Prijava

Закључак: Балотели говно.

А Стариџ паузира још месец дана...

Ima Liverpul sreće što nailazi lakši raspored, bar uslovno rečeno, Hal kod kuće pa Njukasl na strani.

nisam gledao tekmu,al koliko vidim ovi sami sebi nabijali u gol,a sve bitno se desilo u 5 minuta.i mislim da je stouk i svonsi nacrtan x.

Koliko je Baloteli neupotrebljiv, pa to je nerealno....onaj prvi QPRov gol je sjajan, svaka im čast. Srušiće ih Madriđani...

Мени је најупечатљивији моменат када је у 93. минуту на 2:2, Балотели покушао петом да постигне гол. Каква главуџа ненормална. Мада верујем да ће кренути боље да игра чим постигне првенац.

Krenuće kurac, ima zrelost prosečnog petaka, ako i toliko. Daće gol, dobiće još više samopouzdanja ako taj gol bude presudan, utripovaće se da je najveća zvezda u timu (sećaš se kad Stiviju nije davao da šutira one slobodnjake?), pa će krenuti još više da se loži po terenu i očekuje da svi rade da mu nameste loptu na volej, koji će on da promaši sa peterca. Nisam bio oduševljen kad sam čuo da ga je Rodžers pozvao, sad sam ubeđen da je ta budaletina skoro jednaka greška kao Kerol...Samo se nadam da će Markecu krenuti bolje kad postigne prvenac, pošto ga neće baš na terenu, a neće ga ni kad sam ga kupio na Master ligi u PESu, ega proradi...

Labudovi popslo krenuli da tonu jbg.

United starting XI: De Gea, Rafael, Jones, Rojo, Shaw, Blind, Herrera, Januzaj, Mata, Di Maria, van Persie

e ovo je formacija koju sam zeleo da vidim, posebno zadnju liniju, takodje da vidimo januzaja na krilu i mata kad ima dosta prostora na svojoj poziciji

Шта мислите, оће га дати Јунајтед до полувремена?

Neće

e ovo je formacija koju sam zeleo da vidim

Eto Van Gal te jednom posluša i vidiš šta se desi

za sad igraju ko mojesov junajted u picku materinu jos sa ovim centarsutevima... erera se izgleda jos nije oporavio ne zna gde je covek, ja bih kerika metnuo od 60. a falkao umesto januzaja

И мени се чини да неће, али квота је у овом тренутку округло 5.

Колко овај шиптар везе нема.

DVA DVA! SAD MAMICU IM, SAD MUNITE TREĆI!