Prijava

NIJE LJUBAV SVE ŠTO VIDIŠ, ZATO PAZI KOME ZAVIDIŠ

То јесте, али опет драже ти је да живиш у колико толико цивилизованој средини него да сваки час постоји шанса да ти екстремисти бану на врата да те прекољу када се погрешно изразиш на Вукајлији.

Koliko sam skapirao, Ameri su koliko-toliko civilizovani samo u granicama svoje zemlje. Što se tiče ostalih, podržaće i najcrnjeg đavola i genocidnog manijaka, samo dok služi njihovim interesima. Zato prijateljstvo sa Amerima ne cenim mnogo, a o zemljama koje su u prijateljstvu sa njima generalno ne mogu ništa da kažem. Postoji tih zemalja više vrsta - od onih gde ti se pandur na ulici stidljivo obraća sa "Oprostite, gospodine..." do onih gde te zakopaju u pesak do vrata i kamenuju ako se ogrešiš o slovo u Kuranu. Takav izbor prijatelja govori o imperijalnoj logici Amerike, a ne o njenoj predanosti globalnoj borbi za slobodu i ravnopravnost i demokratiju i pizde materine. Takav bi bio i Iran samo da je malo veći.

Ово што каже Валдемар. Ео ти пеимер ту, шиптари јеботе, цивилизација до бола.

Нико не прича о томе Валдемаре, то свакако, боли њих јајо да ли се овде кољемо, јебемо по сред трга или блејимо по паркићима, седимо на трави, дувамо и певамо о љубави.

Али капирам да си и ти свестан да која год држава да има ту моћ коју има Америка, исто би се понашала, исти ти је курац, била то Русија, Америка, Кина, Индија, Иран, било ко.

Оно што је добро код срања у Украјни, ако може да се каже да постоји добра страна тога је што су и Рује мало подигле глас, чисто да подсете ове да постоје. Јер кад имаш две макар делимично супротстављене стране, сигурно је макар мало теже бити толико бахат.

Amerika je smiješna država koju ne treba shvatati ozbiljno.
Mislim, kakva je to nacija koja je sa Turcima ratovala samo u Age of Empires trojci?
Gluposti...

било би до јаја да рокну нуклеарку овим дивљацима и да снимају то, баш бих волео да видим на шта то личи

ионако сметају свима, јелте

Evo ti i snimak. Tu priča kako je jedini krivac za njegovu smrt, američka vlast.

Nema scene klanja, samo početak i kasnije snimak tijela.

http://www.liveleak.com/view?i=bc1_1408481278

izuzetno mucan je onaj njegov govor, gore nego li i sama njegova smrt...

Срање на Блиском истоку није изазвано империјализмом него дебилношћу људи који тамо живе. Срање је било и хиљаду година пре него што је Америка настала. Наравно да Амери нису много помогли, али говорити да религија и етнички проблеми нису бар две трећине проблема је неискрено.

Некако ми ово сувише профи урађено, овај снимак и говор и све. И овај терор ми некако има неку холивудску театралност. Додуше има је и Обама, тако да то не мора да значи ишта.

Мада и даље, узимајући у обзир све први пут у животу навијам да амери неком јебу кеву. Ако су информације које добијамо тачне, ови су стварно лудаци.

Meni malo čudno izgleda taj klip, kada ovaj muslidža počinje da ga kolje, ovaj ni glas ne pušta, a koliko znam, trebalo bi da počne da vrišti kao Damjanov Zelenko. Moguće da je profi izrežirano.

pa jbt prikazali su dve sekunde kad je tek krenuo, a i stavio mu je ruku preko usta ako sam dobro video. nem pojma, mozda je fejk mada mi ne deluje, glava na telu na kraju deluje dosta realno a i neki znaci pre samog cina. (pokusaj pribranosti dok se obraca majci i bratu uz igranje glasa, stezanje vrata dok onaj govnar u crnom govori neposredno pre izvrsenja...)

Meni malo čudno izgleda taj klip, kada ovaj muslidža počinje da ga kolje, ovaj ni glas ne pušta, a koliko znam, trebalo bi da počne da vrišti kao Damjanov Zelenko. Moguće da je profi izrežirano.

Како да вришти кад му је одмах пререзао душник и вратне артерије?
Зашто толико лупате глупости?

Тај његов говор и клање и остало ми није толико чудно, колико то да терористи који ето узимају оружје од ирачке војске јер су иначе голоруки имају телевизијску камеру и чак и бубицу стављају таоцу, и терориста са покретима, говором и угланцаном униформом као да је изашао из холивудског филма. Ал добро, ипак се обраћа председнику највеће светске силе, ваља да има испеглано одело.

čudno mi je da je imao toliko prelaza preko vrata i da nije načeo kožu, krv da je krenula, ili da se čulo "mrmljanje" mučenika
bar je tako kod ostalih slučajeva

ali se na njemu vidi strah kao što Tibor kaže

ovaj terorista ima britanski naglasak

a i ono kad mu stavi ruku na rame, ko prijatelju da je stavio

Е па пише доле у коментарима да је лик рођен у британији, не знам откуд им та информација али тако делује.

Мада ми није јасно како натерају те таоце да декламују тај дебилни текст. Мсм шта, као, причај то иначе ћемо да те убијемо... Једино да му прете неким мучењем.

Како да вришти кад му је одмах пререзао душник и вратне артерије?
Зашто толико лупате глупости?

Video sam ovako nešto dva puta, jednom kad su Čečeni klali ruskog vojnika i još jednom kad je Meksikanac zaklao lika iz neprijateljskog kartela, odmah su počeli da vrište i odmah je počela krv da im ide, a ovom nisam primetio krv odmah.
Što se tiče britanskog naglaska, vrlo je moguće da je u pitanju britanski džihadista.

Тај његов говор и клање и остало ми није толико чудно, колико то да терористи који ето узимају оружје од ирачке војске јер су иначе голоруки имају телевизијску камеру и чак и бубицу стављају таоцу, и терориста са покретима, говором и угланцаном униформом као да је изашао из холивудског филма. Ал добро, ипак се обраћа председнику највеће светске силе, ваља да има испеглано одело.

Њих финансира сваки радикални идиот од Марока до Бурме, посебно Кувајт и Катар..