Prijava

Како се неки људи брзо љуте. Ок, ја сам излупетао оно, пратим тему од кад је отворена, ал кажем није то немогуће. И слажем се, ти људи су болесници, нема везе да ли их Амери шаљу или не.

Hehe koji ste retardi majku vam jebem maloumnu he he pozz

познајеш све обрезане у француској или неколико?

очигледно си узео погрешан узорак

Јел видиш да пише да се гледа _део_ популације, и да од тог _дела_ се гледа тај постотак?

Pa i napisao sam dio vezan za dio populacije, starosnu dob. Veci je uopste postotak muslimana medju mladjom populacijom, to je ocekivano, zbog nataliteta i doseljavanja, za to sam i stavio "nek je recimo 18% " I opet ne mogu svi podrzavati ISIL . Procitaj jebote sta sam napisao. I odgovori i ti ako znas, kako da Francuska toliko prednjaci u ovom istrazivanju nad Njemackom i Britanijom?

Можда јер тамо има муслимана из Алжира, а у Немачкој више из Турске који су се већ доста асимиловали са Немцима и нису толико радикални, а можда је листа намештена.

U Nemačkoj žive Nemci, oni su jevreji kako jevreji mogu da budu za kalifat pitam ja vas?

YeahBatch
познајеш све обрезане у француској или неколико?

очигледно си узео погрешан узорак

e jebem ga, pa jel moram svakog da poznajem licno? Ima ih po predgradima fanatika sto nije nikako zanemarljiv broj, ali po ovoj statistici ispade da je svaki musliman u Francuskoj dzihadista, i ne samo svaki musliman nego i dobar broj bijelaca.

има сигурно премного немуслимана у тим државама који су у фазону "нека се поубијају сви маму им јебем" јер су им се смучиле муслиманчуге које леба једу од њихових пореза и пљачкају их и силују, шташ сад а

Ljeb te jebo, prokomentarisem statistiku gdje pise da je:
od ukupne populacije svih osoba od 33-44 godine u Francuskoj, 20% njih podrzava trenutno najgoru teroristicku organizaciju na svijetu, i moram da objasnjavam zasto sam rekao da je statistika tesko lupetanje.

YeahBatch
има сигурно премного немуслимана у тим државама који су у фазону "нека се поубијају сви маму им јебем" јер су им се смучиле муслиманчуге које леба једу од њихових пореза и пљачкају их и силују, шташ сад а

hahaha pa ja to je logicno objasnjenje

Овај Аутобус гарант мора да је дуплак чим је тако намерно глуп

Meni žao ljudi što ih je taj IDIL masakrirao, ali opet, lepo je videti da je neko spreman da gine za ideale u ovo prozaično, materijalističko vreme. Mogao je da digne kredit, kupi stado koza i tri žene, i mirno do kraja života tako, ali ne, on odlazi da da život za ideju. Ima nečega romantičnog u tome.

Po cemu si ti pametan paune? kacis sliku sa foruma koja je kombinacija moderatora sa ustanovljenim PTSP i clanova koji vjeruju da je Haarp u Srbiji instaliran na avalskom tornju. Slika pritom potice sa Russia Today, koji je nezavisan ko Informer

Бешика ме до сад није издала хД