Prijava

ISTINITA PRICA!!

bili su vec dugo zajedno, jako su se voleli, bili su najbolji prijatelji stalno su provodili vreme zajedno svi su bili ljubomorni na njih.
Ona je pocela da se druzi sa njegovim najboljim drugom, stalno su se culi porukama...
on ju je pozvao na pice, a ona je otisla svom decku iza ledja da se vidi sa njegovim najboljim drugom...ceo grad ih je video, ona ga je osramotila za sva vremena...
ubedjivala ga je da nema nista sa njim i da samo njega voli, ali je nastavljala da se cuje sa porukama...
on je poceo da pravi ljubomorne scene....pokusao je da se dopisuje sa njenom najboljom drugaricom medjutim ona ga je ispalila.

njene drugarice su glasale ko je decko koji najbolje izgleda iz njihovog drustva, sve su skoro glasale da je najlepsi taj njegov najbolji drug, to ga je jos vise povredilo. Samo je njegova devojka glasala za njega iako je on znao da je glasala za njega samo da ga ne povredi

pezose javi se ponekad poz

Meni su vazne, ne bi mogao da budem sa ribom koja ima preko 65 god.nek proba neki lik od 40 da muva ribe od 20, ne verujem da ce riba od 20 god da kaze godine nisu vazne

On1: Volim te! On2: Volim i ja tebe. On1: Ali ja imam samo 13 godina, a ti 65. On2: Onda smo u problemu, jer mi smo LGBT osobe romeske nacionalnosti, od kojih je jedna ispod granice za legalan seks. Plašim se za našu budućnost i bezbednost. Ali videćemo nešto... Log off. Sutra je Kurir preneo da su skinhedsi ubili dedu i unuka i njihovom krvlju napisali na zidu SEKSUALNA ORIJENTACIJA JESTE VAŽNA ZA SRBSTVO, a Blic demantovao, tvrdeći da su ubijeni bili ljubavnici. Podeli ovo ako ti godine i seksualna orijentacija nisu važni.

Ona: Volim te! On: Volim i ja tebe. Ali ne mogu biti s tobom, gospo moja, ja sam samo vazalni plemić, a ti kraljeva žena, a ja sam mu se zakleo na vernost. Log off - odjaše. Ode kraljica kod konjušara Crnca, tamo naprave oni orgije. Kad su to plemiću rekle uhode, on zarije sebi nož u srce i krvlju na zidu napiše: STALEŠKE RAZLIKE NISU VAŽNE! Sutradan, kad je to čula, kraljica Crncu konjušaru naredi da dahće STALEŠKE RAZLIKE NISU VAŽNE... STALEŠKE RAZLIKE NISU VAŽNE... svaki put kad je trpa surovo. I uvek je dostizala orgazam za minut-dva.
Podeli ovo ako misliš da staleške razlike nisu važne.

Podeli ovo ako dostižeš orgazam za minut-dva

Већ дуже вријеме се мувам с једном дјевојком, која је онако баш таман по мом укусу, и школована је, није профукњача нека, слатка, ради, цима се,фина јој прича.Али нисмо никако започели нешто озбиљније, него све је то неко набацивање, везица без обавеза трт мрт.Ја сам баш полудио за њом.И синоћ се нађем с њом (а претходно одјебем другаре за излазак због ње) и одемо заједно у један кафић гдје је она била са својим пријатељима/пријатељицама (мијешано друштво), и ништа не да се она никако, ладна као шприцер, кулира ме читаво вече тамо као да нисам ни дошао, не примјећује ме.А мени некако трип међу тим друштвом , први пут видим те ликове а нисам ни при пићу био+ нервоза ме пуцала читаво вече. Е сад неки ликови стоје за столом иза нас, и видим ја како овај један погледује њу читаво вече, ал' контам ко га јебе.Недуго затим кренуше ти ликови негдје,обукоше се, кад ова моја која је 20цм од мене пита пријатеља (а конта да је нисам чуо) да он пита тог лика што је погледивао као гдје ће даље па да ове улете ту, вјероватно да се упознају. Ова сва срећна, а у мени пакао. Ни сам не знам како сам се суздржао да је не пљунем, јер ми је тровала главу причом како је чедна како тражи само поштење итд. а тај лик је чобан тешки. Узмем ја јакну и излетим вани само сам јој рекао ћао, видимо се. Ова није ни питала куд ћеш, гдје ћеш, већ као ОК.
Људи моји ја не знам да сам се икад јадније осјећао у животу, тотално поражен, не знам да л' од ње која ме навукла у све то, ил' од мене самог јер сам дебилчина на куб па сам се упустио у све то и повјеровао.
Што је најгоре све се то синоћ одиграло, за Бадње вече дан који ми је најдражи у години.

ayaya cije ovo prica bese ?

odejbao si drugove na badnje vece? ?? ? ? ??

ayaya cije ovo prica bese ?

hahaha prica...velika prica

aa mislis na ovo grokovo,ja reko na poster hahahah

Za vecinu koja je zaglavljena u 2D Zemlja i jeste okrugla.U 3D vec mogu prihvatiti ovu cinjenicu da je ravna.tako sta reci kad je sve hologram, kad je sve impuls, kad je sve plus i minus.Like ako ti godine nisu vazne kao ni to da li je Zemlja ravna ploca ili ne.

Ako voliš svoju mamu,zalijepi
ovo na 20 kom..jedna cura nije slala i mama joj je umrla za 24 sata.Mrzim ovo slati,ali volim svoju mamu

koliko ce preobjasniti ovo sto sa dnapisacu kako volim kad sam ovako navaren i razmisljam siroko i uzivim se totalno osecam nekako se ko da gledam neke stare kasete svakako kvalitetni smo na tom cetu i bogdanu,ali chat kafana ipak je chat kafana plus sve one glave sa spiska sto sam napisao sto bazzi stalno linkuje isto objasnjavaju al necu siliti i ne treba siliti,sve dok nesto umire prirodnom smrcu,ne treba sprecavati to umiranje,bolje da umre nego da postane sranje i usiljeno... nek dodju neke nove glave i nastave nasim putem ili stvore neki novi ali da objasnjava vise,mada pretesko je to nekome traziti gde ce sve ono da prejebu..samo neka budu DOSTOJNI nasledjivanja ljutih i ljubaznih glava tako je i u rl,kako nece biti i na netu...ne racunajuci mesta iz kojih sam se selio pa sam bio prinudjen da napustim stara drustva koja su objasnjavala...kad sam se selio i promenio dve osnovne,cak i kad se nisam selio otkad zivim na bezaniji isao sam peske do mladosti osnovne skole u 4. i 5. razredu koja je ljut hod pola sata do 40 minuta kad si klinac,onda kad se sagradio pekic isao sam zajedno sa ovima iz kraja mnogo njih,pa srednje dve promenio i iz obe sam izbacen pa isao na vanredno...zilion gotivnih ljudi i vrh picaka upoznas promenujuci 6 skoli i blejajuci u kraju nakon sto si izbacen i dve srednje i nemas vise pravo da ides u skolu...pa cak i drustvo to iz kraja se raspalo,zivimoo ovde na metara ahahah nekad celo vece i dan blejanje i unistavanje i lujmovanje i ljutoljubaznost danasm,ma sta danas vec 5 godina ne blejimo nikako skoro,bas retko kad,al uvek postujes glavu s kojom si mnogo prosao i uvek je tu BRATSVO kad se sretnete...naravno ako je prirodno raspadanje,a ne da se s nekim pokacis i slicno...uvek si voljan da izvuces nekog iz sranja ako mozes i pobijes se za nekog...tu su klinci koji vise i nisu klinci ali dobro sa njima bi mogao da blejim,ali ne blejim,njima sam idol ljuti oni su fasada juniorsi a ja i moji ljutoljubazni ortaci fasada...iz srednje sam ostao u kontaktu od cele armije sa jednim likom(kojem je inace dzoni kurajber stric to sam zasnao tek pre nekoliko meseci ahahh),iz kraja sa 2,3 lika haha i sa njima samo blejim,kod kurajberovog necaka cesto idem u blok,njegova ekipa se jos nije raspala,ne moze da se poredi s onom mojom iz kraja ali opet su bolji od vecine degenkoa u ovoj deceniji sve neki usiljeni mrstavci kojime bi mnogi iz mog kraja znojili pre 5,6 godina,vidis kad je neko fejk ljuta glava kad si sam ljuta glava i iritira te pojava ta ili mekane glavice,mada ima i kul likova...ali picke i dalje objasnjavaju cak i vise nego ranije eto one napredaju,prosle decenije bile su vrh ove su prevrh...ali picke su tu da ih izjebes i sutnes,spermu po faci isprskas i lupis samar i ne mogu da imaju efekat ko sto imaju ortaci jer s ortacima se kvalitetno zajebavas,a ribe retko koje mogu da se kvalitetno zajebavaju a da ne deluju usiljeno i nego drugacije osim samo to da hoce kurca...nisam nikakav oblik soviniste stvarno,ribe koje hoce da budu tretirane ok tako su i tretirane od strane mene ali vecina hoce da ih ponizavas a ja ih ne ponizavam iz mrznje nego jednostavno zato sto tako traze,a i zato sto hoce kurac da obradjuju ljuto,a i ja volim lizati picku cak i cmar ali van jebanja ne dozvoljavam bicarkama da manipulisu mnome,nemaju tu moc ni dinara ne ide njima dobija prevelik debeo i tvrd kurac zato dinara neces...sta ima da ti placam ti vise volis moj kurac nego ja tvoju picku haha al sam odlutao ali poenta je da objasnim kako stoje stvari i da objasnim kako stvari propadaju,ja i ti se brate za godinu dve necemo ni cuti fazon,al uvek ce ostati taj rispekt medjusobni i ako nesto zatreba cimaj i ako mi nesto zatreba cimam te...ovo je kao neki odraz realnosti,chat kafana je bila skup prekul glava ali umiremo prirodno ne pojavljuje se neki shupak koji nas banuje i sprecava nego sami to odlucujemo to je bitno...video sam preko 250 glava ljutoljubaznih s vukajlije u prolazu al nikome nisma prisao i rekao e desi,glupo mi nekako bilo,drugo je to kad se dogovorimo za bleju,a drugo kad se sretnemo negde...mada kod svakog sam video zelju u ocima da mi izdrka sto je i normalno navikao sam na to ceo zivot svako hoce da mi izdrka

олл стондирао је :(

Kako to godine nisu vlažne?