Prijava

Valjevska rakija sljivovica rulz. Jug srbije, vojvodina komplet, ostatak je proseravanje gde se takmice ko ce da napravi jacu da ti izvrne usi kad pijes. Koj kurac.
Lozu necu ni da pominjem, to nije rakija.

Viljamovka je super, takodje i prave recimo ovde u svajcarkoj i na jugu nemacke odlicnu. Par sa nasom nekom dobrom.

Од чега праве?

Мајкумујеем, имам 49 стабала виљамовке и никако да почну да рађају, а посадио сам пре 6-7 година. Мада, ове године није било ни шљива, временске прилике су сјебале све.

Pa od kruske viljamovke jebem te, od cega se pravi?
Imaju isto dobru visnjevacu svajcarci. I dunju sam cak pio, dobra je.
Sljivu vako-nako.
Al iznenadilo me kolko vole rakiju :)

Kako god, valjevska sljivovica rulz. Taj odnos cena-kvalitet se ne moze nadjebati.

Нисам добро прочитао, нешто сам презупчио.

Sad mi se i rakija pije, a malopre bilo samo pivo.

Никако да пробам малиновачу (значи ракија од малина, не малине додате у шљиву), праве је овде у Косјерићу и кошта преко седам сома флаша. Вероватно има овде по кафанама али никако да се сетим. Иначе та ракија (или дуњевача из исте дестилерије) је проглашена за најбољу на свету. Дестилерија Зарић, кога занима нека изгугла.

Probao medenu, ne medovaču, već medenu. Gledao po netu, kažu, to je isti kurac, ali nije... ovu što sam probao, nekako se drugačije sliva niz čašu, stvarno jebena rakija.
I trenutno sam dobio 2l od jednog čoveka iz okoline Užica, stavio sam zabranu korišćenja te rakije u kući... definitivno je najvrednija stvar koju imamo u stanu. Kad sam je otvorio, takav miris je izašao iz flaše da je to nešto neobjašnjivo. O ukusu neću da govorim. Nije od onih koje su stare 20ak godina, rakija je prošlogodišnja, ali definitivno gazi.
Ovi ostali, što celt reče, takmiče se samo ko će napraviti onu od koje će te uši zaboleti.

ууу медовача је зла брате, како сам се изувао од тога…

мој цимер се од ње упишао у гаће пијан

два пута

Tešanova rakija, što peče moj nesuđeni punac.

Jebe. JE-BE.

Stradalo mu 600 litara u nedavnim poplavama. Ima još sića prošlogodišnje i možda još 50 flaša te Tešanove selected.

дај слику тешанове ћерке деје гола

Domaca medovaca,kupovali od nekog seljaka koji je sam pravi,iz okoline bga covek.

Pio rakiju od Maline u kafani,odlicna,sabija..Trazio sam posle da kupim,za more da ponesem,nisam nasao..

YeahBatch
дај слику тешанове ћерке деје гола

Ne želiš to da gledaš, neje tvoj tip :D

Kako god, valjevska sljivovica rulz

ako budeš bio u prolazu celt, svrati ovde..za 40-50 kinti u Tešnjaru vrhunska šljiva može da se nađe.
Preferiram višnjevaču, mada u Valjevu može da se nađe flajka kajsije za 650 dinara koja izuuuvaa. Flajka šljive je oko 400, vilja 600, medovača 450...

znam, pa ja ovo i pricam za rakiju sto sam pio u valjevu, i sto donosim ovde otud,