Prijava

Prijavljeni takmicxari:
Mislio sam da ne učestvujem ALI pošto se prijavio moj staaaari dobri drug pod br.1 učestvujem i ja :)
1. Mickey savage
2. Čegipitajkuracvišešta
3. Direktor (zajebao si me dobro lolo, pogrešnog čoveka upisah)
4. Barsxunasti rcxD
5. Džonimir
6. NikitaZvizdi
7. Zhajk MEGALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
8. Crveni baron
9. jocko
10. Panćera
11. Zeleni lukac
12. Fender
13. Putin
14. Šone007
15. Musli kiler
16. Stevcxa

╭━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━-╮ ┃ ════════ ● ┃ ┃ SAMSUNG ┃ ┃ ┃ ┃███████████████████████████████████ | ┃█ Missed call from Selena Gomez .:| 17:28 █┃ ┃█ ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ █┃ ┃█ █┃ ┃█ █┃ ┃█ █ ████ ██ ██ █┃ ┃█ ██ █ ██ █ █ █ █ █┃ ┃█ █ █ █ ██ █┃ ┃█ █ █ ██ █ █ █ █┃ ┃█ █ █ ████ ██ █┃ ┃█ █┃ ┃█ Sat. 26 Dec. █┃ ┃█ ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ █┃ ┃█ █┃ ┃█ 13°C █┃ ┃█ 21°|12° █┃ ┃█ Belgrade | Serbia█┃ ┃█ Partly cloudy █┃ ┃█ █┃ ┃█ █┃ ┃█ █┃ ┃█ █┃ ┃█ █┃ ┃█ ╭━━╮ ╭━━╮ ╭---(1)╮ ╭━━╮ █┃ ┃█ ┃ ┃ ┃ █ ┃ ┃ V ┃ ┃ ● ● ┃ █┃ ┃█ ╰━━╯ ╰━━╯ ╰━━╯ ╰━━╯ █┃ ┃█ Phone Contacts Messaging Apps █┃ ┃█ █┃ ┃█ ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ █┃ ┃█ ╭━━━━-╮ █┃ ┃█ ╭-━-╮ ┃ ┃ <━╮ █┃ ┃█ ┃ == ┃ ╰━━━━╯ ━╯ █┃ ┃█ █┃ ┃███████████████████████████████████┃ ╰━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━-

ovo je printskrin telefona nakon što sam imao propušten poziv od selene gomez

kopiraj ako i ti imaš propušten poziv od selene gomez

Pre par dana su ni zbog čega banovane četiri glave na 900 dana: ja, rasni, mačak u čizmama i Thilmo. Ako mi ne verujete da je ni zbog čega, pitajte nekog od moderatora da vam da razlog. Ban skinut nakon tri dana, samo da bi bio vraćen opet, ali samo meni i Thilmu. Zvanično objašnjenje koje sam dobila od moderatora je sledeće:

kaizen te banovao prvi put. kurajber je odbanovao. došao kaizen, rekao da to ne može tako. mačak u čizmama je nebitan ( ahahaha kapiraš skeč), rasnog kaizen očigledno gotivi, ti i thilmo, po njemu, ne treba da budete ovde... spem foruma i ostalo, misli da ovde ne pripadate očigledno.
sad ću da ti obrišem onaj komentar i ne smaraj više s tim, jer će neko da ti banuje i ovog duplaka.

Kaizen je jebeni kompleksaš. Dve teme zbog kojih su usledila ta četiri bana (moj je bio za VREĐANJE) su bile sledeće, i ja na njima imam ukupno dva posta:
http://vukajlija.com/forum/teme/69260-skinimo-veo-misticnosti-koji-obavija-kaizena
http://vukajlija.com/forum/teme/69262-pitajte-kajzena

Sajt se pretvorio u čisto napušavanje kurcem i bukvalno se samo uvrede i besmisao ređaju i na forumu i u svakoj drugoj sekciji sajta, i on dođe i banuje baš mene - ni za šta. Ne vidim kako ja to spemujem forum, napišem od nula do tri posta dnevno u proseku ako i toliko. U prirodi mi nije vređanje bilo koga, ako je iko bio vređan ovde, onda sam to bila ja. Jedini put kad je vređanje dolazilo s moje strane je bilo kad sam se pokačila sa provironom, a tad je bilo obostrano. Daleko bilo da ulažem žalbu na bilo koga ko me vređao, samo kažem da je to ovde svakodnevnica. Kapiram da će i ovaj profil banovati trajno, ali nema veze, jer sam zgađena ličnošću čoveka koji od celog sajta, koji se pretvorio u skup najvećih mogućih neosetljivih morona koji se međusobno kolju - odluči da trajno treba banovati MENE.

Sad cu nadjem moj oprostajni post.

a kako nikad ne vidimo takve teme i postove od npr. lickog mrava, nikolasa i ostale gospode !??? po meni zasluzen ban

Jedna tinejdžerka je umrla
pre 8 meseci.
Ali, njenom dečku na Fejsu
još uvek piše da je u vezi
sa njom!
Lajk podrške za tog dečka!
Prava ljubav nema kraja! <3

o je onaj čovjek što planetom hara, s reketom u ruci rekorde obara. To je onaj čovjek znaš ga dobro svijete, zbog njega djeca kupuju rekete.

Jer Nole je šampion što se jednom rađa, jao šta im radi u mozak ih gađa. Kad istrči strašni Nole pred tenisku mrežu, tada odmah Andi Marej gubi ravnotežu.

Ma pogađa Novak teren, uz liniju, ne u aut, Rodžer, Nadal, Andi Marej svi dožive tad nokaut.

To je onaj čovjek što po svome tjera, u penziju šalje slavnog Federera. To je onaj čovjek što ne zna za šalu, predavanja drži i Rafi Nadalu.

Od tenzija sve vrvi, često bore se do krvi, ali tu je Nole Srbin pa se zna ko je PRVI!

PuppetMaster
o je onaj čovjek što planetom hara, s reketom u ruci rekorde obara. To je onaj čovjek znaš ga dobro svijete, zbog njega djeca kupuju rekete.

Jer Nole je šampion što se jednom rađa, jao šta im radi u mozak ih gađa. Kad istrči strašni Nole pred tenisku mrežu, tada odmah Andi Marej gubi ravnotežu.

Ma pogađa Novak teren, uz liniju, ne u aut, Rodžer, Nadal, Andi Marej svi dožive tad nokaut.

To je onaj čovjek što po svome tjera, u penziju šalje slavnog Federera. To je onaj čovjek što ne zna za šalu, predavanja drži i Rafi Nadalu.

Od tenzija sve vrvi, često bore se do krvi, ali tu je Nole Srbin pa se zna ko je PRVI!

zapamti, godine nisu važne
http://www.svevesti.com/images/sr/181294.jpg
uh kako te želim, ćaća te ćaćin jebo

Јеси спавао с' њом?
- Јесам
И, каква је?
- Прелепа је када заспи, гледао сам је читаву ноћ
Не, ниси схватио питање
- Не, ти ниси схватио вредност девојке

Zašto isti post lepiš na različite teme?