Prijava

preterao sam sa evertonom, ali stvarno mislim da je 3. mesto nedostizno.. 4.? mozda videcemo... arsenal mora da dobije direktne rivale bar kod kuce, ziru je ok protiv slabijih ekipa, kao i velbek... dosta zavisi i od sanceza i ozila... uopstalom videcemo.. da mi je neko rekao da ce onakva biti prosla sezona... to je premijer liga

uopstalom videcemo.. da mi je neko rekao da ce onakva biti prosla sezona... to je premijer liga

Bravo Armine, konacno da i ti napises smislen post na ovoj temi.
A na Enfildu ludnica. Ne mozemo da dobijemo Boro kotkuce u 90 al makar je zabavno gledati penale. A sta je problem sa mi kada se govori o navijacima/simpatizerima kluba? Nije da neko tripuje da je u upravi kluba, samo svojata tim za koji navija. Nista neobicno.

Jedna obzervacija.

Svonsijev napadač što je dao gol večeras Evertonu

Napadač kog su doveli iz Liona

,,Starosedelac''

Takođe ,,starosedelac'' i strelac večeras

Svonsi, njtf?

P.s.

Pogledajte golove sa Arsenal - Sautempton, jebu. http://www.soccerhighlightstoday.com/2014/09/video-arsenal-1-2-southampton-capital.html

inace je l moguce da serete toliko o tom "mi" i to u kojoj kolicini vec duze vreme ? stvarno ??

pa ne sere se skoro uopste o tome vise. shvatio narod da je to psihijatrijski problem, tu se ne valja mijesati, samo gore se napravi.

Au kakve golcine.

Steta sto smo mi sinoc protiv jednog 'Boroa prosli tek posle penala, da govorim o nama mi i sami mi, mi smo bez potrebe smo igrali 120 minuta utakmicu koju smo mogli da zatvorimo posle 90, upali smo u neku letargiju i seriju losijih rezultata, mi i samo mi da mi Liverpoll aka Jetra Bazen, jedva cekam da nam se oporavi Staridz jer izgleda da bez njega nismo isti tim. Mi.

Duvajte ga smaraci.

Mi iz Mančestera pridružujemo se akciji "Mi" koju je započeo Scouser i takođe ćemo nas nazivati "Mi", a kome se to ne sviđa, ima temu "moram nekome da se izjadam" i neka tamo se izjada povodom toga.

Brate jedino sta mi je veci smor od "mi" je to navijanje i svojatanje najmejnstrim klubova incestoidne nacije. Jebali vas englezi, mislim gledam i ja al se ne przim na to i uvek cu pre gledati Seriju A ili Bundes ligu pa cak i holandsku koja prsti kolko su do jaja tekme nego ta nametnuta izvikana govna.

Sranje je mi dok se ne pohvata ko za koga navija. Sto se mene tice mozete pisati i "ja, pokojni Malkom Glejer" jebe mi se, al moram da tumacim ko je ciji, dobro Scousera ne moram, znam da navija za WBA. :)

Arlovski je Fulam fazon čim gotivi i Seriu A

Ne, u engleskoj navijam za West Ham i gotivim jos Arsenal al nista spec.

Вест Хем је и мени готиван из непознатог разлога. Ваљда због оне сцене Вест Хем тил ај дај а и саме песме. лоло

Je l' zbog filma onog kad je Frodo huligan?

Vest Hem su oni pravi iskreni gotivci. Nikad nisu osvojili ništa bitno a imaju najviše navijača u Londonu.

Je l' zbog filma onog kad je Frodo huligan?

А мислим да јес' то та нека прича, не знам ни да ли сам одгледао цео тај филм.

GREEN STREET HOOLIGANS!

Cass,The Firm...filmovi o vethemovim navijacima.
i mancovi navijaci se pominju u njima.uglavnom ko potlaceni.
kao i u svim filmovima na tu tematiku.

Uuuu reko vam da ste potlačeni, i da vam je to prešlo u naviku UUUUUUUUU

Pravda za "MI"

kao sto lepo pise,odnosi se na filmove.
ne znam kako je ovako.
poenta je da ima i boljih od grin strita.
al ko da je tebi bitna poenta.