Prijava

KO vas buši ?
Debuši ... Bog humora...

Jebote ovaj Arsenal ko da gledam Srbiju, plakanje koje predje u zajebanciju

Venger bog stavi desnog beka na štopera a štopera na desnog beka. Ubije Aleksisa tako što ga stavi na desnu stranu da čovek ne može propisno da ošuta sa distance..
Stavi jebenog Čembreljna koji je gora verzija Vilšera (ili bolja ne znam koji je gori )
sa svojim driblzima na sredini terena pognute glave i pasovima kroz četvoricu.

Sva sreća imamo ćaću budu alaha FLaminija da pokrpi rupe lololo..
Liverpul da je imalo prepustio ARsenalu igru tad bi ih odro. bilo 5 prilika sterling vs Mertezaker.. OVako su se zatvorili i Liverpul je morao da gradi igru i napad.

ŠOU SE NASTAVLJA JEBI !

Da.
>>>BERGKAMP<<<

2 najjadnija tima u univerzumu

2 najjadnija tima u univerzumu

Reče navijač Jedinstava posle prošle sezone...

Ovaj SkArtel treba da napusti fudbal, skoro ne videh ovakav stankovicizam u PL!

Polako s to napustanje

Lucas 1 gol u karijeri, Borini 1 gol, Alen 1 gol. Škrtel 15 golova.

pa jedno je godinu dana drugo 25 godina jbg

Škrtel je dao gol koji je prepoznatljiv na FIFI 2014.

pa jedno je godinu dana drugo 25 godina jbg

Ćuti more, možda ste tek počeli...šta ga znaš...

Inače Venger čiča se pogubio, evo do sad sam ga i branio, ali vreme je za penziju.

Treba vala smeniti i Rodžersa i Vengera, solidne igrače imaju oba kluba, al ništa ne rade sa njima.

Pa ni oni sa loptom ne rade ništa.

solidne igrače imaju oba kluba

upravo ovo.tako su i plasirani.

Kakvog Rodzersa smeniti, pa drugi trener bi sa ovim Luzerpulom ispao iz lige. Covek je mag.

koji nub ovaj jericho

Benisijo, jel to pratis tek od ove sezone PL? Sta je bilo prosle godine, ko umalo nije titulu osvojio? Suarez mozda?

I sta je bilo s onom njuskom sto je bockao ljude nozem za NG pre par godina, kad si vec tu?

Видим да нико не помиње то, па да питам. Да ли се само мени чини да је код другог гола Коло Туре могао лагано да избаци лопту у корнер најобичнијим уклизавањем?

Što se tiče Kostića, ne znam šta je bilo s njim posle, čuo sam kao da je osuđen na sedam godina, ko zna da l' je istina.

Što se tiče Rodžersa, ja sam rekao da je zaslužio šansu zbog prošle sezone, stvarno je izvuko maksimum iz one ekipe. Ono zbog čega sam pizdeo je što je do ovog kola, iz ko zna kojih razloga, forsirao Lovrena, Alena, Balotelija i još neke poluidiote. Sad da nije bilo ove utakmice u sredu protiv Bornmauta, misliš da bi Sako počeo? Naravno da ne bi, opet bi Lovren igrao. Čovek je magarac u tom smislu, selekcija igrača - nula (prošle sezone je imao 15 igrača pa nije ni mogao da bira). Drugo, potrošio je 100 miliona na poluigrače zbog čega je sad pitanje koliko Liverpul može da potroši na pojačanja u januaru. Treće, kad bi dobio otkaz, to bi značilo da iz kluba ide Alen, najgori igrač u istoriji fudbala.
Kad bi mi neko sad ponudio - može Klop umesto Rodžersa, lagano bih prihvatio. Njega, ciganina Simeonea i još par njih.