Prijava

Da l je realno da su im stavili takav raspored jebote?

Aha, imaju između Barnli, Šefild Junajted u kupu i Palas.

Prelagan raspored. Sitija ce jebati kod kuce, u to sam ubedjen. Sa Arsenalom x2 lagano, nema sanse da izgube od onih gubitnika. Junajted kod kuce hahaha, mislim ono, 4:0 lagano, sa Evertonom ce biti gusto, mada je iks siguran, e sa Celzijem ce da bude celjavo u gostima, tu mozda izgube, mada moze i tu neki iks, Arsenal kuci ahahah isto kao sa Junajtedom, samo 3:0, i minimalna pobeda protiv Junajteda u gostima. Uz kikseve Celzija, titula obezbedjena u 25. kolu. poy

Realno Soton može da igra u ligi sa svima sem Čelzija i možda Sitija. Biće u top4 na kraju 90% sam siguran.

ajte ljudi malo realnosti.jos nisu igrali sa jakim timovima,a da ne pricamo koliko je sezona duga i da treba da imas 30 dobrih igraca koji ce je izgurati.oni realno nemaju taj fond igraca.

Jedino što je dobro tu što mogu posle da nadoknađuju te bodove, neće morati kad se bude lomilo da čupaju nešto protiv kandidata za prva četiri.

Još jedan smor vikend bez Premijera :P

Idi u kurac Armine... Baš nisam morao ovo da pročitam danas.

Ee da je umro dan kasnije...

I da ne zaboravimo, danas je rodjendan jednom od najvecih ikada velikom Polu Skolsu !

Dzerard napustio reprezentaciju, reprezentacija vezala 7 pobeda.

Pa kad nema ko da se oklizne više.

Derbi 90tih za po sata.. Posrnuli giganti, jedan već u kolotečini posrnulosti drugi se koprca i bori da vrati ne tako davne slavne dane.

JEBEMMU MATER VENGER PA JEL MORAŠ DA NAS PRCAŠ SA MONREALOM NA ŠTOPERU.. JEBENI ANDJELKOVIĆ I JOŠ GA GURA NA CB .. QQ MAJKO..

Očekujem da Sančez pobuca jedinstvo ko Vatikan Jugoslaviju OPAAA!!
A i Velbek madjija da ga tutne, čisto da dokaže da je bolji od Falkaaaa

3-5-2 Junajted izlazi izgleda, drž' se De Gea, biće veselo..

Šta omaši lik jeboga alah

Kakav kompleks od Junajteda ima ovaj Arsenal to je strašno.