Prijava

dzouns se oporavio, ali erera slomljeno rebro, 3-4 nedelje van terena, ali spremni su valjda kerik i felaini, samo flecera da ne stavi

Kerik poslednji put potrčao u 6. osnovne, Felaini poslednji put odigrao kvalitetno u prošlom klubu. Flečer makar malo ume da potrči a i da nabode dobru partiju, tako da nemoj da transferišeš.

volim ja flecera, na pripremama je bio dobar, ali u pl ne zna pas da nabode, jos kad krene da povuce loptu napred nesto tako pa padne, preda loptu protivniku, ne mogu da gledam to :(

Pusi kurac Chaveze! axaxaxaxa
http://www.flashscore.com/match/xh6OUC4p/#match-summary

Chavez
VELBEK PREŠAO U ARSENAL

IDEM GO DA TRČIM ULICAMA JEBENO

MUKA PREŠLA NA DRUGOG

ŽAO MI ARSENALA AL' JEBIGA

ZLO NE UMIRE, SAMO URADI TRANSFER

Chavez
Velbek je Bendtner za sirotinju recimo. Znači, od kada sam ga video da igra, krstio sam se, svaki put kad bi igrao prvu postavu i promašio ono što ni pijani četrdesetogodišnji seoski štoperi ne bi promašili, krstio sam se i molio samo da ode negde više. Nikada nisam shvatao tu logiku zašto igra. Gledao sam svaku jebenu tekmu Junajteda bar jedno 4 godine u rikverc i za to vreme ako sam video možda 20 korisnih stvari da je uradio, a uzmimo u obzir da se sezonski igra oko 40-50 tekmi, dakle neka je recimo prosek 180 tekmi, od toga sam eto 20 puta video da je nešto uradio, što je tragikomedija.

LIK JE BOGALJ.

LIK JE BOGALJ.

BOGALJ.

http://www.flashscore.com/match/xh6OUC4p/#match-summary

jebote ko da je dao gol ne znam kome, i sejn long je onda ubica, mada neko persi runi falkao, neko velbek jbg :((

mada bravo za velbeka, znao sam da ce biti ubica jos od onog klipa kad ga uci van nistelroj!

Чудесни случај Данијела Стариџа са Денијем Велбеком у главној улози.

Ево гледам читавих 10 минута Ливерпул са Базелом, Балотели успео 2-3 пута већ да ме изнервира.

glupi crnjo usra dobru akciju...

ko vam je zamenik kapitena ?

Стерлинг има кредита, мада стварно штета.

Хендерсон.

Koja ste vi ložana, jebote. Pa lik je 3-4 tekme odigrao tek. Neka ga, kamo sreće da samo nastavi tako da cepa i da mi se posere po tvrdnji da je bogalj po difoltu.

Ako ikada, sad mu je prilike jer je jedini baždaren napadač kojeg Arsenal ima.

simeSrbin

Opaaa, nova maskota foruma.

Liverpul se raspada. Još ako udari UEFA (mafija) neki limit na transfere za zimu, nema kurca ni od Lige Evrope sledeće sezone. Baloteli? Eh.

Ovo je objasnjavanje, komentar sa B92

Navijam za Liverpool 18 godina. I osecam se kao da sam u vrlo losem braku sa zenom koja me vara sa kim stigne. Toliko volim taj klub, a toliko mi ne uzvraca. To boli..jebote. Nije me sramota sto navijam za njih ali boli covece

Osjetio sam i sherujem sa tobom ovaj bol brate minli

САМО ЧЕЛСЗА ДО ТИТУЛЕ ПИШАЈ ПО СИРОТИЊИ

КАКАВ БЛАМ НАВИЈАТЕ ЗА ЛУЗЕРСКЕ ТИМОВЕ КАО ШТО СУ ЈУНАЈТЕД И ЛИВЕРПУЛ ЛОЛ

david silva genije, kakva partija

Где сте скаузери, а? Сад сте се посакривали у мишје рупе, б? Ћутимо, в? Нешто вам се не пискара, г? Д? Ђ?! Е?!!!!?!