Prijava

Kako to ručak nije važan?

Ja sam jednom rekao da su godine vazne. Tom prilikom nisam jebao.

eru je i dalje nubina iz cekaonice pa ne zna kad gde sta i kako treba al dobro popravice se vremenom ;))

pa ono ubacio si post ljutine over 9000 na mesto gde se kace postovi o ljubavi i slicno,ne smeta mi,al opet ne ide nekako...pazi sta sadrzi ovaj post jbt haha

bitni su dugacki postovi po mojemu misljenju
vel'kacki pozdrav

Olanice secas se kad je proucavao tvoje postove stare godinu dana ahhahaha

ne znam brate...mozda je i za dugacke nemam pojma ja mislim da nije,al OK,nebitno...necu da glumim redara i puno objasnjavam gde sta ide na koju temu

rasni to si ti radio
meni se jednostavno zadesilo da napisem hodajuci jebeni transfer, zar nije nemoguce?

Znachi era hvata beleske po citav dan i onda lujmuje po forumu.

kad bi skapirao da sam duplo duze na sajtu od tebe mozda bi ti bilo lakse

Она: Волим те. Он: to sam ga ja samo na brzinu izlupao zato sto nije bilo trenera inace znam i pravilno Она: :(

Сутрадан је на вестима јављено http://www.telegraf.rs/vesti/1637667-ubica-iz-vrbasa-lecen-na-psihijatriji-napadao-je-i-pre-nozem-policija-je-znala-ko-je-on

ПОСТАВИ ОВО АКО ТИ ТЕХНИКА УДАРАЊА НИЈЕ ВАЖНА https://www.youtube.com/watch?v=Yu_8Y5Nnd98&app=desktop

u jednom kaficu na adi cura je sedela decku u krilu. decko je prdnuo kao sisica. otrcao je uplakan i ostavio curu samu, i nikad joj se vise nije javio. nije to mogla da preboli. isekla je vene i krvlju ispisala da joj nije bitno da prdi kao muskarac. decko je kasno shvatio da ga ona voli. SHERUJ OVO NA ZID DESET SEBI DRAGIH OSOBA AKO NE ZELIS DA SE OVO TEBI DESI!!!

prdnuo kao sisicah hahahaa

АЈМО ДАЉЕ

Dali ti je poznato ono kada se dopisujesh sa nekim, nakon nekog vremena se skontate,provodite vreme zajedno,uzivate,smejete se, "svadjate" :))...i onda od jednom sve to nestane? Postane kao da nista nije ni bilo? Onda pozelis da se toj osobi javis, mozda i izvinesh, jednostavno da bude kao pre, a onda te u svemu tome prekine jebeni PONOS ?