Prijava

Pa ne igra on više za Birmingem.

Eto logičnog objašnjenja što su izgubili sa tolikom razlikom.

Колко је издоминирао Тадија са избором средине, Саутемтон је други брааате мили, други, само Челзи дао више голова од њих.

Koko bi bilo doro da Soton i Njest Hem igraju LŠ iduće godine.

Vest Hem igra dobro do neprepoznatljivosti ali ipak vece sanse za LS dajem Sautemptonu.

Junajted u ovom i sledecem kolu pokazuje od cega je napravljen, dal je vjera ali nevjera.

veste hem nikad bolji.valensija,song i sako odlicne investicije.njima fali jedan dobar stoper.nece zadrzati poziciju kao i sto nece sautemton,al su sigurno najprijatnija iznenadjenja.

nece zadrzati poziciju kao i sto nece sautemton,al su sigurno najprijatnija iznenadjenja.

+1
Ал надам се да ће Саутемптон бар у лигу европе.

ŽIV JE JUNAJTED, UMRO NIJE

nije junajted zasluzio pobedu, ali nije ni celzi sa smrdljivom igrom, bas mi je drago sto ga munusmo u fergi tajmu...
ne moze se ovako jbg, ali bice bolje sad se vraca runi to je vec druga prica, kao i falkao, felaini se budi bice to ok, mozemo dobiti i arsenal i liverpul kako igraju trenutno, od sitija sledece i da izgubimo nije strasno, samo posle da se dobije kristal i arsenal..

I uvek isto, Murinjo bira bunket umesto da dotuče protivnka. Trebali su da im metnu još jedan u 97-om, serem mu se u usta ziheraška.

Soton ide na duplu krunu.

Liverpul trenutno jedna od najgorih ekipa u ligi. Sloši mi se dok ih gledam.

Što svi nose ono crveno govance na dresovima i sakoima?

Ne znam, i dalje ne mogu da shvatim potez uprave Liverpula da dovodi prosečne pičiće od igrača, umesto da su uhvatili i iskeširali Falkaa ko ljudi, za sve te pare. Ovo je krš, neće videti ligu evrope dogodine. Suarez nije bio pola, nego 80% tima

TO SANČEZEEE JEBI I MENE I ŽENU!

ПРОРАДИЛА САУТЕМПТОНОВА МАШИНА, ПРОРАДИЛА ПА НЕЋЕ ДА СТАНЕ !

Oni su sad u fazonu k'o Dortmund.
Znam da nije ta tema, al' koga zanima uskoro počinje Bajern - Dortmund, Borusija je 17 fazon, biće zanimljivo verovatno.

http://vukajlija.com/forum/teme/54783-premijer-liga-13-14?strana=2#post_2476113

Чисто нека се зна ко их је пратио и кад тешко је, кад је лоше и када ти не иде...

Ипак је грађански газда у Манчестеру. Акција код гола школски одрађена.