Prijava

Иначе, бивши Ба'атисти из Садамовог режима су се прикључили ИСИС-у у нади да ће после сјебати лудаке и преузети власт над Сунитским делом Ирака. Иначе они су релативно секуларни, што доводи до трвења са овим манијацима, али добро, нек се убија стока међусобно. Тренутно против њих ратују Курди, Асад, делови сиријских побуњеника, Шиитске милиције које помаже Иран и нешто ирачке војске, а и понеки амерички ваздушни напад.

To znači da svi ratuju protiv njih, al se i dalje drže
Pa neće još dugo mamu im jebem

Ono za ubistvo britanskog novinara je izgleda fejkcina.

ja dok ne vidim snimak ne mogu ništa da pričam

tu Siriju ja vidim kao imaš dvadeset strana, skoro svaka ratuje protiv svake ali nije da se sad ratuje-ratuje nego se eto čuje eksplozija jednom dnevno, čisto da se održi živom ta neka ratna fabula

pjaf: xd istripovao sam Siriju u Čakovom postu, ali vi slobodno možete nastaviti temu Sirija, sad me baš zanima šta se tamo dešava

Ратује се, али што ти кажеш више је то само неко стање рата него неки рат у смислу Другог светског рата где се баш ратовало.
А овај Таули је класична муџахединчина која покушава да оправда своје смрдљиве ортаке неким јадним аргументима да је ИСИС завера Израела или да они немају везе са исламом. Ајде пали балијо.

А овај Таули је класична муџахединчина која покушава да оправда своје смрдљиве ортаке неким јадним аргументима да је ИСИС завера Израела или да они немају везе са исламом. Ајде пали балијо.

Retardu maloumni, jos u svom prvom postu sam napisao da sam protiv ISISa.

пу јеботе, што нисам више модератор да едитујем последњу реч у "ISUSa", реците која би то форица била а

Крајишком музиком против Џихад Џона
https://www.youtube.com/watch?v=vqLr2hYSqn0

Ретарду, то што си против ИСИС-а не оправдава сплачине које пишеш овде.

Престани да податке о Блиском истоку набављаш са www.omg-west-is-evil-and-wants-to-kill-all-muslims.com

Drago mi je što postoje ljudi kao ovi iz ISIS-a, ljudi koji su spremni da izginu za ideale. Nisu pičke ko mi da menjaju mišljenje čim nam neka budala prisloni kalaš uz vugla. Jedino mi ide na kurac ono ubijanje civila i samoubilački napadi u kojima stradaju žene i deca.
Nema nikakve časti u ubijanju nenaoružanih ljudi.

Nema nikakve časti u ubijanju. Pogotovo ubijanje iz vere u nepostojeću stvar. Jel smo mi bili pičke devedesetih pa ostali bez hiljada mladih momaka, očeva, sinova. Glup si majstore kad možeš da izgovaraš takve rečenice. Nijedan ljudski život nije vredan nametnutih ideala, bilo verskih, političkih ili materijalnih.

Nijedan ljudski život nije vredan nametnutih ideala, bilo verskih, političkih ili materijalnih.

Jebi ga, po toj logici nikad se ništa ne bi promenilo. Za nešto se možda i može poginuti. Inače te jaše ko stigne.

Slažem se sa poslednjom rečenicom. Puno naših mladića je izginulo uzalud najpre zbog nesposobnog vojnog kadra i jajara u vladi. Ljudi koji su otišli tamo da spreče masakriranje nedužnih su izginuli. Jajare su se vratile sa frižiderima. Prosto. O kojoj nepostojećoj stvari govoriš?

Ђофреј мислио сам конкретно на веру, економију, и политичка уверења неких људи који седе у канцеларијама и пуше кохибе екплендидосе и сваког дана на конт свога имена набаце још једно стотињак људских ћивота. Тако да све за шта народ ратује углавном је измишљена ствар