Prijava

Jeb'o sam im majke, ali koliko je normalno dozvoliti ovakvo ponašanje vukajlijaša? Zašto? Je l' može čovek da dođe na čet, a da ga ne drka njih 10? Pitajte se zašto je prazan sajt. Zato što su vam carevi ovakvi ljudi:

Neka sam ja idiot i "transferišem", nisu ništa specijalno ružno rekli, ali koja je jebena fora sa ovakvom torturom??? Jedni drugima ližu bulje, udruže se i tako ZAJEDNO drkaju svakoga, ne znaju ni oni sami zašto. Mnogi su otišli zbog iste tortur!. Ovakvi moroni da budu na vukajliji, a da odu normalni??????? Ako mislite da preterujem....

JEBEM VAM SVIMA MATER

....evo vam razlog za trajni.

EDIT: Postovi su poređani sada kako valja, čita se skroz odozdo.

EDIT: Bilo je još pre toga, pa pauza, provocirao nisam.

EDIT: Smatram da nisam jedini, samo što je druge blam da ih ne drkaju još više, al' mene boli kurčeganja ova moja, što kaže Rasni "sa dlakama preko glavića". I imate dovoljno razloga od pre da me banujete trajno ako apsolutno svi smatrate da transferišem ovom temom.

**EDIT: Ne mislim da je dovoljno "jebem ti mater, cigane, šiptare..." za ban, ovakve gluposti i dovode do takvih psovki. Provokacije, level - under 0 .

dal je realno,cekaj,dal je jebeno realno da ovakva glavica postoji

sta mora s tobom da se desava da otvoris ovakvu temu lolo
smanji malo srkanje komsijine pete,lose utice na tebe

Ahahahhaha idi jedi nokte!

Hahahahah puko sam od smeha ahahahna

Ahahahahahha poceo da se nervira, komsija poceo da pere noge pa ne oseti kiselinu kad ih lize ahahahah

Ајд ја коју да кажем. Генерално, нит имам појма шта постује блз нит ништа, чак сам са појединим ауторима са принт скрина више комуницирао него са блз-ом, и био сам на чету доста дуго присутан током свега овога, тачније раније. Е сад, ни једна једина од ових прозивки није за санкционисање, јер су до јаја глупе, али оно што ја видим је јебени спем чета. Пре тога смо на чету сасвим нормално блејали и ја и Елек и Џанки, па и Оркана, мислим и Пезос да је био. Е сада, фазон је што је ово горе много више спам, а много мање вређање. Генерално, посеравање по иоле нормалној дискусији или макар коректном блејању на чету.

Опет понављам, не знам што товарите, и нападате БЛЗ-а, нит сам га нешто примећивао на сајту, нит имам утисак да напада икога (тачно је да није провоцирао), али све и да јесте то радио, оно је пуцање у чело чету. Са ове дистанце, можда БЛЗ јесте мало прженица кад су га толико задржали на чету да се препуцава, али опет, зашто би ико икога терао са било ког дела сајта?

Не предлажем да читате ове принт скринове, него само прескролујте, јер 99% прозивки није ни "хаха смешно" што би рекао Фатал Ерор, заправо у појединим тренуцима су прозивке толико глупе да постају канцерогене.
Накачише се човеку, и удавише га од дављења, а удавише и све који су до тог тренутка нормално блејали на чету.

REME POJEDI BUHTLU.
NE VERUJEM DA CE IKO PROCITATI OVU GLUPOST STO SI NAPISAO HAHAH

Расни, поштеди ме својих коментара.

Reme nisam procitao ovaj tvoj post al on je otprilike ovakve sadrzine: Dokle vise ovako sajt je oun debila koji su kao xarevi i kako bi ti nama podelio banane zbog vredjanja i da nije lepo da nas 10 tovarimo jednu osobu jel tako?

ovaj remetov transfer od posta je u senci blzove tetratransfercine od posta pa moze da prodje neprimecen,a i ovako bi posto je tezak smor

Ne, nego zbog spema. A tebi Rasni jer internet nije pravo mesto za autistične morone.

HAHAHHA VIDI TEMU AHAHHAHA

Traume ostavljaju posledice ahhahahaha

realno
B
U
H
T
L
A
ostajem bez drugih reci ne znam,nisam dovoljno mastovit da objasnim kolicinu transfera haha