Prijava

ma vole one kad ih biješ šta vam je

Rekoh da sam probao i s poklanjanjem pažnje, Soče.

to nas ondak dovodi to toga da su sve žene kurwe
iyvini bako :(

Kad čovjek voli ženu
Šalje vojske da je traže
❤❤❤

Devojka: Idem na operaciju srca.
Dečko: Biće sve u redu.. :'(
Devojka: Idem.
Dečko: (Plače) čekam te... <33
(Posle operacije)
Devojka:Gde je on? :O
Neki čovjek:Zar ti nisu rekli ko ti je dao srce :( :'(
</3 ?

Devojka: Idem na operaciju srca.
Dečko: Biće sve u redu.. :'(
Devojka: Idem.
Dečko: (Plače) čekam te... <33
(Posle operacije)
Devojka:Gde je on? :O
Neki čovjek:Zar ti nisu rekli ko ti je dao srce :( :'(
</3 ?
Devojka: Ne
Neki čovjek: Pa Hašim Tači ludice <3
Djevojka: kosova repablik kosova repablik <33

Dečko: Ćao! Cura: Ćao! Moram ti nešto reći. Dečko: Kaži. Cura: Volim te! Dečko: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$ Cura: log off Dečko je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "GODINE NISU VAŽNE". Dečko ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "BILA SI U PRAVU,GODINE NISU VAŽNE"!
POSTAVI OVO AKO TI GODINE NISU VAŽNE !!!

Znaš prijatelju, ja sam nju voleo. Ono mislim, baš voleo. Istinski, ludo i bez razmišljanja. Bila mi je jedina. Moja tajna, ona najveća. Sa mnogima sam bio, ali uvek sam nju nosio u srcu. Najviše mi je trebala, a eto.. Baš njoj sam najviše bola donosio. Nisam mogao da prihvatim činjenicu da volim, pa sam je terao od sebe. Stalno joj se vraćao, a ustvari bežao od nje. U jednom trenutku pokazao bih joj da mi je stalo, a u sledećem dokazao da sam djubre. I najgore od svega, kad god bih se vratio, ona je bila tu. A sada…
-A šta sada? Preboleo si je?
Ma kakvi! Ima trenutaka kada je zaboravim na tren, ono kad alkoholom ubijem zadnji komad mene.
– Zašto sada ne odeš i kažeš joj sve?
Eh, vidiš… Uspeo sam šta sam hteo. Otišla je od mene. Sad kad se vratim, više je nema. Kažu da voli drugog, znam da to nije istina.. Ali...
– Idi do nje onda.
Ne mogu.
– Zašto?
Uključila je razum. Shvatila je da sam, ipak, preveliko đubre i da je ne mogu voleti nikad. Voleti onako, klasično. Ne mogu biti tu za nju, a uvek ću očekivati da ona bude tu za mene. Ne mogu kad joj bude najteže doći i zagrliti je, mada znam da ona meni bi.
-Tebe je nemoguće shvatiti!
Eh prijatelju,znam.. To čujem često. Samo jedna osoba mi je rekla da me razume..
-Ko!?
Pa, ona, druže…

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

Већ дуже вријеме се мувам с једном дјевојком, која је онако баш таман по мом укусу, и школована је, није профукњача нека, слатка, ради, цима се,фина јој прича.Али нисмо никако започели нешто озбиљније, него све је то неко набацивање, везица без обавеза трт мрт.Ја сам баш полудио за њом.И синоћ се нађем с њом (а претходно одјебем другаре за излазак због ње) и одемо заједно у један кафић гдје је она била са својим пријатељима/пријатељицама (мијешано друштво), и ништа не да се она никако, ладна као шприцер, кулира ме читаво вече тамо као да нисам ни дошао, не примјећује ме.А мени некако трип међу тим друштвом , први пут видим те ликове а нисам ни при пићу био+ нервоза ме пуцала читаво вече. Е сад неки ликови стоје за столом иза нас, и видим ја како овај један погледује њу читаво вече, ал' контам ко га јебе.Недуго затим кренуше ти ликови негдје,обукоше се, кад ова моја која је 20цм од мене пита пријатеља (а конта да је нисам чуо) да он пита тог лика што је погледивао као гдје ће даље па да ове улете ту, вјероватно да се упознају. Ова сва срећна, а у мени пакао. Ни сам не знам како сам се суздржао да је не пљунем, јер ми је тровала главу причом како је чедна како тражи само поштење итд. а тај лик је чобан тешки. Узмем ја јакну и излетим вани само сам јој рекао ћао, видимо се. Ова није ни питала куд ћеш, гдје ћеш, већ као ОК.
Људи моји ја не знам да сам се икад јадније осјећао у животу, тотално поражен, не знам да л' од ње која ме навукла у све то, ил' од мене самог јер сам дебилчина на куб па сам се упустио у све то и повјеровао.
Што је најгоре све се то синоћ одиграло, за Бадње вече дан који ми је најдражи у години.

Kada se macka jedne devojcice omacila, macici su posle nekoliko dana nestali. Kada je devojcica pitala majku sta se desilo sa njima, ona je samo rekla "Bog ih je uzeo".

Posle nekoliko meseci macka se ponovo omacila. Majka je devojcicu jedan dan poslala do prodavnice. Pre nego sto je krenula napolje, devojcica je htela da se jos malo poigra sa macicima. Ubrzo je zacula korake. Sakrila se ne zeleci da je izgrde sto jos nije otisla. Otac je usao u sobu noseci kantu sa vodom. Devojcica je gledala kada je njen otac stavio macice u dzak i udavio ih u kanti. Kasnije je devojcica upitala majku gde su macici, a ona je rekla "Bog ih je uzeo".

Posle nekoliko dana majka je krenula da se javi na telefon i zamolila je devojcicu da pripazi malog brata koji se nalazio u kadi. Posle par minuta majka se vratila u kupatilo, a devojcica joj je rekla "Bog ga je uzeo".

Noć veštica sine! Lokacija: Srbija, pravoslavno podneblje, konkretno njen usrani ogranak- Novi Sad. Uprkos tome, loženje na praznik katoličkog dušmanina je bilo evidentno! Napolju je sinoć tumarala gomila drogiranih pedera nakaza, maskiranih u nakaze. Jebem ti zapad i običaje njegove, jebem ti nas sakate što uvek sve filtriramo da bi prihvatili samo ono najgore! Koncentrat zapadnog katoličkog sranja nam je najmiliji! Bitno da je Hitler bio lud što je hteo da nas pobije!? Dizajnirani smo za tepih bombu, medicinska ispitivanja i za testiranja delovanja ne proverenih hemijskih oružija. Vrati se Hitlere ili makar Klintone, pobij govna ruke ti se pozlatile.

Jedna tinejdžerka je umrla
pre 8 meseci.
Ali, njenom dečku na Fejsu
još uvek piše da je u vezi
sa njom!
Lajk podrške za tog dečka!
Prava ljubav nema kraja! <3

ZA MOJU BUDUCU ZENU TIJANU RADOVIC..........BILA SI LJEPA TIJANA RADOVIC LEPA POPUT OBECANJA PAMTIM SVAKI DAN TVOJ IZGLED RECI CINI MI SE SVAKI DAN SETIM SE AL NEMA TE TIJANA RADOVIC KRAJ MENE NACICES UTOCISTE KOD MENE I MIR TRAZIM DA BUDES PRED MOJIM VRATIMA I MOLIM DA BUDE MOJA SADA KAD BIH DOSLA DA DODJES SAMO JEDAN DAN ILI SVAKI DAN I DA SAMO TEBI TIJANA RADOVIC TEBI PRIPADAM ETO!!!VOLIM TEEEEEE!!!!!!!!CUVAJ SE MALJENA MOJA

Shomy23
ZA MOJU BUDUCU ZENU TIJANU RADOVIC..........BILA SI LJEPA TIJANA RADOVIC LEPA POPUT OBECANJA PAMTIM SVAKI DAN TVOJ IZGLED RECI CINI MI SE SVAKI DAN SETIM SE AL NEMA TE TIJANA RADOVIC KRAJ MENE NACICES UTOCISTE KOD MENE I MIR TRAZIM DA BUDES PRED MOJIM VRATIMA I MOLIM DA BUDE MOJA SADA KAD BIH DOSLA DA DODJES SAMO JEDAN DAN ILI SVAKI DAN I DA SAMO TEBI TIJANA RADOVIC TEBI PRIPADAM ETO!!!VOLIM TEEEEEE!!!!!!!!CUVAJ SE MALJENA MOJA

ollanik
Dečko: Ćao! Cura: Ćao! Moram ti nešto reći. Dečko: Kaži. Cura: Volim te! Dečko: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$ Cura: log off Dečko je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "GODINE NISU VAŽNE". Dečko ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "BILA SI U PRAVU,GODINE NISU VAŽNE"!
POSTAVI OVO AKO TI GODINE NISU VAŽNE !!!
Znaš prijatelju, ja sam nju voleo. Ono mislim, baš voleo. Istinski, ludo i bez razmišljanja. Bila mi je jedina. Moja tajna, ona najveća. Sa mnogima sam bio, ali uvek sam nju nosio u srcu. Najviše mi je trebala, a eto.. Baš njoj sam najviše bola donosio. Nisam mogao da prihvatim činjenicu da volim, pa sam je terao od sebe. Stalno joj se vraćao, a ustvari bežao od nje. U jednom trenutku pokazao bih joj da mi je stalo, a u sledećem dokazao da sam djubre. I najgore od svega, kad god bih se vratio, ona je bila tu. A sada…
-A šta sada? Preboleo si je?
Ma kakvi! Ima trenutaka kada je zaboravim na tren, ono kad alkoholom ubijem zadnji komad mene.
– Zašto sada ne odeš i kažeš joj sve?
Eh, vidiš… Uspeo sam šta sam hteo. Otišla je od mene. Sad kad se vratim, više je nema. Kažu da voli drugog, znam da to nije istina.. Ali...
– Idi do nje onda.
Ne mogu.
– Zašto?
Uključila je razum. Shvatila je da sam, ipak, preveliko đubre i da je ne mogu voleti nikad. Voleti onako, klasično. Ne mogu biti tu za nju, a uvek ću očekivati da ona bude tu za mene. Ne mogu kad joj bude najteže doći i zagrliti je, mada znam da ona meni bi.
-Tebe je nemoguće shvatiti!
Eh prijatelju,znam.. To čujem često. Samo jedna osoba mi je rekla da me razume..
-Ko!?
Pa, ona, druže…
Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)
Већ дуже вријеме се мувам с једном дјевојком, која је онако баш таман по мом укусу, и школована је, није профукњача нека, слатка, ради, цима се,фина јој прича.Али нисмо никако започели нешто озбиљније, него све је то неко набацивање, везица без обавеза трт мрт.Ја сам баш полудио за њом.И синоћ се нађем с њом (а претходно одјебем другаре за излазак због ње) и одемо заједно у један кафић гдје је она била са својим пријатељима/пријатељицама (мијешано друштво), и ништа не да се она никако, ладна као шприцер, кулира ме читаво вече тамо као да нисам ни дошао, не примјећује ме.А мени некако трип међу тим друштвом , први пут видим те ликове а нисам ни при пићу био+ нервоза ме пуцала читаво вече. Е сад неки ликови стоје за столом иза нас, и видим ја како овај један погледује њу читаво вече, ал' контам ко га јебе.Недуго затим кренуше ти ликови негдје,обукоше се, кад ова моја која је 20цм од мене пита пријатеља (а конта да је нисам чуо) да он пита тог лика што је погледивао као гдје ће даље па да ове улете ту, вјероватно да се упознају. Ова сва срећна, а у мени пакао. Ни сам не знам како сам се суздржао да је не пљунем, јер ми је тровала главу причом како је чедна како тражи само поштење итд. а тај лик је чобан тешки. Узмем ја јакну и излетим вани само сам јој рекао ћао, видимо се. Ова није ни питала куд ћеш, гдје ћеш, већ као ОК.
Људи моји ја не знам да сам се икад јадније осјећао у животу, тотално поражен, не знам да л' од ње која ме навукла у све то, ил' од мене самог јер сам дебилчина на куб па сам се упустио у све то и повјеровао.
Што је најгоре све се то синоћ одиграло, за Бадње вече дан који ми је најдражи у години.
Kada se macka jedne devojcice omacila, macici su posle nekoliko dana nestali. Kada je devojcica pitala majku sta se desilo sa njima, ona je samo rekla "Bog ih je uzeo".
Posle nekoliko meseci macka se ponovo omacila. Majka je devojcicu jedan dan poslala do prodavnice. Pre nego sto je krenula napolje, devojcica je htela da se jos malo poigra sa macicima. Ubrzo je zacula korake. Sakrila se ne zeleci da je izgrde sto jos nije otisla. Otac je usao u sobu noseci kantu sa vodom. Devojcica je gledala kada je njen otac stavio macice u dzak i udavio ih u kanti. Kasnije je devojcica upitala majku gde su macici, a ona je rekla "Bog ih je uzeo".
Posle nekoliko dana majka je krenula da se javi na telefon i zamolila je devojcicu da pripazi malog brata koji se nalazio u kadi. Posle par minuta majka se vratila u kupatilo, a devojcica joj je rekla "Bog ga je uzeo".
Noć veštica sine! Lokacija: Srbija, pravoslavno podneblje, konkretno njen usrani ogranak- Novi Sad. Uprkos tome, loženje na praznik katoličkog dušmanina je bilo evidentno! Napolju je sinoć tumarala gomila drogiranih pedera nakaza, maskiranih u nakaze. Jebem ti zapad i običaje njegove, jebem ti nas sakate što uvek sve filtriramo da bi prihvatili samo ono najgore! Koncentrat zapadnog katoličkog sranja nam je najmiliji! Bitno da je Hitler bio lud što je hteo da nas pobije!? Dizajnirani smo za tepih bombu, medicinska ispitivanja i za testiranja delovanja ne proverenih hemijskih oružija. Vrati se Hitlere ili makar Klintone, pobij govna ruke ti se pozlatile.
Jedna tinejdžerka je umrla
pre 8 meseci.
Ali, njenom dečku na Fejsu
još uvek piše da je u vezi
sa njom!
Lajk podrške za tog dečka!
Prava ljubav nema kraja! <3
pre 14 minuta
Shomy23
ZA MOJU BUDUCU ZENU TIJANU RADOVIC..........BILA SI LJEPA TIJANA RADOVIC LEPA POPUT OBECANJA PAMTIM SVAKI DAN TVOJ IZGLED RECI CINI MI SE SVAKI DAN SETIM SE AL NEMA TE TIJANA RADOVIC KRAJ MENE NACICES UTOCISTE KOD MENE I MIR TRAZIM DA BUDES PRED MOJIM VRATIMA I MOLIM DA BUDE MOJA SADA KAD BIH DOSLA DA DODJES SAMO JEDAN DAN ILI SVAKI DAN I DA SAMO TEBI TIJANA RADOVIC TEBI PRIPADAM ETO!!!VOLIM TEEEEEE!!!!!!!!CUVAJ SE MALJENA MOJA
pre 10 minuta
PuppetMaster
Shomy23
ZA MOJU BUDUCU ZENU TIJANU RADOVIC..........BILA SI LJEPA TIJANA RADOVIC LEPA POPUT OBECANJA PAMTIM SVAKI DAN TVOJ IZGLED RECI CINI MI SE SVAKI DAN SETIM SE AL NEMA TE TIJANA RADOVIC KRAJ MENE NACICES UTOCISTE KOD MENE I MIR TRAZIM DA BUDES PRED MOJIM VRATIMA I MOLIM DA BUDE MOJA SADA KAD BIH DOSLA DA DODJES SAMO JEDAN DAN ILI SVAKI DAN I DA SAMO TEBI TIJANA RADOVIC TEBI PRIPADAM ETO!!!VOLIM TEEEEEE!!!!!!!!CUVAJ SE MALJENA MOJA

Dečko: Ćao! Cura: Ćao! Moram ti nešto reći. Dečko: Kaži. Cura: Volim te! Dečko: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$ Cura: log off Dečko je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "GODINE NISU VAŽNE". Dečko ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "BILA SI U PRAVU,GODINE NISU VAŽNE"! POSTAVI OVO AKO TI GODINE NISU VAŽNE !!!

PAŽNJA!!!! BUDITE OPREZNI. POSTOJE NEKI TIPOVI ŠTO UZMU TVOJU SLIKU SA PROFILA I STAVE SEBI NA GLAVU. ONDA IDU PO KAFANAMA I PITAJU VAŠE PRIJATELJE ŠTA ĆE DA POPIJU. TVOJI PRIJATELJI MISLE DA SI TI, JER SU VEĆ PRIJE TOGA PILI SA VAMA, PA PRIHVAĆAJU PIĆE U SUŠTINI BEZ TVOG ZNANJA. OD TOG TRENUTKA MOGU POČETI DA PIJU SA VAMA I NA VAŠ RAČUN. MOLIM VAS DA NE PRIHVAĆATE PIĆE OD LJUDI ŠTO IMAJU MOJU SLIKU SA PROFILA NA SVOJOJ GLAVI, JER JA SAMO JEDNU GLAVU IMAM I ONA JE UVIJEK SA MNOM. KOPIRAJTE OVO, JEDAN DJEČAK OVO NIJE KOPIRAO I ZA 14 DANA MU JE STIGAO RAČUN IZ KAFANE! hahaha

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

On:Cao Ona:cao On:Hoces da jedes? Ona:hoces da jedes?? On:Ti to mene ponavljas? Ona:Ti to mene ponavljas? On:Volim te Ona:Zao mi je ali ja te nemogu voleti jer si mi ti naneo bol i patnju a sta sam ja tebi nanela? On:Ljubav i srecu.

''Nekad si na sajtu mogao da procitas ozbiljne teme i rasprave....kad se samo setim kakvi su sve likovi bili pre na sajtu, prave legende, znali smo da se zajebavamo, ali znali smo da pricamo i o ozbiljnim stvarima....dzimi, zmia, wojtek, ja, smarko, energija, blek hol, dankan, mr moon i gomila drugih.....eeee kad se setim kad smare i ja istrolujemo ceo forum, bukvalno svi popadaju sa stolica od smeha, onda nas banuju na tri dana, al mi se ne vracamo sa duplih nego odsluzimo taj ban, al makar svi pocrkaju od smeha, a ne ovo danas sve neki usiljeni trolovi i smaraci....nikad vise nece biti sajt to sto je nekad bio, ko zadnji izadje neka ugasi svetlo.''
Reme

Pito sam nastavnicu sta je to Zvezda? A ona mi je rekla : Nisam cula za taj predmet. Pito sam vozaca sta je to Zvezda? A on mi je rekao : Nisam cuo za taj put. Pito sam ludaka sta je to Zvezda? A on mi je rekao : To je razlog zasto sam postao lud!!!!! Mi imamo bolest kojoj nema leka! CZBG

MOLIM VAS OBJAVITE OVO NA SVOM ZIDU !!!! - Rajko Jovetic 14-godisnji decak dobio je sest hitaca od svog ocuha jer je pokusao da zastiti svoju dvogodisnju sestru da ne bi bila silovana. Njoj se nista nije dogodilo zahvaljujuci svom hrabrom bratu. Sve se to dogodilo dok je majka bila na poslu. Ovaj hrabri decak se bori za zivot ali doktori kazu da nece prezieti bez operacije koja je vrlo skupa, njegova majka ne moze platiti! Facebook i Vukajlija su saglasni da doniraju 45 centi kada neko objavi ovu poruku! Vi cete izgubiti 2 sekunde, zato vas molimo kopirajte i zalepite na zid! Pokusajte, ne kosta vas nista

popusis mi mi malo kurac,moja majica vredi vise nego satnica tvoje keve dok ga prima u sve tri rupe istovremeno..verovatno si klosarcina neka dziberska sa mega kompleksom seljaka steram ti ga u usta ta zemljoradnicka!gledaj od cega ces da platis net posto verovatno nemas leba u crevu ali znas sta nema problema mogu ja da ti se iskenjam u serpu pa da ti lepo to popapis dok je vruce i nek prvi put bude gratis a posle cemo da se dogovorimo!e da i jos nesto...kazi mami da ispisre usta dva put na dan ujutru i uvece,spremio sam joj rezerve da ne moram svaki put da joj svrsavam u usta nego cu da joj spremim da ima za zimu ali samo neka uredno plati

Па видиш глупи , кад би такви попут тебе отишли и када би остали они који су прави људи много би боље било . Зашто не одем кад су издајници ? Зато што није циљ побећи него се борити да буде боље . То што ја радим и чиме се бавим је моја ствар а буди сигуран да много више радим од тебе и да сам до сада прилично доста људи едуковао . Сисо мала издајничка .

Талентовано глуп , теби је све мржња а то што ти оправдаваш што су нас убијали то није мржња ? Теби је межња што ти је Сремци рекао да би хтео да и теби мајка оболи од рака па да видиш како је , теби је мржња кад неко пљује по ономе ко га је уништавао , то је класичан западњачки начин размишљања како је свако ко је правдољубив мрзитељ . И што је најгоре ти и даље мислиш да си у праву и мислиш да ћеш да добијеш на популарности тако што ћеш да пљујеш по својој земљи . Ја стварно не знам шта би ти преци рекли кад би могли ? Мислиш да ћеш да добијеш нешто ако се улизујеш јачима ? Да су тако размишљали људи пре тебе ми би данас били исламизовани . И кажи ми колико си пута добио батине због таквих ставова ?

VOLIM JE! I TAKO MRTVU, HLADNU I ZGRČENU. VOLEĆU JE ZAUVEK VIŠE OD SEBE I SVEGA! VOLI I ONA MENE I DALJE, MI SMO NEŠTO POSEBNO VERUJTE VARALA ME JE SA KOJEKIME DOK SAM BIO U ZATVORU, PRIZNALA MI JE TO! TO ME JE POGODILO JER JE ONA MOJE SVE, MOJE SVE EEEEEEEEEEJ!!!!!! NISAM HTEO DA UMRE, NIJE TO BIO CILJ! ALI JBG BOG JE OPET IMAO USRAN PLAN ZA MENE... JEBITE ME SADA SVI, MRZITE ME, IMATE I RAZLOG, JA ĆU JE OPET VOLETI!!! A VI KOJI MI PRETITE PREKO TASTATURE MOŽETE KITE DA MI SE NASISATE SVI! I JOŠ NEŠTO NE TREBAJU ANĐELI DA JE ČUVAJU KAO ŠTO SVI KAŽETE, JA VEČERAS PUCAM SEBI U GLAVU NAPOKON I IDEM DA OPET ČUVAM MOJE JEDINO! MOJE SVE! VALDA JE GORE SVE IDEALNO PA NEMA NEGATIVNIH STVARI KOJE NAM VEZU KRŠE, SAD ĆE BITI IDEALNO! NAPOKON LJUBAVI SVI NAŠI SNOVI ĆE BITI OSTVARENI, NEMA MAŠTANJA U PRAZNO! STIŽEM LJUBAVI ČEKAJ ME, DA TE DRŽIM ZA RUKU AKO SE GORE NEČEG UPLAŠIŠ, ZNAŠ DA SI PORED MENE NAJJAČA! ZAUVEK ANĐELE MOJ GREŠNI! VIDIMO SE, DUŠMANI SISAJTE KURAC (GLUPA POLICIJO OD PRVOG DANA SAM ZNAO DA ĆU DA PUTUJEM KOD MOG ANDJELA, SAMO SAM VAS ZAJEBAVAO PAR DANA DA SHVATITE DA STE MENTOLI ZA DAČU- SVEMIRSKI OTPAD) SAUČEŠĆE PORODICI, NISAM HTEO JBG, IZJEDNAČIĆU SAD. PRENESITE SAUČEŠĆE MOJOJ MAMI, RECITE JOJ DA JE VOLIM!

Jer moze status a ja cu vam objasniti ocemu se radi: Moj bivsi decko hoce da mi unisti vezu sa mog decka. od moga bivseg drug pricao mom decku kako sam se ja bila otisla sa mog bivseg negde a to nije tacno. a moj decko je glup i veruje vise njima nego meni i mozda ce da raskine , daj te mi status molim vas za to

Јебем ли ти семе покварено, сељачко! Наћићу те, стоко, у Крагујевцу, јебаћу ти све по списку, разбићу ти главу, мајмуне један ретардирани. Наћићу те преко ИП адресе, гркљан ћу да ти извадим.

Нажалост скомице увек ће постојати издајници и комунисти који би пре помогли странцу него СРБИНУ а кроз овај постер видим да ти спадаш у горепоменуте . Ево ти минус па се гони из Србије пошто ти се не свиђа јер мислиш да ћеш пљувањем по свом народу достићи неку популарност и висину а иначе само доказујеш колико си говно .

Ја вам кажем да вам јебем мајку а ви кажете да сам педер ?! Па јел вам кева мушко бре смрадови ? Дал би тако смели уживо да се курчите ?! Курац би мој смели јер сте пичкице од метар и жилет које не смеју на улицу да изађу . Што се глупандера тиче , заболе ме ако те је тата убацио као директорчића па се издркаваш сисо мала неиживљена . Ја вам кажем да престанете да ме правите на нешто што нисам јер ћете сва говна која сте посрали бити приморани да поједете .

Већ дуже време боравим на интернету тражећи за одговором, али га не налазим. Проблем је што нигде нисам експлицитно написао који је мој проблем, а и плашим се. Овај сајт сам одабрао јер је доста активан. Свестан сам да има доста шаљивџија, који ће сматрати да овде терам шегу, али надам се да ће барем неко нешто корисно рећи и помоћи ми.

Проблем је везан за секс. Тачније... мастурбацију, која је мени више него секс. Пробао сам са девојкама, женама, чак је дошло дотле да пробам и са мушкарцем, али секс са њима ми не причињава задовољство већ неку обавезу... Обавезу јер нас је двоје или више и, некако је барем ред да пружиш и њима неку... разоноду.

Највише се свиђам самом себи, и као мали сам почео да се самозадовољавам погледавши у огледало. Тада сам себе спознао као сексуално биће и видео сам промену. Одједном сам осетио неки притисак у међуножју и схватио сам шта треба да радим.

Да... први пут у животу сам се напалио на свој одраз у огледалу. Схватио сам то огледало, и свој лик, као пожуду и учитеља блаженства, незнајући шта је врхунац. Достигавшига... не могу описати... само сам изхубио тло и видео сам у огледалу збуњеног дечака... али срећног... и тужног... блажентво је утихнуло... настала је празнина.

И тако сам то радио годинама, и други ме нису интересовали. Највећи доживљај је би ми био да кажем "Мама, спреми ми чисте ствати, одох да се окупам!". А кад нема маме, тата би преузео то на себе. Ода сам закључио да једноличност у тој радњи више не прави ту исту пожуду... Морао сам да импровизујем...

Купио сам мами за рођендан огледао. Осредње величине и она га је, наравно сместила у купатилу на веш машину, тачно наспрам великог огледала, које је било слепљено са зидом, од пода до плафона.

Да би ми било лепше гледао сам у мало огледало, али то огледало је било тако постављено да сам могао видети себе како... онанишем... али сам исто могао видети свој други одраз од плочица и своју фину затегнуту, младу гузу, што је дало још више импетуса да доведем себе до врхунца за трептај ока.

Ово је трајало, али знатно краће него прва "етапа" мог сексуалног живота. И постајао сам незадовољан... Брљао сам по маминој торбици и тражио она фина огледалца, али на сваком је било неке шмике... укаљана су била... гасила су ми пожуду, која је већ посустајала због сличности из дана у дан...

Дошао је циркус у град и разне друге дрангулије. Тада сам први пут чуо за нешто што се зове кућа огледала! Небеса су се надамном отворила, суза радосница потече ми низ образ. Одјурих до купатила, и наместих сцену! Огледала су блистала од светлости неонке, а ја сам постао та светлост у делићу секунде!

Сваки дан, тих недељу дана боравка тих великих људи, сам ишао у кућу огледала и сањао о томе да будем сам ту. После трећег дана, сам решио да се ушуњам. Од тада ништа није било исто. Видео сам себе свих облика и величина како се задовољавамо. Нешто невероватно... рај...

Циркус је отишао... ја сам се утопио у туги... Рекао сам да ме је девојка напустила да бих отклонио сумњу... није једна... него нас много...

Ближио ми се осамнаести рођендан и родитељи су ми купили камеру. Схватио сам шта то значи. Сними себе, пробај пред огледалом да пробудиш пожуду! Гледаћеш себе како то радиш! То је оно право! Некако сам успео да се винем у небо и театрално се вратим на земљу. Сачекао сам до сутра, једва спавао, ишчекивао сутрашњи дан, као да је дан победе. Камера је била нешто што огледала не могу заменити... толико ме је то психички подигло, вратило ону стару пожуду... Касније бих покушавао да имитирам детаље испред огледала - истовремени оргазми! А тек када бих снимао свој одраз и то гледао... јаој морам до купалила сада... када само помислим...

И то блаженство је крако трајало... тражио сам још и још... Напокон сам скупио паре за 3Д камере и пројекторе и опрему за гледање. Пново се све вратило на старо добро летење кроз облаке, пропадање кроз небеске рупе блаженства... Краткотрајно...

Сада тражим начин да урадим холограм себе, али немам ни новца ни могућноти... осећам да лудим...
Како да задовољим своју страст или ми помозите да нађем пут то пожуде према другој особи?

Јао јебале те плаве очи ... То није показатељ мајмуне необразовани и неосвешћени ... Са тобом не вреди улазити у полемику јер си затуцан па нема где . Ајде бар кажи где си да ти објасним ја неке ствари пичко ?!

„Šetao sam se obalom Dunava, u Beogradu, najednom sam zastao, pogledavši u vodu. Mutni, prljavi talasi, nastali usled plovidbe zarđalog teretnog broda, blago su zapljuskivali obalu, nanosivši na nju konzerve i ostalo smeće koje je krstarilo rekom" - odlomak iz dnevnika Vladislava Černoka.

Vladislav je imao 27 godina. Rođen je 14. marta 1993. godine u Nišu. Godine 2012, završio je Gimnaziju "Svetozar Marković" s vrlo dobrim uspehom i bez problema upisao matematički fakultet, smer teorija brojeva, u Beogradu. Završava ga sa izvarednim uspehom i naredne četiri godine putuje po svetu, razbijajući šifre za Ruse.
Ovo je njegova priča.

Vladislav uze šolju crnog čaja. Ako se to može nazvati čajem. Naime, bila je to jedna crna kapsula sa veštačkom aromom crnog čaja. Čista hemija. Ona se zatim stavljala u toplu vodu, u koju je prethodno morao da ubaci virus, da bi je očistio od patogenih bakterija. Taj virus je imao štetnog uticaja na imuni sisitem, pa se moralo dodati i malo interferona. Mnogi ljudi nisu imala novca za taj virus, a kamoli i za interferon, pa su pili nepročišćenu vodu. Patogene bakterije bi sporo, ali efikasno uništavale unutrašnje organe, bukvalno bi ih jele. Čovek bi na kraju umirao sporom i bolnom smrću. Vladislav Černok je mogao sebi da priušti donekle čistu vodu, čak je imao i jednu malu saksiju sa belim ružama, koja ga je koštala hiljadu evra, a i održavanje tih ruža je bilo prilično skupo.
Zavali se u fotelju sa mini laptopom u krilu i poče da pregleda mail. Bio je na odmoru na Havajima, ali nije izlazio iz hotela. Bilo je pretoplo, a sunčevi ultraljubičasti zraci bi izazvali ozbiljne opekotine na njegovom telu. Osušena flora ga nije zanimala, kao ni plaža ukrašena smećem. Nekada, da bi izašao napolje, morao je čak da obuče i specijalno odelo, koje bi filtriralo sunčeve ultraljubičaste zrake.

Taman kad htede da isključi laptop, stiže mu poruka od Ivanoviča, njegovog šefa.
Poruka je sadržavala nizove brojeva koje je trebalo dešifrovati u neke smislene, da ne kažem, prave reči. Posle nekoliko dana rada s brojevima, Vladislav je saznao da je celom čovečanstvu ostalo još 20 godina života. Rešio je da ode kod Ivanoviča i da sazna nešto više o poreklu ovih šifri. Spakovao je svoje stvari u jedan kofer, dok je saksiju sa ružama stavio u drugi. To cveće ga je podsećalo na njegovu mladost, tj. na drugi, lepši svet, koji kao da je ispario u svemiru; možda se prabacio u drugu galaksiju.

„Sećam se dana, kada sam trčao , dišući punim plućima, prema železničkoj stanici, noseći jednu ubranu belu ružu. Ali kada sam stigao do voza, on je već bio krenuo, tada sam bacio ružu na šine. Topao vetar je svojim dahom podigao tu ružu i odneo je. Posle godinu su se već oglasile sirene, ekološka kriza je bila počela"(odlomak iz dnevnika).
Dok je išao na aerodrom, bacio je pogled na more. Bezbroj mrtvih riba je plutalo, lanac ishrane otišao je dođavola. Nebo je bilo pri horizontu sivo, a u višim delovima crveno. Vladisalv pogleda u nebo, a na obrazu mu zasvetluca jedna suza.
Ukrcao se u avion za Moskvu, avion koji je bio novija verzija konkorda, samo što se kretao skoro duplo brže.

Nakon dva sata već je stajao u Ivanovičevoj kancelariji.

-Odakle vam te šifre? - upita Vladislav Ivanoviča.

-To se tebe ne tiče, ti si dobio svoj deo - reče Ivanovič.

Vladislav izvadi par hiljada evra i stavi ih na sto.
-Tiče se to svakog, čak i onog dečaka što prodaje genetski modifikovan kesten na ulici - reče Vladislav gledajući kroz prozor.

-Nezreo si Vladislave, misliš da sam možeš da promeniš svet! A, šta bi uradio kad bih ti rekao?

-Ne znam, ali bih nešto uradio i to ne bi prošlo nezapaženo...

-Kretenu! Takve stvari i moraju da prođu neprimećeno, inače od njih neće biti ništa!

-Ne pravi se pametan ,Ivanoviču! Ti imaš 61 godinu i boli te uvo za svet! Sebičan si ti, veoma sebičan.

-Ne, ja sam samo realan, a šifre, baš ako te zanima, dečko, potiču od AEA (Američke Ekološke Agencije). I šta sad planiraš? Slušaj ,dečko, nije to od juče, znao sam ja da će se to desiti i da mi nisi dešifrovao poruku. Zar misliš da ovo mene ne rastužuje, i da ja sasvim mirno spavam, znajući da za dvadesetak godina...

-Zbogom Ivanoviču, bila mi je čast raditi s tobom. Stvarno jeste.
Vladislav krenu prema vratima, i taman kad je uhvatio kvaku...

-Čekaj Vladislave - doviknu mu Ivanovič.

-Da?
Ivanovič izvuče jedan prazan rokovnik iz fioke i pruži ga Vladislavu.

-Zapisuj dane na papir, da bi jednom mogao ponovo da ih proživiš. Poslušaj me.
Vladislav uze rokovnik, zahvali se Ivanoviču i ode.

-Do viđenja.

Kada je izašao na ulicu, krenuo je prema aerodromu. Dečak koji je prodavao kesten, počeo je neprimetno da ga prati.
Vreme je bilo prilično toplo za zimu. Bilo je oko +25 stepeni, globalno zagrejavanje je već uzimalo danak. Ugljen-dioksid i ostali gasovi stvarali su efekat staklene bašte, u svakom slučaju bilo je vraški vruće. Bilo je teško udisati topao zagađeni vazduh, skoro svaki drugi čovek imao je disajne probleme. Jedina zaista dobra stvar, u svemu tome je bila da je gas pojeftinio, ali je zato sve ostalo nenormalno poskupelo. Naravno, pojavile su se i nove potrošnje, tipa boce sa kiseonikom, bez kojih se nije moglo lagodno živeti. Sam život je poskupeo.
Išao je prljavim i zagađenim ulicama Moskve. Sve je izgledalo tako sivo, zapravo, i bilo je sivo. Ljudi koji su prolazili trotoarom, imala su izgubljen pogled, pun straha i očaja. Plašili su se sutrašnjeg dana, budućnosti. Neki su čak i nosili boce sa kiseonikom.Tužno, zaista tužno.
Vladislav je došao do aerodroma, kad je primetio da je izgubio digitalni novčanik, zajedno sa ličnim čipom, koji mu je služio umesto lične karte.

-Do vraga - prokomentarisao je Vladisav Černok.

Plavokosi dečak, obučen u nekakve sirotinjske krpe, prišao mu je . Imao je otprilike 10 godina.

-Ej, gospodine, izgubili ste novčanik... - reče dečak

-O, hvala, mali! Ček, zar ti ne prodaješ kesten? - reče Vladislav.

-Da- odgovori dečak.

-Gde su ti roditelji?

Dečak se malo zamisli, zatim pogleda Vladislava u oči.
-Nestali su...

-Žao mi je što to čujem... Kada se to desilo?

-Ubili su ih pre tri godine. Grupa ljudi nam je upala u kuću. Tražili su neki čip. Moji roditelji nisu im hteli dati taj čip, pa su pucali u njih. I mene bi ubili da su me videli. Do pre nedelju dana živeo sam u sirotištu, ali sam pobegao, sada skoro da se kajem zbog toga...

-Čime su sve tvoji roditelji bavili i gde je sada taj čip?

-Ne znam, valjda su bili neki obaveštajci... A, za čip ne znam. Stvarno.

-A, kako se zoveš, mali? Ja sam Vladislav Černok i ne moraš mi persirati.

-Boris Ivanovič.

-Jedan moj poznanik se tako preziva...
Vladislav se tada zamisli.
Setio se jedne večeri kad je pio viski s Ivanovičem, kada mu je ovaj spomenuo da su mu ubili sina, koji je bio obaveštajac...
-Borise, mislim da ti poznajem dedu, dođi s mnom - reče Vladislav i uhvati Borisa za ruku.

Prošli su kroz iste ulice, samo što su sretali druge ljude. Ali sličnost tih ljudi je bila neopisiva. Isti tužni izrazi lica, mutan pogled pun straha, očaj u njihovim očima. A, nade nigde, nigde radosti. Činilo se da ja svet proživljavao svoje poslednje trenutke, vreme je brzo nestajalo, a s tim i šansa za bolju budućnost.

I tako je Boris pronašao svog dedu.
Taj događaj je Vladislav zapisao u rokovniku. Često je govorio da nikad nije bio ponosniji na sebe, nego kad je video dečaka u dedinom zagrljaju.
Ali tu se priča ne završava. U rokovniku ima još ispisanih stranica.
Kad se pozdravljao s Borisom, ovaj mu je dao čip.
-To je čip koji su moji roditelji krili, mislim da neću pogrešiti ako ti ga dam- reče Boris.
Tada je sve počelo.
Vladislav ubaci čip u laptop, a na desktopu mu se pojavi neka simulacija.
Kada je Vladislav odgledao simulaciju, prosto nije mogao da veruje da je te proračune uradio poznati srpski klimatolog i astronom Milutin Milanković.

„Milanković je 1940. godine napravio klimatske proračune za 2029. godinu. On je počeo da štampa te primerke marta 1941. godine.
Nemci su u jutarnjim časovima 6.4.1941. bombardovali Beograd, i samo par primeraka je ostalo sačuvano. Međutim u jednom primerku se nalazio papir ispisan Milankovićevim rukopisom, koji nikad nije bio objavljen. U štampanim primercima piše da se nagib Zemlje u odnosu na ravan ekliptike periodično menja, stvarajući ledena doba ili globalna otopljenja. Ali da se tada Zemlja nalazi u veoma nestabilnom stanju, gde i najmanji pogrešan uticaj čoveka može nepovratno da pogorša situaciju, pisalo je samo u neobjavljenom rukopisu. Kasnije se neko dočepao toga i napravio fotokopiju, koju je zatim prebacio na čip" (odlomak iz dnevnika).

-Tu simulaciju je verovatno uradio neki špijun za AEA, pri čemu je iskoristio Milankovićeve neobjavaljene proračune - mislio je Vladislav.
Vladislav je zatim par dana intezivno radio na promeni te simulacije. Znao je iz pouzdanih izvora da će se 2029. godine testirati nova vrsta nuklearnog oružja.
Uneo je u simulaciju nuklearno testiranje oružja i zatim je pustio da radi. Rezultati simulacije su ga zaprepastili. Vladislav je sve rezultate simulacije zabeležio u svom rokovniku.
Sutradan. Vladislav se uputio za Beograd, čvrsto je bio rešio da pokaže celom svetu rezultate simulacije, da izmeni sudbinu Zemlje, koja je već postajala horor priča.

Pošto su svi avionski letovi bili otkazani zbog nepredvidljive oluje, Vladislav je odlučio da krene vozom.

I ja sam se nalazila u tom vozu. Vraćala sam se sa neke ekološke konferencije, na kojoj su nam ispričali gomilu laži, ali to sam tek kasnije saznala, kada sam srela Vladislava Černoka.

-Jel' slobodno?

-Jeste! - rekla sam ,pošto sam sklonila svoja skripta sa sedišta.

Meni su slučajno skripta ispala iz ruke i pala na pod. Vladislav i ja smo krenuli u isto vreme da ih podignemo. Pogledi nam se susretoše, a oči prepoznaše.
-Vladislave! - uzviknula sam.
-Sofija!
Ćutali smo narednih nekoliko minuta, imali smo toliko toga jednom drugom da kažemo, ali su nas tada reči izdale.

-Bio sam ti ubrao jednu belu ružu, a nisam stigao da ti je dam. Trčao sam svom snagom, ali nisam uspeo da stignem na vreme. Posle godinu dana, nastala je kriza, sve se izmenilo.
-Duboko u sebi verujem da se nas dvoje, ipak nismo mnogo promenili- nastavio Vladislav.

Ispričali smo jednom drugom sve tokove našeg života, posle mog boravka u Nišu. Bio je to pomalo tužan razgovor, a što ga je učinilo još žalosnijim, bili su predeli kroz koje je taj voz prolazio. Posečene šume, otrovane životinje po ulicama... Plastične kese raznih boja proletale su pored prozora. Priroda je doslovno bila mrtva.
Posle ponovnog susreta smo bili svakoga dana u kontaktu. Ali, posle mesec dana je prestao da mi se javlja, a telefon mu je uvek bio nedostupan. Tri nedelje kasnije, zamolio me je da se nađemo kod Brankovog mosta. Pristala sam.

Sivkasto-crna voda tekla je ispod mosta, dok je vetar raznosio razne hemikalije kroz vazduh.
Pokušavala sam uporno da nađem svoj odraz u vodi, ali nisam uspevala, jer je otpad krstario rekom. Pogledala sam Mesec, koji se probijao kroz crne oblake. Mesečina se kao kakav iznemogli borac probijala kroz guste zagađene oblake. Sve je izgledalo tako beznadežno.
Visoka, tamna prilika se pojavi na mostu.

-Vladislave!

-Uzmi samo ovaj kofer i idi!

Bila sam zbunjena, a čim sam uzela kofer, Vladislav je krenuo da trči u suprotnom smeru.

Ali za trenutak sam uspela da ga pogledam pravo u oči. Zasvetlucale su mu na mesečini, plakao je. Plakala sam i ja, ali u sebi tiho, gorko, nečujno.

-Hoćemo li se videti ponovo? - doviknula sam mu, a duboko u sebi sam znala da nećemo.

-Zbogom! - samo je to rekao i ništa više, samo jedno „zbogom".

Više se nismo videli. Kasnije sam saznala da je ubijen. Čim sam došla kući, otvorila sam kofer.

Saksija sa belim ružama, a pored nje rokovnik. Čim sam otvorila rokovnik, ispala je jedna ceduljica.
„Izvni što sam zakasnio, ovo je trebalo da ti dam pre deset godina."- to je pisalo na ceduljici.

Detaljno sam pročitala njegov rokovnik, tj. dnevnik.
Rešila sam da nastavim njegov rad tako što ću napisati jednu priču.
Ovo je ta priča.
Priča o nemarnosti i sebičnosti mnogih ljudi.
Sada ću samo da prepišem jednu stranu iz njegovog dnevnika.
„Pomoću simulacije (koju sam vam opisao na prethodnim stranicama) shvatio sam da se Zemlja nalazi na rubu propasti. Naime, ako se isproba nova vrsta nuklearnog oružja, doći će do strahovitih poremećaja . Stvoriće se ogroman radioaktivan dim, koji će zbog povećanog upadnog ugla sunčevih zraka, početi veoma brzo da se zagreva. Zatim će zapremina tog radioaktivanog dima početi naglo da se povećava. Radioaktivne čestice tj. molekuli tog dima dospeće do ozonskog omotača i potpuno će ga uništiti. Zatim će Sunčevi ultraljubicasti zraci sve živo spržiti na Zemlji. Naravno, u svim državama će nastati ekonomska i ekološka kriza. Retko ko će preživeti. Praviće se podzemna skloništa, koja će biti dostupna samo malom broju ljudi (među kojima će biti 37% mafijaša). Na milione mrtvih, flora i fauna skoro totalno uništena i ozračena. Zamislite sada takav svet, samo pokušajte (u stvari, ako poživite još koju deceniju nećete ni morati da ga zamišljte, jer će to postati vaša realnost)."

Mislim da sam dovoljno toga rekla, a sada je red na nekog drugog da nastavi i prenese ovu priču, a taj neko ste Vi.

ОН: КОЛИКО ИМАШ ГОДИНА?
ОНА: 14.
ОН: ПРЕМЛАДА СИ ЗА МЕНЕ.
ОНА: АЛИ ГОДИНЕ СУ САМО БРОЈ!
ОН: АЛИ НИ ЗАТВОР НИЈЕ САМО СОБА!

ЛАЈК АКО МИСЛИШ ДА ГОДИНЕ НИСУ САМО БРОЈ И ДА ЗАТВОР НИЈЕ САМО СОБА!

Kruševac....
Grad kneza Lazara...
KO GA NIJE POSETIO NE MOŽE NI ZNATI ZA NJEGOVE LEPOTE. OVO JE GRAD U KOJI ĆETE SE ZALJUBITI NA PRVI POGLED.
Sagrađen je 1371. godine, sagradio ga je knez Lazar, ali to nipošto nije "baština" Hrebeljanovića (već oblast oko rudnika Novo Brdo, Lazar je konkretno rođen u tvrđavi Prilepac kod Novog Brda).

Kruševac je bio i ostaće, najlepši grad na svetu.
Dobro, pristrasno je, slažem se. Ali ipak - "moje selo lepše od Pariza".
Kad u grad uđeš iz Kraljeva, sa severozapada, prva velika, slobodno mogu reći najveća, znamenitost ovog grada je Lazareva kula sa Lazaricom, pridvornom crkvom kneza Lazara. Tu, pored, na uzvišenju, je i prva kruševačka gimnazija, danas pretvorena u Narodni muzej grada Kruševca.
U samom srcu grada je Spomenik kosovskim junacima, i nećete moći da promašite zgradu Opštine, takozvano kruševačko Načalstvo. Sa desne strane se nižu, Opština, Hotel Rubin, Zakićeva ulica, čuveno šetalište, a sa leve je Spomenik.
I još mnogo toga Kruševac ima da pokaže! Dođite i uverite se!

Kruševac....
Grad kneza Lazara...
KO GA NIJE POSETIO NE MOŽE NI ZNATI ZA NJEGOVE LEPOTE. OVO JE GRAD U KOJI ĆETE SE ZALJUBITI NA PRVI POGLED.
Sagrađen je 1371. godine, sagradio ga je knez Lazar, ali to nipošto nije "baština" Hrebeljanovića (već oblast oko rudnika Novo Brdo, Lazar je konkretno rođen u tvrđavi Prilepac kod Novog Brda).

Kruševac je bio i ostaće, najlepši grad na svetu.
Dobro, pristrasno je, slažem se. Ali ipak - "moje selo lepše od Pariza".
Kad u grad uđeš iz Kraljeva, sa severozapada, prva velika, slobodno mogu reći najveća, znamenitost ovog grada je Lazareva kula sa Lazaricom, pridvornom crkvom kneza Lazara. Tu, pored, na uzvišenju, je i prva kruševačka gimnazija, danas pretvorena u Narodni muzej grada Kruševca.
U samom srcu grada je Spomenik kosovskim junacima, i nećete moći da promašite zgradu Opštine, takozvano kruševačko Načalstvo. Sa desne strane se nižu, Opština, Hotel Rubin, Zakićeva ulica, čuveno šetalište, a sa leve je Spomenik.
I još mnogo toga Kruševac ima da pokaže! Dođite i uverite se!

Kruševac....
Grad kneza Lazara...
KO GA NIJE POSETIO NE MOŽE NI ZNATI ZA NJEGOVE LEPOTE. OVO JE GRAD U KOJI ĆETE SE ZALJUBITI NA PRVI POGLED.
Sagrađen je 1371. godine, sagradio ga je knez Lazar, ali to nipošto nije "baština" Hrebeljanovića (već oblast oko rudnika Novo Brdo, Lazar je konkretno rođen u tvrđavi Prilepac kod Novog Brda).

Kruševac je bio i ostaće, najlepši grad na svetu.
Dobro, pristrasno je, slažem se. Ali ipak - "moje selo lepše od Pariza".
Kad u grad uđeš iz Kraljeva, sa severozapada, prva velika, slobodno mogu reći najveća, znamenitost ovog grada je Lazareva kula sa Lazaricom, pridvornom crkvom kneza Lazara. Tu, pored, na uzvišenju, je i prva kruševačka gimnazija, danas pretvorena u Narodni muzej grada Kruševca.
U samom srcu grada je Spomenik kosovskim junacima, i nećete moći da promašite zgradu Opštine, takozvano kruševačko Načalstvo. Sa desne strane se nižu, Opština, Hotel Rubin, Zakićeva ulica, čuveno šetalište, a sa leve je Spomenik.
I još mnogo toga Kruševac ima da pokaže! Dođite i uverite se!

Ухватиш је за ручицу и кажеш "Лутко, ја са тобом хоћу озбиљно" и упутиш јој један озбиљан и продоран поглед.

Kada se oženiš/udaš, skućiš, dobiješ decu, nakon 10-ak godina ustaneš ujutru za posao, pogledaš kroz prozor i vidiš svoju decu kako sa decom iz komšiluka paradirajući rančevima i sveskama idu u školu. E to je parada ponosa.

Kad sam procitala ovu definiciju, morala sam da prokomentarisem i otvorila sam nalog pod vasim imenom i nadam se da se ne ljutite zbog toga..
volela bih da se vas dvoje nadjete i upoznate..:)
Veliki sam protivnik interneta i ovakvih gluposti ali ono je nesto realno i neverovatno..:)
Veliki pozdrav za ovu hrabru devojku!!

Nisam ovo pisao za vukajliju, nego je ovo moja poslednja kolumna za nns, pa sam je kopirao ovde. E, sad, postavio sam je na vukajliji jer slabo šta čita i još slabije piše, a septička jama na naslovnoj i ostalim stranicama preljeva, bar je moj utisak takav.

Sajt je obesmišljen mnoštvom stvari, istini za volju ima i pozitivnih, ali od alternativnog ostrva slobode pisane reči (kakav je bio do skora), lucidnih definicija i viceva koji su se prepričavali međ' narodom na ulici, kafani, u prevozu... pretvorio se u još jedno klasično srpsko gledačko glasilo. Poznato je da smo vizuelni tipovi i da nas pamćenje služi kao zlatnnu ribicu (do 7 sekundi, cirka), te nam je lakše ukapirati stvari kada nam se nacrta, nego napiše. Mišljenja sam da će se i ono malo naroda, pre svega mladih, koji se okupi ovde da razmeni dosetljive i vrcave misli ovakvom postavkom razjuriti, kud koji, mili moji. Da ne kažem, u rodni kraj. Umesto gimnastike za sive moždane ćelije imamo "supermarket" na kome sve vrišti od akcija i pojeftinjenja ionako jeftinog humora.
Vratite definiciju dana, da se takmičimo!

Slovačka je članica EU koja nije priznala nezavisnost Kosova, jer ima veoma neprijatna iskustva sa kosovskim Albancima u smislu organizovanog kriminala, tipa trgovine narkoticima i prostitucijom. I pored velikog broja kosovskih Albanaca u toj zemlji, navodna država Kosovo nema svoju ambasadu u Bratislavi. Pogodite ko im je izašao u susret!

Kosovski Albanci koji žive u Slovačkoj, izjasnili su se kao Srbi sa Kosova, pa su im dodeljeni srpski pasoši (pogodite na čiju inicijativu), a na zahtev Aleksandra Vučića i po želji klana Osmani, koji ume da bude zahvalan, Tomislav Nikolić je ukazom imenovao za ambasadora u Slovačkoj kontroverznog biznismena iz Kosovske Mitrovice - Šani Dermakua. Dakle, narko-diler sa Kosova, plaćen novcem srpskih poreskih obveznika, predstavlja Srbiju u Slovačkoj i organizuje trgovinu heroinom po EU i to je budućnost u koju verujemo. Živeo nama veliki vođa!

Zvali su ga Ružni a on je imao najlepšu dušu na svetu"
Izvor: metapicture

Svi su u zgradi, u kojoj živim, znali ko je Ružni. On je bio lokalni mačak lutalica.
Ružni je voleo tri stvari - da se bije, da kopa po đubretu i voleo je da voli. Kombinacija ovih stvari sa činjenicom da je ceo život napolju je uticala da dobije nadimak Ružni.

Imao je samo jedno oko, na mestu drugog nalazila se rupa. Nedostajalo mu je jedno uho, sa iste strane a leva noga je davno slomljena pa je šepao kada hoda.

Na mestu gde je nekada bio rep sada je ostao patrljak. Ružni je bio tamno sivi tigrasti mačak koji je od borbe imao rane na leđima i vratu.

Svaki put kada bi ga neko ugledao, reakcija je bila "Uh kako je ružna ova mačka". Decu su upozoravali da ga ne diraju, a odrasli su ga gađali kamenjem ili mu zatvarali šape vratima, kako se ne bi ušunjao u njihove domove.

A on se ponašao uvek isto. Ako biste ga polivali vodom, on bi stajao dok ne prestanete a ako biste ga gađali nečim sklupčao bi svoje telo oko šapica kao da moli za oproštaj.

Voleo je da gleda decu kako se igraju a onda da potrči ka njima, mjauče i pokuša da se pomazi o njihove noge, ruke... kao da moli za njihovu ljubav.

Ako biste ga podigli on bi se mazio o vaše telo, ruke, majicu šta god da nađe, ili bi krenuo da sisa vaše uvo od sreće.

Jednog dana je hteo da se pomazi sa komšijskim haskijima koji nisu reagovali baš ljubazno na njegove pokušaje i teško ga povredili.
Iz stana sam čuo njegovo zapomaganje i potrčao mu u pomoć. Kada sam stigao, on je ležao na pločniku, praktično na samrti.

Ležao je na mokrom pločniku a telo mu je bilo u neprirodnom položaju, kao da mu je kičma bila slomljena. Podigao sam ga kako bih ga odneo kući i čuo sam ga kako šišti i dahće, ali se borio.

Pomislio sam kako sam ga povredio time što sam ga uzeo u naručje i podigao na rame. Onda sam osetio kako sisa moje uvo, taj poznati osećaj.

Prigrlio sam ga a on je krenuo da se mazi o moju ruku. Pogledao me je tim jednim zlatnim okom i krenuo da prede.Čak i u najvećim bolovima, ta namučena mačka je tražila samo malo saosećanja, nežnosti i ljubavi.

Pomislio sam, tada, kako je Ružni, najlepše biće koje sam video. Nije pokušao da me ogrebe, ugrize ili da pobegne. Naprotiv - potpuno mi je verovao i želeo da mu olakšam bol. Zvali su ga Ružni a on je imao najlepšu dušu na svetu.

Umro je u mom naručju pre nego što sam uspeo da uđem unutra i pozovem pomoć. Sedeo sam i držao ga dugo u naručju misleći kako je jedna izmučena i deformisana lutalica toliko promenila moje mišljenje o tome koliko je važno imati čistotu duha, voleti iskreno i potpuno.

Ružni me je naučio više o životu i empatiji od hiljadu knjiga, predavanja ili emisija i zbog toga ću mu uvek biti zahvalan.

Mnogi ljudi žele da budu bogati, uspešniji, voljeniji i lepši a ja ću se zauvek truditi da budem Ružni.

Ja sam uvek u nekom tripu.Kao mali sam upaljivao sva svetla po kući, kad me moji ostave kući samog, da me ne bi veštica zavitlavala.
Tripovao sam da vidim vešticu i da šeta po kući kad je mrak, neće da napadne nego samo plaši, a moji su se uvek pitali kako tako mala kuća i sa malo uredjaja, a toliki nam računi za struju dolaze.
A jedan od najnoviji tripova su upravu okupljanja vukajlijaša u NS, onaj prvi i nije toliko interesantan koliko ovaj drugi.
Jbt, pa bilo koga pitam gde je Oblomov niko nema pojma, pa udjem u neku prodavnicu mob. telefona i popizdim i odem na net, da vidim gde ono beše Oblomov otprilike i naidjem na neku školu Sekulić, tako nekako, ali opet bezuspešno da ga pronadjem.
Krenem ja polako da smaram po lokalima i naidjem konačno na biće koje zna gde je Oblomov, lepo ona meni sve nacrtala i objasnila, ljubazna devojka iz knjižare.
Ali sad ide ono najgore, kad sam prišao u tu ulicu gde je Oblomov i dalje nisam video nikakvu oznaku tog kafića, pa tad je već polako počinjao mali trip.Ne vidim ljude u okolini, ali preko neka žena šeta psa, pa reko ona zna 100%.
- Izvinite gospodjo, jel‘ možda znate gde je ovde u blizini kafić Oblomov?
- Jaooo, pa dečko to bi trebalo da bude preko puta ima jedan kafić, tu odma gde piše knjižara!
I tu je počeo moj trip otkad sam ušao tamo, prvo pomisli:PA JBT TAKO MALO MESTO,PA GDE ĆEMO SE ZGRNUTI SVI
Što je najgore ja prvo krenem gore na sprat gde je ta knjižara i onako na brzaka pitam: jelovokafićoblomovovo! ... dečko koji radi u knjižari nešto čačko na kompu i nije me ni slušao, a reče da me otkači verovatno: Da,da, ali dole je kafić
I onda se ja tu malo smirio, jer jel'te našao sam konačno taj čuveni Oblomov, i sad samo čekam i uživam (bilo tu oko 18h koliko se sećam)
Ono što me vratilo u trip jeste kad je prošlo vreme za dogovoreni sastanak i nema žive duše, ali još nisam hteo ništa da pitam konobara.
To nije ono najgore, u nekom momentu ulazi neki dečko,čovek bem li ga u kafić i sedne za šankom i celo vreme gleda u mene,a muca i nosi štake.
PRESEKO SAM SE, i posle par minuta gledanja otišao sam u wc i mahnuo konobaru da dodje:Izvini, jel’ mogu nešto da te pitam?
Konobar: Izvoli slobodno!
Ja: Da li se nekad ovde održavalo neko okupljanje Vukajlijaša, i da li su danas nešto organizovali ljudi u ime Vukajlije?
Konobar :Hmmm, ne koliko ja znam! ... i odoše on svom poslu, a ja sav uznemiren bio jedno 5 minuta u wc-u i mislim se u sebi: ZHAJK BUDALO,ZHAJK BUDALO!!!
Kad sam izašao onaj dečko me i dalje celo vreme posmatra, pa sa popizdeo i morao sam prići da ga pitam: Jel’ se mi poznajemo?
A on ko iz stopa mi odgovori:Pa nnne, ali lako ćććemo se upppoznati!
Tu se ja povučem bliže stolu gde sedi konobarica i konobar i počnem da ih smaram , a kaže mi konobarica da se ne bojim da je on tako tu svako veče i da je dečko kao bolestan.Pitao sam se u sebi, a kako baš pored toliko ljudi na mene da gleda, beš mi sve!
Što je najgore pridje on bliže stolu, i još me pita ako hoću da izadjem napolje da sednemo pod sto, ako mi je lepše.
Jaooo bog te šta me snadje, pomislih u tom trenutku, pa sam se ubrzo gore popeo kod onog dečka što prodaje knjige, pa njega malo smarao, a on ima posla i vrlo rado bi me oterao u tripi*kematerine,ali je dobar ko lebac, pa ne može.
- Pa dečko nemoj se tripovati, pa nema ovde u okolini opasni ljudi, pa evo pogledaj na prozoru nikog nema, ne boj se! (u prevodu:Imam posla, da se nosiš u materinu)
I KONAČNIO JA POSLE DOBRI SAT VREMENA TRIPOVANJA KONAČNO ODLUČIM DA IZADJEM,PA ŠTA BOG DA, a i zaboravio sam da kažem i da sma pitao konobara kako se zove kafić i kad mi je rekao ime, za malo se nisam šlogirao, kad nije izgovorio Oblomov, već nešto drugo, ali rekao mi je da se nalazi tu dole 100,200 metara, uvučeno unutra.
I tako...

Prošlo je pet godina, sedam mjeseci i dvanaest dana otkako smo se zadnji put vidjeli. Trebala bi mi tri dana da ispišem šta nas je sve tokom ovih godina zaustavljalo da se sretnemo ponovo: smrtni slučajevi, birokracija, poslovi, putovanja, razne prepreke nisu dale da se savlada daljina koja nas dijeli... Uprkos svemu tome nije prošao niti jedan dan da se nismo čuli, stalno smo slali jedno drugom slike, podsjetnike, čestitke, mala slatka iznenađenja. On dolazi za sedam dana i ja ne spavam, ne jedem, ne izlazim, samo čekam da ponovo osjetim miris njegove kose i toplinu zagrljaja. Ovaj će put ljubav pobijediti

Слушај, Рихо, балавче ретардирани! Научи, пизда ти материна глупа и неваспитана, да поштујеш старије (мене у овом случају, идиоте), а онда и оне који се мало баве и познају и баве се музиком (опет мене, идиоте). Којим случајем свирам гитару дуго, познајем музичку теорију, бавим се и сам помало писањем и компоновањем и слушам разноразну музику. Све у свему, познајем музику не 100 него 1 000 000 пута боље од тебе.

Врати се,у ту рупу из које си измилео и машатај од девојчицама са друге стране јастука јер ти је туга велика к'о Русија због чега до поднева мрзиш себе, а од поднева мрзиш цео свет и зато и желиш да цео свемир чује твој немир док небо пева са нама.

1. Pokrij jednom rukom usta
2. Zamisli zelju
3. Stavi ovo u 10 com
4. Vidi ruku

volim te<3na pocetku si mi rekao.ponadala sam se da me stvaro volis ali sad vidim da sam pogresla.sada flertujes sa njom a meni se svet rusi.budi srecan sa njom zelim ti sve najbolje ali kad te ona ostavi meni se ne obracaj dusane

Osmi mesec prethodne godine , udaja najlepše devojke Mimix93 ( Milana ) . Banovana na mesec dana i nestaje, bila je na sajtu al više nikad se nikom nije javila... Odlazi sa sajta noseći mnoge tajne...

pozdravio bih sve moje PRIJATELJE, GLUPO JE RECI FANOVE, JER SEBE SMATRAM OBICNIM I NORMALNIM ... ZATO SE TAKO I OBRACAM...POZELEO BIH SVE NAJBOLJE OD SRCA I HVALA STO STE UZ MENE I STO PRATITE MOJ RAD...a svim svojim NEPRIJATELJIMA zelim dug zivot, da sto duze zive, kako bi videli sve moje uspehe...hvala vam BAKERO..!!!!!

Kao Vukajlijaš sa IQ-om 194, mrštim se na ovu definiciju. Svako ko je imalo putovao po svetu putem Google Street View™-a, zna da su najrasprostranjenije reči na svetu "okay" /okej/ i "Coca-Cola" /koka-kola/. Naravno da je američki proizvod svuda tražen. Nije ni čudo što na početku Deklaracije nezavisnosti SAD stoji fraza "Život, Sloboda i ostvarivanje Sreće", jer Koka-kola čini ljude srećnim. Rusofili, trgnite se! Baš bih voleo da kad ove godine opet odem na safari u Tanzaniju, sednem u internet-café i viknem konobaru: "Kvas!" a on mi odgovori: "Хорошо!" Ha-ha. Taj film nikada nećete gledati.

Mirko RadovićZlatni Retriver
13 hrs ·
Da li neko ima problem da mu retriver kolje kokoske
Like · · Share

PREKINITEE VIŠE DA JE NAPADATE NIKOLIJU IDETE MI VIŠE NA KURAC SVI! KAD JE VLADA BIO SA MARTINOM NIKO NIŠTA NIJE SMEO DA KAŽE,A SAD KAD JE NIKOLIJA SA RELJOM U VEZI I JOŠ JE TRUDNA NAPADA TE JE PREKINITE VIŠE MOLIM VAS!!AKO NJU NE VOLITE,VOLITE RELJU I POŠTUJTE GA!JESTE SE ZAPITALI KAKO JE NJEMU MOŽDA? NISTE,JER NEMATE POJMA SA ŽIVOTOM.ON JE S NJOM SREĆAN I TO SE JAKO VIDI.RELJA SE NIJE MEŠAO U VEZI MARTINE,KAO NI VLADA U VEZI NIKOLIJE TAKO DA MOLIM VAS ĆUTITE.JA NJU NE GOTIVIM,ALI SAM SREĆNA ZBOG NJIH NAJVIŠE ZBOG RELJA,JER I SAMI ZNATE KROZ ŠTA JE SVE PROŠAO I DRAGO MI JE ZBOG NJEGA ŠTO ĆE POSTATI TATA.NIKO OVDE NIJE RASTURIO ELITNE ODREDE U PITANJU JE SAMO PAUZA RAZUMETE PAUZA,USKORO ĆE SVE DA SE SAZNA.TOLIKO OD MENE! HVALA!!

Njena borba trajala je vise od onoga sto mi znamo... njena borba trajala je od kada je ugledala ovaj svet, jer je ocigledno bila nevoljena i zlostavljana...Ali sve je to daleko iza nje ... Ona je bila jedan od nasih najtezih slucajeva, ona je bila najtuznije bice koje smo do sada videli..Bila je toliko psihicki ubijena da je danima sedela i gledala u jednu tacku...A od povreda je bila skroz izdeforimisana,,,, Ali... pogledajte je sada емотикон grin Sa ponosom vam prenosimo ovu vest: HOPE JE UDOMLJENA емотикон grin емотикон grin емотикон grin Otisla je u predivnu porodicu, punu ljubavi, gde ce imati i drustvo, sto ljudi, sto zivotinja емотикон grin Hvala SVIMA koji su ucestvovali na bilo koji nacin u prici i sudbini ove lepotice. Hvala Ivani Stefanovic koja je ovu mucenicu pronasla i podigla nas na noge da joj pomognemo, hvala Dragani Dragosavac koja je odmah dotrcala da bude tu pored nje dok ne stignemo, hvala nasoj Ivani veterinarki kojoj nije bilo tesko da joj u pola noci pruzi prvu pomoc емотикон heart ,hvala svima u ekipi veterinara koji su je pazili i negovali dok je bila u stacionaru... Hvala svima koji su donirali i na taj nacin pomogli da joj obezbedimo hranu, terapije, vitamine, sterilizaciju...Hvala svima koji se je bodrili, obilazili, pratili njenu pricu... Hvala Ivani i divnoj porodici koji su joj pruzili ljubav i dom i najvece HVALA Angelini koja joj je pruzila privremeni smestaj svih ovih meseci, rehabilitaciju i socijalizaciju , koja je bukvalno ovu dusu digla iz mrtvih ! Hvala svima sto ova prica ima itekako srecan kraj !!

Majka je zamišljeno promućkala kockice leda u svojoj čaši i onda je jasno i trezveno pogledala svoju ćerku.

”Nemoj nikad zaboraviti svoje prijateljice!”, rekla je.

“One će ti biti sve važnije, kako budeš postajala starija. Koliko god budeš volela svog muža, koliko god budeš volela svoju decu, one će ti ipak biti potrebne. Seti se da povremeno izađeš negde sa njima, da se i dalje družiš sa njima. I zapamti da tvoje prijateljice nisu samo prijateljice, one su i tvoje sestre, tvoje ćerke i ostali tvoji rođaci. Biće ti potrebne druge žene. Ženama su uvek potrebne druge žene!”

“Kakav blesav savet “, pomislila je ćerka.

“Zar se nisam upravo udala? Zar nisam upravo zakoračila u svet parova? Za ime Boga, ja sam udata žena, odrasla! Nisam neka šiparica kojoj su potrebne prijateljice! Moj muž i moja porodica svakako će biti sve što mi je potrebno da moj život dobije pravi smisao.”

Ali, ipak je poslušala svoju majku i nastavila da održava kontakte sa svojim prijateljicama.

Kako su godine prolazile jedna za drugom, ona je polako počela da uviđa da je njena majka, ustvari, tačno znala šta govori. Kako vreme i priroda donose promene u životu svake žene, prijateljice ostaju najveći oslonac za nju.

U svojim 40-im, evo šta je naučila:

Vreme prolazi.

Život se događa.

Distanca razdvaja.

Deca odrastaju.

Ljubav bledi.

Srca se slamaju.

Poslovi dođu i prođu.

Karijere se završavaju.

Roditelji umiru.

Kolege zaboravljaju usluge.

Muškarci imaju svoj svet.

Ali, prijateljice ostaju uz tebe, ma koliko vremena i kilometara bile daleko od tebe. Prijateljica nikad nije toliko daleko da ne može biti uz tebe, kada je potrebna.

Dok budeš morala da ideš tim usamljenim putem koji se zove život i kad budeš morala da ideš sama, tvoje prijateljice će biti tu, pored puta, navijajući za tebe, moleći se za tebe, trudeći se oko tebe, zalažući se za tebe i čekajući te na kraju puta širom raširenih ruku. A ponekad će čak i prekršiti pravila zbog tebe.

Ne postoji formula po kojoj možete pronaći, osvojiti i zadržati ženu svog života, sve što treba napisaću vam u sledećim tezama:

1. Pronaći ženu svog života:
Žena vašeg života verovatno nije prenapucana prepička u klabingu kojoj prilazite sa spikom "zdravo ja sam Nikola, jel mogu da te častim pićem". Ženu vašeg života ćete prepoznati tako što će vas gledati kao što bi tinejdžerka gledala Maria Kasasa da joj pridje i pita "e izvini gde je ovde pop lukina ulica?" Dakle kez od uva do uva, piš u gaće, sjaj u očima i exexexe zbunjenost. ~Znači okrenite se malo oko sebe, sigurno ima neka dobra fina devojka koja čeka na vas i nada se.~

2. Osvojiti ženu svog života:
~Ako je ona buduća majka vaše dece, osvojili ste je samom svojom pojavom.~
Znači ona je pala na vas čim vas je spazila. A da bi bilo koje žensko moglo da padne na vas morati izgledati ko čojek: lep, zgodan, uredan, dakle prijatnog izgleda ali i ponašanja, znači gospodin, šarmantan, duhovit, opušten. Kad ona u vama vidi domaćeg Maria Kasasa nemate mnogo šta više da pogrešite. Lagana spika samo, recimo izvedite je na piće, posle u neki klabing lagani i na kraju poljubac u tami disko kluba.

3. Zadržati ženu svog života
~Ako je ona žena vašeg života nećete morati da je zadržavate, sama će ostati pored vas šta god da se desi.~
Okej, sad ste u vezi, zaljubljena je do ušiju, vi ste njen princ na belom konju koga je čekala ceo život. Kako dalje da ne userete? Ona treba da vas zavoli, ona je spremna na to od prvog dana ali ipak morate ispuniti njena očekivanja da dodje do toga.
Pre svega učinite da se oseća prijatno u vašem prisustvu, smejte se zajedno, zatim joj pružite sve od sebe u seksu. Jebiga, zgutajte kamagru i jebite je sat i po vremena u najtvrdjoj erekciji. I tokom cele veze morate biti mužjak, uvek spremni za seks, i da budete dobri u seksu. Druga stvar, nakon dobrog seksa kad spusti glavu na vaše dlakave grudi, zagrlite je, poljubite je, tepajte joj. Gledaće vas očima deteta, biće sretnija nego ikada u životu. Reći će 'volim te'. Tad vas je zavolela. Poljubite je u čelo i recite "i ja tebe zlato moje". E nakon toga si na konju maćori. Postao si njen ideal muškarca, njen savršeni čovek, hteće decu da ti rodi, ma sve. Sad više nemaš šta da usereš, samo da nastsviš tako. Budi njena jača polovina, nek se oseća sigurno, budi mužjak u životu a nežan prema njoj, govori joj da je voliš, grli je, ljubi, mazi. Ako ode od tebe posle svega toga, jebiga maćori, ne krivi sebe jer zapamti, uvek zapamti:
ako je ona žena tvog života neće te napustiti nikad

Ona:Sinoc sam nesto lose uradila, prevarila te... On:Ne brini i ja sam nesto jos gore Ona:Sta ??? On:Sedeo kuci i verovao ti...

Znaš prijatelju, ja sam nju voleo. Ono mislim, baš voleo. Istinski, ludo i bez razmišljanja. Bila mi je jedina. Moja tajna, ona najveća. Sa mnogima sam bio, ali uvek sam nju nosio u srcu. Najviše mi je trebala, a eto.. Baš njoj sam najviše bola donosio. Nisam mogao da prihvatim činjenicu da volim, pa sam je terao od sebe. Stalno joj se vraćao, a ustvari bežao od nje. U jednom trenutku pokazao bih joj da mi je stalo, a u sledećem dokazao da sam djubre. I najgore od svega, kad god bih se vratio, ona je bila tu. A sada… -A šta sada? Preboleo si je? Ma kakvi! Ima trenutaka kada je zaboravim na tren, ono kad alkoholom ubijem zadnji komad mene. – Zašto sada ne odeš i kažeš joj sve? Eh, vidiš… Uspeo sam šta sam hteo. Otišla je od mene. Sad kad se vratim, više je nema. Kažu da voli drugog, znam da to nije istina.. Ali... – Idi do nje onda. Ne mogu. – Zašto? Uključila je razum. Shvatila je da sam, ipak, preveliko đubre i da je ne mogu voleti nikad. Voleti onako, klasično. Ne mogu biti tu za nju, a uvek ću očekivati da ona bude tu za mene. Ne mogu kad joj bude najteže doći i zagrliti je, mada znam da ona meni bi. -Tebe je nemoguće shvatiti! Eh prijatelju,znam.. To čujem često. Samo jedna osoba mi je rekla da me razume.. -Ko!? Pa, ona, druže…

ISTINITA PRICA!!

bili su vec dugo zajedno, jako su se voleli, bili su najbolji prijatelji stalno su provodili vreme zajedno svi su bili ljubomorni na njih.
Ona je pocela da se druzi sa njegovim najboljim drugom, stalno su se culi porukama...
on ju je pozvao na pice, a ona je otisla svom decku iza ledja da se vidi sa njegovim najboljim drugom...ceo grad ih je video, ona ga je osramotila za sva vremena...
ubedjivala ga je da nema nista sa njim i da samo njega voli, ali je nastavljala da se cuje sa porukama...
on je poceo da pravi ljubomorne scene....pokusao je da se dopisuje sa njenom najboljom drugaricom medjutim ona ga je ispalila.

njene drugarice su glasale ko je decko koji najbolje izgleda iz njihovog drustva, sve su skoro glasale da je najlepsi taj njegov najbolji drug, to ga je jos vise povredilo. Samo je njegova devojka glasala za njega iako je on znao da je glasala za njega samo da ga ne povredi

Већ дуже вријеме се мувам с једном дјевојком, која је онако баш таман по мом укусу, и школована је, није профукњача нека, слатка, ради, цима се,фина јој прича.Али нисмо никако започели нешто озбиљније, него све је то неко набацивање, везица без обавеза трт мрт.Ја сам баш полудио за њом.И синоћ се нађем с њом (а претходно одјебем другаре за излазак због ње) и одемо заједно у један кафић гдје је она била са својим пријатељима/пријатељицама (мијешано друштво), и ништа не да се она никако, ладна као шприцер, кулира ме читаво вече тамо као да нисам ни дошао, не примјећује ме.А мени некако трип међу тим друштвом , први пут видим те ликове а нисам ни при пићу био+ нервоза ме пуцала читаво вече. Е сад неки ликови стоје за столом иза нас, и видим ја како овај један погледује њу читаво вече, ал' контам ко га јебе.Недуго затим кренуше ти ликови негдје,обукоше се, кад ова моја која је 20цм од мене пита пријатеља (а конта да је нисам чуо) да он пита тог лика што је погледивао као гдје ће даље па да ове улете ту, вјероватно да се упознају. Ова сва срећна, а у мени пакао. Ни сам не знам како сам се суздржао да је не пљунем, јер ми је тровала главу причом како је чедна како тражи само поштење итд. а тај лик је чобан тешки. Узмем ја јакну и излетим вани само сам јој рекао ћао, видимо се. Ова није ни питала куд ћеш, гдје ћеш, већ као ОК.
Људи моји ја не знам да сам се икад јадније осјећао у животу, тотално поражен, не знам да л' од ње која ме навукла у све то, ил' од мене самог јер сам дебилчина на куб па сам се упустио у све то и повјеровао.
Што је најгоре све се то синоћ одиграло, за Бадње вече дан који ми је најдражи у години.

Dali ti je poznato ono kada se dopisujesh sa nekim, nakon nekog vremena se skontate,provodite vreme zajedno,uzivate,smejete se, "svadjate" :))...i onda od jednom sve to nestane? Postane kao da nista nije ni bilo? Onda pozelis da se toj osobi javis, mozda i izvinesh, jednostavno da bude kao pre, a onda te u svemu tome prekine jebeni PONOS ?

NE VJERUJEM DA OVO RADIM...
Mnoge od vas poznajem i puno dulje od facebooka, tako da mi je stalo do vas i ne bi vas označio kao „prijatelje“ niti prihvatio vaš poziv za prijateljstvo da je drugačije. Učinit ću ovo samo jednom, tako da sad imate priliku… Za svakog prijatelja s„liste“ mogu reći - drago mi je što ga imam.
Uhvatim se kako gledam vaše fotografije. S vama dijelim šale i sve vijesti, podržavamo se i u dobrim i u lošim vremenima. Vidjet ćemo tko će pronaći vremena i pročitati ovo do kraja… Ako želiš pokazati koliko ti je stalo do svojih prijatelja iz čitavog svijeta, samo naprijed i kopiraj ovo u svoj status, makar ti to oduzelo samo minutu. Želim vidjeti tko će prihvatiti izazov kao ja- vidjeti tko želi pokazati da mu je stalo. Hvala vam svima što ste dio mog života.
Copy Paste molim vas, nemojte „sherati“. Ako nitko ne čita moj zid, ovo će biti kratki eksperiment. Ovo je Facebook igra da vidimo tko čita, a tko samo prelistava. Tako da, ako čitaš ovo, ostavi samo jednu riječ u komentar o tome kako smo se upoznali - JEDNU RIJEČ MOLIM. Onda copy paste ovo na svoj zid tako da ja mogu ostavit riječ na TVOJ zid

Oprosti što ti smetam, jako je hitno. Imam jednog prijatelja i treba mu mesto za boravak. Predložio sam mu tvoju kuću, molim te, da ga primiš. Njegovo ime je Bog. Sad reci tihim glasom: Možeš dragi Bože, ja te trebam, očisti moje srce i dušu od grehova i blagoslovi moju porodicu... Pošalji ovo na 20

Cao! Vec nekoliko godina imam simptome navedene u tekstu...Obisao sam vise klinika i dosao do Beograda da bi se na kraju uvek vratio na pocetak i sve bi se zatvorilo u krug iz koga nema izlaza... Terapija se sastojala iz nekih antibiotika,inhalacija pantenola a kasnije kortiknsteroida posle cega bi se sekret povukao ali bi simtomi ostali.Lekar bi ponavljao kako je sve u redu sto sam ja na kraju prihvatio i odlucio da dalje lecenje obustavim jer me je to visegodisnje lutanje kostalo mnogo zivaca,vremena i novca a na kraju krajeva nista nije reseno... Kada sam shvatio da simptomi odgovaraju tekstu odlucio sam da ponovo pocnem lecenje sammo ne znam kako i gde da pocnem.Molio bih ljude koji imaju ovu bolest ili sumnjaju da je imaju da mi kazu kako se bore sa simptomima... Gde se lece i koliko je lecenje uspesno...Unapred hvala i naravno hvala silversharku sto je postavio topic...

Sada je službeno!
Ovo se pojavilo u medijima. Facebook je upravo objavio cenu ulaza: 5,99 € da bi zadržali status Gold Membership i vašu privatnost . Ako zalepite ovu poruku na svoju stranicu, status će ostati besplatno , inače sutra, sve vase publikacije mogu postati javne.
Čak i poruke koje su izbrisane ili neovlaštene fotografije. Uostalom, ovo vas ne košta ništa jednostavnim copy paste ....
S obzirom na činjenicu da je Facebook odlucio uključiti softver koji omogućuje korištenje privatnih podataka, izjavljujem sledece: danas, Utorak,7.Oktobar, 2015, kao odgovor na nove smicalice Facebooka i artikla 1.111 predmeta 112 i 113 Zakona za intelektualno vlasništvo, izjavljujem da su moja prava povezana sa sve moje privatne podatke, slike, crteže, fotografije, video, tekstovi, itd ... objavljeni na mom profilu.
Za komercijalnu upotrebu navedenog, morate imati FB dozvolu u pisanom obliku u bilo kojem trenutku.
Oni koji su pročitali ovaj tekst mogu kopirati i objaviti ga na svoj Facebook zid. Tako će staviti sebe pod zaštitu autorskih prava.
Obavestavam Facebook, da je strogo zabranjeno objaviti, kopirati, distribuirati, širiti ili bilo koji drugi postupak protiv mene na temelju ovog profila i / ili sadržaja. Navedene mere odnose se i na zaposlene, studente, agente i / ili zaposlene pod vodjstvom Facebooka. Poverljivi podaci uključeni su u sadržaju profila. Povreda moje privatnosti je kažnjivo po zakonu.
Svi članovi su pozvani da objave izjavu ove vrste, ili ako vam je draže, ovaj tekst može kopirati i objaviti. Ko ne objavi ovu izjavu barem jednom, dopušta korištenje predmeta, kao što su fotografije, podatke i sadržaje u ažuriranju svog profila.
NE DELITI! KOPIRATI I POSTAVITI!

U odgovoru na nove FB smernice,

IZJAVLJUJEM da je za upotrebu mojih ličnih podataka i fotografija u svakom trenutku potreban moj lični pristanak (Bernska konvencija).

Svako ko čita, može kopirati ovaj tekst i objaviti ga na svojoj FB stranici. To će ga staviti pod zaštitu zakona. Obaveštavam FB administraciju da je od ovog trenutka strogo zabrenjeno obelodanjivanje, kopiranje, distribuiranje mojih ličnih podataka ili preduzimanje bilo kakve druge akcije protiv mene, na osnovu mog FB profila ili njegovih sadržaja. Sadržaj ovog profila je pod nevidljivom oznakom "privatno" i ne sme se narušavati. Kršenje prava na privatnost je definisano i kažnjivo zakonom (UKC 1 1-308 - 308 1-103 i Rimski statut).

Svim članovima se preporučuje da objave ovo obaveštenje u ovoj formi ili dopunjeno novim detaljima koji se odnose na mogućnost zloupotrebe podataka sa FB profila i privatnih prepiski koje imaju veze sa FB komunikacijom. Preporuka je da se obaveštenje objavi u ovoj formi. Ako izjavu ne objavite na svom zidu, smatraće se da ste prećutno pristali i dozvolili korišćenje vaših ličnih, biografskih podataka, fotografija i ostalih elemenata profila.

Kada se macka jedne devojcice omacila, macici su posle nekoliko dana nestali. Kada je devojcica pitala majku sta se desilo sa njima, ona je samo rekla "Bog ih je uzeo".

Posle nekoliko meseci macka se ponovo omacila. Majka je devojcicu jedan dan poslala do prodavnice. Pre nego sto je krenula napolje, devojcica je htela da se jos malo poigra sa macicima. Ubrzo je zacula korake. Sakrila se ne zeleci da je izgrde sto jos nije otisla. Otac je usao u sobu noseci kantu sa vodom. Devojcica je gledala kada je njen otac stavio macice u dzak i udavio ih u kanti. Kasnije je devojcica upitala majku gde su macici, a ona je rekla "Bog ih je uzeo".

Posle nekoliko dana majka je krenula da se javi na telefon i zamolila je devojcicu da pripazi malog brata koji se nalazio u kadi. Posle par minuta majka se vratila u kupatilo, a devojcica joj je rekla "Bog ga je uzeo".

Zapamti zadnja slika, nosi me na duši tako si hteo, Ubio si me Ali voleću te do zadnjega daha zapamti čekam te na nebuuu, Ti ubio se me jao majkooo gde si saddddddd biće ti žaoooo mnogooooo, i na kraju okačen je poslednji post: Biće ti žao mnogoooo dabogdabio prokletttttttttt.

"Ja volim lepe i obrazovane žene. Čisto da se zna, ne volim one kojima je sve u životu skidanje i koje nemaju dva grama mozga. Verovatno mi zato nikada i nisi bila privlačna. Tako da, dotična gospođice, rađaj ti nekome drugom petoro dece, mene ne bi mogla imati ni za 10 života, a verujem ni tad. Samo mi je krivo što "novinari" daju medijsku pažnju takvima kao ti, a ne pravim sportistima koji osvajaju medalje, ili nekome kome je ta medijska pažnja zaista potrebna. Čak ti i ja s ovim komentarom dajem neku popularnost, pažnju, ali čisto da shvatiš i ti i takve slične tebi da mi uopšte niste zanimljive. Toliko"

Čovek se sam vraćao kuci i na jednoj livadi video je, obasjano mesečinom, malo jare. Malo se iznenadio, pomislio da se jare izgubilo, a onda počeo da ga zove, sigurno u nameri da ga odnese kući... Čučao je tako i zvao jare "Dodji jare, dodji ovamo..."
A onda se jare okrenulo, pogledalo ga pravo u oči i dubokim glasom reklo "Dodji ti ovamo!"

Raspao sam se, samo su komplexi uznapredovali kad se setim kakav sam nekad bio hehe :) :) biće opet, sad sam pun nekog besa i očaja koji mi daje volju da prkosim svemu, pa ću onda ili opet biti sjajan il ću dići skupštinu u vazduh jer ne znam gde će me taj očaj odvesti

Офуцана задригла босанчуро, када је писменост у питању, за тебе сам доктор наука, јер видиш, мој матерњи језик је српски, за разлику од рикања, завијања, лупања батином о каменчину и осталих видова комуникације с брда на брдо који се у твојој постојбини користе. Капирам да ти је тешко да разумеш све ово јер ипак су те одгајили вашљиви прекодрински медведи, а већи део живота си провела у урлању са једним запушеним уветом, орању планинчине и стругању вучјих гована са гумених опанака, све док није куцнуо час да на трактору и са две кесе пуне вунених чарапа заједно са колоном својих крезавих земљака коначно крочиш у цивилизацију и спознаш благодети асфалта, пеницилина, ходања на две ноге и термички обрађеног меса, али пробај да бар мало напрегнеш те кржљаве босанске ганглије и схватиш да се овде говори мало друкчије него у околини пећине у којој си се окотила.
Него, видим да те минџа очајнички сврби, а човјеку се већ поодавно не диже на тебе, или му се не диже уопште, па си присиљена да тражиш курчевину по интернету и сваки неуспех те само додатно фрустрира и издркава и чини агонију твоје менопаузе још неподношљивијом. Рекли су ми да доста личиш на згажено псеће говно, додуше не верујем да миришеш тако лепо, али направио бих уступак и јебо бих те у суву пичку и напунио свршотином темељније него што је иједан од твојих брђанских рођака учинио, чисто из уверења да и истрошене остареле сараге заслужују мало нежности с времена на време. Јавићу ти се кад будем био у Војводини да прокрчиш ту прашуму на препонама, испод ушију и изнад горње усне, па да искомбинујемо један врели крес, за добробит твоју, твојих укућана и осталих људи и животиња у твојој околини. :*

DELITE DALJE I DELITE SA VASIM PRIJATELJIMA!
Pažnja svima !!!
"Jedan tip hakera je ponovno na FB. Ubacuje svoje komentare u tvoje kontakte sa rečenicama koje su vulgarne i uvredljive i izgleda kao da je otišao s Tvog profila. Ti to ne vidiš (kao i virusi porno video koji se i dalje vrte), ali tvoji prijatelji ih vide. Ovo može da napravi probleme tamo gdje ih nema.
Želim ovim putem da kažem svim svojim prijateljima - kontaktima, da ako nešto slično se pojavi, da znate da to sigurno nije sa moje strane........ Iskopirajte ovo upozorenje i tako ce vaši prijatelji saznati i biti će u toku..........KOPIRAJTE i ZALIJEPITE (PASTE)
na vaš status (zid) ....
Moji prijatelji znaju moje objave i komentare, ali bolje da spriječimo pogrešna razumijevanja..

Neka te naše poštovanje, dotakne putem ovih malih slova… neka te ispuni radost "ITAcademija" nova…neka ti sva sreća sveta sja…Srećnu godinu Novu od sveg srca želimo mi,pa cela Srbija. Gabor Urfi (Subotica)

Nije važno što je moje srce slomljeno u milijun sitnih djelića i što moram da razmišljam kako da ga sastavim i krenem ispočetka....kao da godine koje sam djelila s tobom nisu važne, kao da su uzalud potrošene,nestale...kao da nikad nismo postojali mi. Važno je samo da si ti srećan,da si nastavio tamo gdje smo stali, ali sa nekom drugom. Kao da ja nikad nisam za tebe postojala,kao da me nisi volio nikad. Samo tako...bacio si godine koje sam ti dala, moju mladost, moje snove. Znam, neki bi rekli klasična priča: ona ostavljena, on gad. Pa možda i jeste klasična i otrcana,ali je MOJA. A to najviše boli....

Lep pozdrav svima, moje ime je Marija i ja sam samohrana majka koja je punih 6 meseci bez posla u velikoj borbi za svoj život i život svog sina Andrije. Pre od prilike mesec dana upoznala sam gospodina Dušana i od tada moj život kreće na bolje. Iskreno i sama sam na početku bila skeptična, jer sam raspolagala s' ograničenim budžetom, ali nakon njegove prve utakmice koju sam kupila, pa zatim druge pre desetak dana i dva povezana dobitka, moj mali anđeo i ja smo stali na noge, pa evo ove sedmice se očekuje i upis u vrtić pa se nadamo i maminom poslu! Uz sve to ovim putem još jednom želim zahvaliti gospodinu Dušanu, jer je to pre svega jedan veliki čovek koji drži do svoje reči i jak je na delima! Dole ću objaviti njegov link, pa evo svi koji tražite nekoga pouzdanog i korektnog za dužu saradnju, definitino to možete pronaći na ovom linku. Dusan Marijanovic

-Lako je naci decka za koga ce svii reci da je lep, san snova! -Ali tek kada nadjes osobu koja ce znati unapred svaki tvoj korak, i kako da odreaguje na to, koja ce znati kako se osecas a da joj nista ne kazes, koja ce znati da te zagrli kada ti je to najpotrebnije, i da kaze da te voli kada to najmanje ocekujes... -Tek tada ces znati ...sta... uopste znaci 'ljubav' koja se mnogima svela samo na rec... ♥
Podeli

-Lako je naci decka za koga ce svii reci da je lep, san snova! -Ali tek kada nadjes osobu koja ce znati unapred svaki tvoj korak, i kako da odreaguje na to, koja ce znati kako se osecas a da joj nista ne kazes, koja ce znati da te zagrli kada ti je to najpotrebnije, i da kaze da te voli kada to najmanje ocekujes... -Tek tada ces znati ...sta... uopste znaci 'ljubav' koja se mnogima svela samo na rec... ♥
Podeli

Podeli za poljubac
Lajkaj za zagrljaj
Komemtar za iskrenu ljubav

Јебем ли ти матер ја у пичку ону ненормалну, ти знаш шта је фолклор?! О чему ти идиоте један ретардирани причаш мајку ти јебем? Ти ћеш да причаш о фолклору, је л'? Сигурно си неки мамин и татин син дебилу један ретардирани, и вероватно мислиш да си неки хулиган мајку ти јебем ону менталну у пичку! Вероватно мислиш да је цео свет твој и како ти нико ништа не може, слепчино! Јебали те родитељи кад су те тако васпитали, а вероватно ни они нису бољи од тебе говно једно мало усрано! Боље би ти било да узмеш и да мало прочиташ нешто о фолклору дебилу један, знаш ли да је то један од начина за очување Српских обичаја и културе мамицу ти јебем ону ненормалну?! Немој много да паламудиш јер ће Србија отићи у још већи курац него што је сад због таквих као што си ти! Толико!

Radio sam kao menadzer,u vise evropskih nizih ligi,Vreme za penziju je doslo,Stranicu ce mi voditi sin,Garantujem uspeh i meni a i vama,Dodajte i cekajte parove,kao sto rekoh penzija za mene,priliv novca za vas. Vuk.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011037661288

Pozdrav.Uz ovu stranicu necete zaraditi 200e dnevno.Uz ovu stranicu necete dobiti nikakve dojave.Ovu stranicu je otvorio tim ljudi koji zeli da Vam pomogne da ostvarite profit uz pomoc detaljnih analiza i informacija.Udjite i podrzite nas lajkom a mi cemo Vam dokazati zasto smo najbolji ! :)

Jedan je Vidara , bice igracina i sa 45 godina , pogotovu kad viidim one defanzivne klovnove u nasoj rtrdiranoj reprezentaciji ! Al da je peder pedercina je i nikada taj smrad vise nece igrati u Zvezdi kao i Stankovic smradina shatro Zvezdasi !!!

Ne znam ovog decka. Ne znam ni ,,njihovu" pricu. Ne znam ni da li je fake slika. Kazu da je presao dug put da je vidi i ona nije dosla. Kazu.Ali negde zaista ovakvi momci postoje. Problem je sto ih vi devojcice ne vidite jer ne voze besna kola i ne tretiraju vas kao olosa cije telo im treba ponekad. Ta plisana igracka u cosku kreveta vredi vise nego taj jedan krug na motoru. Ovoga je bilo uvek. Samo se sada vise prica o tome. Secam se jednom, u prvoj godini stednje, cula sam devojku iz razreda kako govori,,ostavila sam ga...zamisli,dosao da se vidimo a njemu stare,pocepane patike,sramota me bilo da udjemo u kafic". U tom trenutku me je nesto steglo u grudima.Imala sam 15 god i nisam razumela to osecanje u meni. Sada ne razumem takve ljude.
Zapamtite...Na kraju dana najbitnije je da imate nekoga ko vas ceka. Na kisi. Na ulici. U krevetu. U snovima. I da uvek imate kome da dodjete. B. P.

Procitaj, prosledi i ćuti. Molitva za tebe - koncentriši se na ovu recenicu 'Da bismo dobili nesto sto nikada nismo imali, moramo uciniti nesto sto nikada nismo ucinili. Kad nam Bog uzima nesto sto ne mozemo shvatiti, on nas ne kaznjava, vec nam otvara ruke da primimo nesto jos bolje. Bozja volja nikada nas nece odvesti negdje gdje nas Bozja milost nece zastititi.' Nesto dobro ce vam se danas dogoditi, nesto sto ste vec dugo cekali. Molim vas nemojte ovo prekinuti! Radi se samo o 26 RIJECI Boze,udi u moju kucu i oduzmi sve moje brige i bolesti, bdij nada mnom i mojom porodicom. AMIN! Verujte! Ova molitva je toliko mocna. Prosledi je na 12 ljudi. Ne prekidaj i ne postavljaj pitanja. Ovo je test. Da li je Bog na prvom mjestu u tvom zivotu? Ako je, stani na trenutak s onim sto radis i posalji ovu molitvu svojih 12 ljudi. Sada gledaj ono sto On moze. Oduvek me zanimalo zasto se događa da, kad god mi je u zivotu zatrebala pomoc, pomogli su mi ljudi na koje nikad ne bih racunao!!