Prijava

Nemoj Fendere toliko da kucaš, pašćeš u depresiju :-(

Fender ponovo dokazuje da ne ume logicki da razmislja...

Znaci ako se ja bunim protiv pedofila i ulazim u raspravu sa njima, ja automataki postajem pedofil...bravo

Znaci ako se ja bunim protiv pedofila i ulazim u raspravu sa njima, ja automataki postajem pedofil...bravo

Чекај, Пезосе, ти препуцавања и неслагања на Интернету изједначаваш са педофилијом?

Добра ти је логика, нема шта.

Nemoj Fendere toliko da kucaš, pašćeš u depresiju :-(

У праву си. :(

Šta reći o daunu koji pronalazi ljude preko IP adrese i prilagođava pjesme čoeka koji se zove Gvido Tartalja.
Radi se očito o SS-Daunu koji je dugo smatran S-Daunom zbog nedostatka podataka do kojih se daleko lakše dolazilo kod autora kakav je Rasni ili Cara a koji se daleko češće eksponiraju.
Ukoliko ga vidite u RL, nemojte ga odmah ubiti, već ga prvo prebijte kao Adilovu ženu, pa ga onda cipelarite bez griže savjesti bez izbjegavanja udaraca u muda, jer tu se nalazi rasadnik mladih daunovaca. Kada procijenite da je kažnjen dovoljno za svoja nedjela, udarite ga macolom u glavu a zatim mu presjecite grkljan.

Clannad
Šta reći o daunu koji pronalazi ljude preko IP adrese i prilagođava pjesme čoeka koji se zove Gvido Tartalja.
Radi se očito o SS-Daunu koji je dugo smatran S-Daunom zbog nedostatka podataka do kojih se daleko lakše dolazilo kod autora kakav je Rasni ili Cara a koji se daleko češće eksponiraju.
Ukoliko ga vidite u RL, nemojte ga odmah ubiti, već ga prvo prebijte kao Adilovu ženu, pa ga onda cipelarite bez griže savjesti bez izbjegavanja udaraca u muda, jer tu se nalazi rasadnik mladih daunovaca. Kada procijenite da je kažnjen dovoljno za svoja nedjela, udarite ga macolom u glavu a zatim mu presjecite grkljan.

Човече, због оваквог поста (мислим на други део), ког сам упутио Аци, био сам банован месец дана. Дакле, ти радиш исто што и ја. И после ја дауновац.

Citiraću sebe, jer tako sam u mogućnosti...

Budalu je najlakše poraziti ćutanjem.

Što jelte znači, da ih samo treba ignorisati... Pustiti ih da se neometano kote po forumu i pospešuju svoju dementnost. Na kraju će sami sebi doći glave.

budalu je najlakše poraziti kokicama

budalu je najlakše poraziti kokicama

To je tačno.
Jedite kokice.

мора се смислити нови назив за овај скуп јединки са ниским коефицијентом интелигенције и очајним смислом за хумор који обитава на овом сајту, досадашњи назив је увреда за несрећнике рођене са Дауновим синдромом

Zasto vredjate daunovce i izjednacavate ih sa ovakvim likovima.

SAMO NAPRIJED DAUNOVI MOMCI DAUNOV JE SINDROM TETE NAJJACHI

Rešenje je u Basarinoj Fami o biciklistima. Tamo se nalazi projekat sveopšte ludnice i nacrti iste. Mislim da bi to bilo idealno rešenje za Daunovce Vukajlije.

Шта уопште хоћете да постигнете тиме што банујете Расног по два дана? Нећете га променити сигурно, биће исти крпељ као пре. Ако хоћете да га се отарасите, што сте онда мени кењали кад сам му дао трајни?

ćuti ti, malo je falilo i sam da letiš.

Ko je kenjao batch?

zašto mi psuješ majku džanki??? :///

скоро сви, у фазону су да треба све кулирати све док њима неко не стане на жуљ