Prijava

Ај неко нек набаци неки линк да мож нормално да се гледа.

челси стварно има много готиван тим. од кад их је узо абрамовић ово ми је најкуљи тим до сад.

Добар Тадић, пас му је врхунски сваки пут.

Палата пропо, Тони врати се.

Čekićari jebu. Mislim da će ove sezone obezbediti opstanak možda i ranije nego prošle sezone. Očekujem da Čelzi uvali dva komada Lesteru u drugom poluvremenu.

JA PREDVIĐAM. Čekićari nastavili da jebu.

Bane pokidao, Košta i dalje ciganin.

Dauning dao gol za WH. Cudna neka vremena.

On jedino u Liverpulu nije umeo. Sećam se svojevremeno je jebao u Midlzbrou i Vili.
Tako će Lalana.

Bane po meni igrač utakmice. Čelzi stvarno ove godine ima mnogo gotivnu ekipu, samo da je neko drugi špic umesto ciganšture. Odličan posao su napravili što su uvalili Davida Luiza.

Ne malerisi, beni. Zna Rodzers sta radi.

Zarate ga stavio u prvoj utakmici. Mislim da je on veliko pojačanje za Vest Hem.

L@ki

Палата пропо, Тони врати се.

А зато су се распали овако...

Ивановић заслужио да бар један шут уђе у гол.

Bane po meni igrač utakmice. Čelzi stvarno ove godine ima mnogo gotivnu ekipu, samo da je neko drugi špic umesto ciganšture. Odličan posao su napravili što su uvalili Davida Luiza.

Sve od reci do reci.
Ciganstura im odgovara po stilu igre 10/10. On je koliko sam skontao stil igraca Falkaa ili Van Nisterloja

Igra Arsenal nema tu sta, plode straobalno

Ramzara ga umuvao, tipujem na Švarcenegera da će da rikne.

NE MERE OZIL IGRATI KRILO JEBEM TI VENGERU KOLJE!!!

IZVUKOŠE X NA GUZOVE

Zarate je ubica, drago mi je da je došao u WH njih najviše gotivim od manjih ekipa

Kako prenosi "Skaysport", Di Marija je lično izabrao da karijeru nastavi u timu sa Old Traforda, a navodi se da je velikog udela u transferu imao i Kristijano Ronaldo, legenda 'Crvnih đavola'.