Prijava

Soče, kod mene u firmi se 2. dan poslije stavljanja torakalnog drena ustaje i hoda u šok-sobi, doktori ne pitaju ni pacijenta ni kolege terapeute. Da vidiš cike i vriske....

Mali krevet jest zaguljen, ali najzaguljenije je sto ne daju vodu da pijes. A zedan mucenik ko pas.

Ja sam mojim pacinentima davao da rade šta hoće na klinici.

Služio civilnu vojsku na očnoj klinici, kad se onim ćorama pojavim u mantilu svi viču doktore doktore mogu ovo mogu ono, idi u kurac radi šta oćeš.

Ja sa svojim pacijentima postupam školski i evropski, dakle, u šok sobi minimum pet dana se ne diže pacijent iz kreveta, kakva god da je povreda ili operacija.

Zdravo
Ja sam osoba koja nudi pozajmi novac nikome u potrebi dobrog karaktera i koji žele steći kako bi dobro iskoristiti. Molimo vas da me kontaktirate za više inteligencije pod mojim uslovima kredita. Ja davati kredite za bilo koju osobu u stanju da otplati uz kamatnu stopu od 3% u kratkoročne, srednjoročne i dugoročne za svakoga tko treba stvoriti male biznise, lični investicije za činjenicu njihove interese će biti pristupačne u iznosu traži. Kontaktirajte me danas i javite mi iznos novca koji želite posuditi. Spreman sam da vas upoznam Molimo E-mail: fernadogacia789@gmail.com

e mici,bombas kaze da si musko zato sto si opsovala,on misli da zene ne psuju nikada

Ćao Olanik.

Da li i dalje misliš da godine nisu važne?

Ja da.

Srdačan

cao LT

naravno

verujem

o/ o/ o /

jeste da je kriza, ali bi se ljudi j,,,,i zbog novca,,,,,,,,,,,gaze sve i ne postuju ama nista samo da bi dosli do novca,,,,,,,ja ko muzicar kolilo me ljudi ceniji ili koliko da znam ne mogu doci na red od ovih da kazem aranxerista.....jeste da ono pola sviraju,,,,,pola prodaju maglu ali tu od sviranja ne postoji ni s.........................pustanje muzike i ritmova je nuducjnost........vokoderi i vokalisti su za one koji nemaju pojma,,,,,samo ce se prepoznati ,,,,,,,,,,na kraju i sve je to kratkog daha,,,,,,,,neka uzmu pravi inzstrument pa zasviraju...........pssssssssss,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,prepoznace se samo,,,,,,,mislim muzicari

laik ako te netviraju aranxeristi koj kotiste vokoderi i vokalisti

Najgluplje moguće nepisano "šmekersko" pravilo je da devojke ne treba da navikneš na pažnju,da ih konstantno obasipaš istom i uvek budeš divan prema njima jer ćeš na taj način postati dosadni papučar koji će je brzo smoriti.Apsolutno netačno.Ženama je upravo nezanimljivo kada prestaneš da se zanimaš za njih.Tada postanu hladne i odbojne,i upravo tada nalaze drugog dok se ti pitaš gde i u čemu si pogrešio.

Najgluplje moguće nepisano "šmekersko" pravilo

hahhahahh

Lol Rađ
Tek kad si hladan kreću da umiru za tobom ok? :-D

udavio sam se na ceo post al pocetak je najbolji hahah

Boh, mislim da nisi u pravu jer, pazi, gradom svakodnevno šeta na prvi pogled toliko savršenih devojaka.Nedostižnih,nedostupnih, nedodirljivih,na prvi pogled presrećnih a često i čini se bez razloga arogantnih.Kada prolaze pored tebe pomisliš da nisi vredan njihove pažnje.Imaš utisak da te jedva i pogledaju.Zbog toga uvek pravimo grešku.Poverujemo u slike koje one stvaraju o sebi,uplašimo se i zaboravimo da i one svakodnevno proživljavaju svoje "muke" i jure sopstvene demone.Jednostavno one žive nešto sasvim drugo, od površnog prvog utiska koji ostavljaju.Ne postoji savršeno srećna žena.Ne postoji nadmena žena koju bi često svako od nas zbog svog arogantnog stava nazvao "kučkom".Sve to je maska,a iza maske nežno biće,željno pažnje i divljenja,često duboko povređeno i ženljno da mu priđeš kao niko do tog momenta.Sva ta savršena spoljašnjost je ulaznica za nešto,ili nekoga,koja samo čeka na pravi trenutak.Nisu one ni kučke ni nedodirljive,ni arogantne,samo čekaju pravi trenutak i pravu osobu koja se neće uplašiti njihove "savršene" spoljašnosti.

najvise vole one sto se svadjau oko fejsbuka.to ih lozi

Haha Rađ koliko je post na savršenoj temi neverujem.

Nema pravila kod žena u smislu hladnoće/poklanjanja pažnje. One kojima poklanjam svu moguću pažnju, posle nekog vremena mi kažu "aj zdravo, smaraš", ali zato one kojima ne poklanjam ni najmanje pažnje i glumim hladnoću mi posle nekog vremena kažu "aj zdravo, smaraš".