Prijava

LOL al je zviznuo Jaja Azara po glavudži, sad u tunelu, smeje se crnja, ovaj mu sere na foru "šta me biješ pred kamerama, bidni ozbiljan"...

Azar? I njega cemo da jebemo.

Gle ovaj Ramires što se drži za jaja kao ga neko udario u stvari oće da ga Eva izhenddžobira

Лампард господин, десет пута се извинио навијачима Челсија.

A kartona za sve pare.

Murinjo došao po 0:0, dobio 1:1 i njemu dosta.

Dionysio
TR 1:1 ili TR 1:2. Gde je sad Jebač da igram u 30 dana.

Svidža mi se kako igra Mančester, jeste da je Lester, al mi se baš sviđa.

pre 3 sata

MWA. 3 odabrane za mene...ili bambija? :)

Baloteli napisao na tviteru ,,Man Utd... LOL''
Odgovori:
https://pbs.twimg.com/media/ByEYa_aCAAAtxMV.jpg

ви диднт сајн ап фор дис.

Evo Buri još jebe krvavu majku izdajici Frenkiju, kako se samo kuno u nj

Волим ову Енглеску свако може сваког да победи

Nije Lampard izdajnik, Murinjo ga proglasio prekobrojnim. Veliki veliki gospodin Frenki!

NAKON BOKSING DEJA MANČESTER JUNAJTED PRVI!

ZAPAMTITE OVAJ POST!

Mozda ako dovedete 2 vrhunska stopera :)

A čitam da Van Gal hoće Strotmana. Jebao te vezni red konju, daj krštenog štopera il' da se rastajemo.

Dv vrhunska štopera?
Odbrana nam je toliko loš da nam treb četiri vrhunska štopera :)

Biće nam Lari ova sezona surova k'o prošla. Kad nas navik'o matori Ferguson na uspehe, pa sad ne možemo da se opasuljimo. Lako ovim Skauzerima. I da useru sezonu bole ih kita. Ni prva ni poslednja :)

Baš tako, navik'o na uspehe i otišao na vreme. A Liverpul će se vaditi na LŠ 100% :) Vidim i Milanu se dešava isto što i njima pre koju godinu, neće ih biti dugo u Evropi.

treba strotman kako ne treba, uz naravno vrhunskog stopera, hummels ili ... ne znam stvarno, pa ja stopere barse ne bih u evertonu koristio jebenom, jebem li ga ...

dajte sansu odbrani rafael dzouns roho shaw jaka je to odbrana, po meni dzouns je ubica ne bih ga menjao za humelsa nikad, samo cekajte 22 godine ima decko i oko 50 meceva u premijer ligi bice jos veca zverina.. jedino me brine taj drugi stoper dok se ne dovede, cini mi se da roho malo kiksa u odbrani, vise je za ove spanija klubove, tipa marselo igrac vise voli napad... rafael solidan za sad, mali shaw ce tek da kida, bice spreman protiv vest hema, igrace rafael smoling roho shaw pa da vidimo kako ce to izgledati, ja i dalje kazem ne mogu arsenal i liverpul da se nose sa nama, lagano do 3. mesta pozz

dajte sansu odbrani rafael dzouns roho shaw jaka je to odbrana

lolo