak i iz atletika, nije bas miljama daleko

ima tores psiholoski problem jbg

tores je igracina i gospodin za suareza,

Ово је једино тачно на овој страни:

Kolfild

meni je tores miliji, ali suki je bolji. mada tores iz liverupla, cak i iz atletika, nije bas miljama daleko

А не знам шта бих рекао на оно о Абрамовичу (?) и Мурињу. Па он се баш наиграо код Муриња у односу на форму коју је показао. Стално је добијао шансе, поред свакаквих промашаја и лоших утакмица. Е сад, зашто је престао да буде Торес из Атлетика и већег дела каријере у Ливерпулу, то је стварно питање за милион долара.

Zato što čelzi nema crvene boje, a on navikao - atletiko, liverpul, španija, a nije baš najinteligentniji pa se gubio. Zato milan ima crvene boje, pa će i tamo da jebe. 'de mi je milion?

lampard igra sto posto protiv sitija mozda i pocne, jasno je da se nisu u ljubavi rastali, imao bi neku klauzulu ili bi zamolio pelegrinija da ne igra, mali klub celzi uvek su bili i bice, najvecu legendu ikada tako...