Prijava

Kagava > Januzaj
Zaha > Januzaj
Nani > Januzaj

Kiran Ričardson > Januzaj

Koroman >>>>>>>>> Januzaj

Ovaj Januzaj šiptarčina usrana je klasičan Darko Lazović (ovaj od skora). Inače SiM, odlična partija na fantaziju, svaka ćas'.

Ovaj Januzaj šiptarčina usrana je klasičan Darko Lazović (ovaj od skora).

+1389 9/11

Od kad me neko nije nazvao đevojačkim nickom aaaaaw

Da oplodio sam. Za razliku od Mančestera.

Jepse. Dva puta, jednom za manču, jednom za fantazi. Mada ja bih imao 73 da nisam Jagielku ostavio na klupi, jbg.
Sledeća dva kola Man Utd. igra sa Čelzijem (H), i Sitijem (recimo A). Biće baš zeznuto.

Celziju povredjeni Kosta i Remi, Drogba nije u formi, vreme je da Mancester odigra vrhunsku utakmicu, predvidjam 1:0 za ekipu Fan Hala

to laze kurvestina murinjo ima kosta da izadje mamu mu jebem, mada opet je svejedno on je usercina najgora, protiv sitija je popusio kurac, ima dzouns da ga sjebe i ako bude igrao

Siti nemoćan. Mogli 5 golova da prime.
EDIT: E JEBEM VAS USTA ŠTO NISTE MOGLI TAKO PROŠLE GODINE U ZADNJEM KOLU!

Lepo ja vama govorim Vest Hem će igrati Evropu dogodine.

Naki Tompson mudro zbori.

kako su ovako mrtve utakmice jebote
EDIT: cim napisah raspucase se

kako je bedan liverpul...

Baloteli popušiš mi kurac!

Ja jadniji Arsenal u životu gledao nisam. Pa gde vam je jebeni motiv pičke jedne.
Sve što je uradjeno uradio je ćaća alah buda i jedini igrač an terenu Aleksis Sančez..
Koje pičkopaćeništvo u 90 minuta, pa majku vam jebem u pičku nije vas sramota da se branite protiv tima koji je primio 8 golova u prethodnom kolu.
I brane se i krene kontra 3 na 2 ili dja kad i 4 na 2 i ne znaju jebenu ne znaju da dodaju... Koja govna majku vam jebem svima a prvo Kazorli, Arteti i Flamiju.. Mrš u neki Elče, Evijan ili Empoli jebem vam žene guzate.

Nije premijer liga ali moram da pomenem da je Žigara jeban sa osmicom na svom terenu.

Која разлика између Ливерпула из прошле сезоне и садашњег.

20% suarez 20% staridz 40% sreca 20 % penali

Nije premijer liga ali moram da pomenem da je Žigara jeban sa osmicom na svom terenu.

Pa ne igra on više za Birmingem.