Prijava

Fina tekma u kupu. Šteta što Liverpul nije pobedio jer bi onda bila bolja revanš utakmica. Lagano će ih Čelzi raskantati na Bridžu. Rešio Žoze da uzme sve moguće trofeje.

Nisam očekivao da će ući tako ozbiljno Čelsi, mislio sam da će Liverpul dobiti.

I ja sam mislio da će Čelsi igrati u kombinovanom sastavu, mislio sam da Murinju ne mari previše za liga kup. Rešio je izgleda da ide na sva četiri trofeja, možemu se, ima stvarno veliki izbor igrača, pokriveni su vrhunski na svim pozicijama.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=01&dd=29&nav_id=952452

Не знам шта им је ово требалоло.
Мада ако сви остали у тиму играју изван могућности можда и он успе нешто да направи, није дечко без талента.

Šta će on nesretnik naki neuranjen.
Inače, Paulista je stigao u Arsenal, dosta kvalitetan štoper.
Kvadrado u Čelziju.
Boni u Sitiju još ranije.
Liverpul ništa
Junajted traži štopera valjda.

Otisao Surle u Volfzburg

A neka naigrao se ove se sezone

ali na treningu

eriksen opet dao iz slobodnjaka, moje dete postalo covek, uskoro medju najboljima na svetu mada i sad je blizu :')

uskoro medju najboljima na svetu mada i sad je blizu

lel

gotivim eriksena, al medju najboljima na svijetu se racuna eto top 50, a tu nije ni blizu

Daniel se vratia i donia friske golova

Pozdrav za brata Shomija.

Šomi sada pokušava da upadne u zoološki vrt i da ubije nekog labuda :)

To nije nešto što priliči jednom svecu božmeprosti.

JEBI MANČO SVE U NIZU TITULA JE TAKO BLIZU
MUFC1989

Haha našli da me zajebavaju simpatizeri Arsenala i Mančestera lol :d
Biće bolje, tempira Kuman formu za završnicu sezone :)

Tempira on moj kurac. Što je pleso pleso je, mrš na sedmo mijesto sa Liverpulom.

Danas pišanje po Aston Vili.
Coqelan bogotac. Dje je bio sve ove godine. Čak i da padne u formi bolji je od svih zadnjih veznih u prethodnih 10 godina.
Cazorla nemam reči, nezaustavljiv lik.
Remzi se tu nedje izvlači na osnovu bogovskih partija ostalih, ali bih voleo da vidim Rosickog zajedno sa Kazorlom protiv Totenhema.

Ozil. Jes dao golove i asistirao, ali njegova sporost u igri je toliko iritantna da je to nepodnošljivo. Jednostavno čoek nije za krila. Klasična desetka.
Sad je problem to što Venge forisra neku 4-3-3 formaciju gde je Kokelan zadnji a dva cmfa su Kazorla i Remzi. Može proći pored Vile ali u svakoj jačoj utakmici biće nevidljiv, iako niko neće toliko obraćati pažnju na njega pored Aleksisa i Kazorle.
Najbolje bi bilo da ga proda.