Prijava

Znam da je Lalana prosle godine u Sautemptonu imao 15 soma nedeljno platu, ne verujem da Tadara dobija manje od toga.

Pa sasa ilic i zigic su imali po 30 000e u zvezdi i partizanu, a ailton je imao 50 000 kad je bio u zvezdi, tako da nekom logikom ducja ne moze da ima manje...

Па можда месечно, не недељно сигурно.

Lepo igra Celzi, mada je ovo ipak Barnli jebeni.

Mnogo mrzim ovakve mečeve koji pršte u prvom i onda ne bude ništa u drugom.

Kakva asistencija Fabregasa kod drugog gola...

Kakva asistencija Fabregasa kod drugog gola...

Матић уме боље... Много БОЉЕ!

Пхахахахаха

Baloteli u Liverpulu. Ludilo.

taman kad sam pomislio da ne može gore od markovića, evo ga ovaj idiot

očajan prelazni rok za liverpul, o ča jan

Beni, ako su po tebi Markovic i Baloteli losi igraci, idi leci se. Ili jos bolje, budi ti trener Liverpula kad si vec strucnjak.

sad ćemo da vidimo, ludi Balo biće pukovnik il pokojnik Liverpula

Па требало је неко ''звучније име'' у нападу сем Стариџа, ал баш Бало лоло, шта знам.

Loše je kad nakon cimrra uđeš u wc, a ovaj se usro od ajvara, Baloteli i marković su ka ta stro fa lni igracxi

Мислим да је главни мотив за куповину овог индијанца то што има потенцијал да прода доста дресова. Ливерпул је међу првих пешес клубова по броју продатих дресова и вероватно им после одласка Суареза треба неко ко ће помоћи да се одржи тај ниво продаје. Лик је првокласни кретен и не готивим га као играча уопште... Ваљда Роџерс зна шта ради.

Kupili su Balotelija jer trenutno ne mogu da nadju nista bolje, a jos jedan napadac mora da dodje obavezno. Bilo je, ili on, ili Boni i Eto. Pa vi vidite. Ovaj je makar lud pa ce biti zanimljivo.

Ovaj je makar lud pa ce biti zanimljivo.

+1

ja ne znam ni šta da mislim, nikad mi nije bio simpatičan i degen je klasičan, ali opet ume i da odigra dobro. ipak mi se čini da je ovo dugoročno loš potez ali se nadam da će me demantovati