Prijava

Imam prodavnicu bicikala i svaki dan mi u nju svraća jedan mali rom i pita me da mu dam pare za doručak. Iako mu uvek dajem taj dan sam bila nervozna i rekla mu povišenim tonom da nemam pare i da ni ja nisam ništa jela i da izađe iz moje radnje. Posle 15 minuta on se vratio sa jednom kiflom na papiru podeljenom na dva dela i zamolio me da je podelimo. Kada sam to videla samo sam mu rekla "izaberi biciklo koje ćeš da ti poklonim" a nikad slađu polovinu kifle nisam pojela nego tad.

Hteo bih svima da skrenem paznju na jedan profil i na coveka koji mi je sa svojim dojavama puno pomogao ,imao sam velikih novcanih problema pre saradnje sa njim bio sam pred izbacivanjem iz stana jer sa svojom malom platom nisam mogao vise da placam stan , ali slucajno na jednoj stranici naleto sam na neku devojku koja je imala slicnih problema i koja je hvalila Ovu osobu kontaktirao sam je i rekla mi je da nije u pitanju prevara i da saradjuje sa Milosem vec duzi vremenski period i da kupuje namestene utakmice od njega i koje su do sada sve prosle.Kupio sam mec od njega i stavio poslednji dinar na mec u nadi da cu se izvuci iz te teske situacije i moju veliku srecu taj prvimec je prosao kao i narednih 4 koje sam do sada uzeo od njega i sada veoma lepo zivim i ne brinem se za svoju egzistenciju.Zeleo bih da i drugi zarade i izvuku se u ovim teskim vremenima iz krize bas kao sto sam se i ja izvukao.Uzmite meceve od njega i uzivajte u zivotu Milos Petrovic

o je onaj čovjek što planetom hara, s reketom u ruci rekorde obara. To je onaj čovjek znaš ga dobro svijete, zbog njega djeca kupuju rekete.

Jer Nole je šampion što se jednom rađa, jao šta im radi u mozak ih gađa. Kad istrči strašni Nole pred tenisku mrežu, tada odmah Andi Marej gubi ravnotežu.

Јеси спавао с' њом?
- Јесам
И, каква је?
- Прелепа је када заспи, гледао сам је читаву ноћ
Не, ниси схватио питање
- Не, ти ниси схватио вредност девојке

Postovane kolege,
Imam predlog. S obzirom na to da se desavaju u nasoj zemlji neke cudne stvari (vise zle, vise cudne i vise nekorektne nego inace), smatram da je vreme da nesto promenimo.
Nadam se i verujem da nisam jedina koja se pita zasto je prodat Studio B, zasto ljudi koji se hrane u narodnim kuhinjama vise nece dobijatii hranu vec bednih 168dinara, zasto je "ugasen" Centar za kulturu i sport ,,Sumice", zasto se zanemaruje koliko su nam obrazovanje, ne prvom mestu, a potom zdravstvo i sve ostalo toliko zapusteni. Zar bas svi ZELE da odu preko da ZIVE? Zar nije lepse da znamo da smo se izborili za mnogo bolje uslove za nas, za nase porodice i za nase potomke? Zar nije lepse reci za 5,10 ili 15 godina: ,,Da, ja sam bio/la deo te sjajne, snazne grupe koja se izborila za ovako sjajan zivot kojim zivimo i da, mogu da kazem da se ponosim i da je to jedna od najboljih odluka u mom zivotu!" ?
Mislim...ja zelim da budem deo stvaranja boljeg mesta, a ne da bezim, a vi? Zelim da pozelim da ostanem, a vi? Zelim da normalno zivim u zemlji za koju su se kroz nasu istoriju nasi preci toliko borili, a vi? Vise volim da probam da dobijem bitku/rat, nego da ne probam uopste, a vi?
Sad studiramo, ali za nekoliko godina ce neki od nas/vas biti ti koji ce voditi ovu zemlju. Da li biste da pisemo istoriju i da ostanemo upamceni po necemu velikom i dobrom ili biste da sedite kao obe dzangrizave babe i ljudi koji traze izgovor, a ne nacin, koji pricaju i zale se a nece da krenu prvo sebe da menjaju? Da li biste da budete nekome uzor i neko ko je bio hrabar, ili neko ko je samo bio jedan u nizu onih koji su se divili ili mrzeli druge. Najlakse je komentarisati. Dajte da se obrazujemo, druzimo, razgovaramo o idejama i sprovedemo ih u delo!
Ja sam jedna od onih koje nikada nece moci da dignu ruke od ove zemlje, a vi? Previse postujem i ponosim se istorijom svoje zemlje i svog naroda, a vi? Ja verujem da mi to mozemo!
Znam da ima i skepticnih i neskepticnih i hrabrih i otkacenih i lenjih i vrednih. Ali ja verujem da u svakoj osobi na svetu postoji nesto dobro i da lezi neverovatna hrabrost i genijalnost na svoj nacin!

Ma pogađa Novak teren, uz liniju, ne u aut, Rodžer, Nadal, Andi Marej svi dožive tad nokaut.

To je onaj čovjek što po svome tjera, u penziju šalje slavnog Federera. To je onaj čovjek što ne zna za šalu, predavanja drži i Rafi Nadalu.

Od tenzija sve vrvi, često bore se do krvi, ali tu je Nole Srbin pa se zna ko je PRVI!

OVE GODINE MART IMA 5 PETAKA, 5 SUBOTA I 5 NEDJELJA. TO SE DOGAĐA JEDNOM U 823 GODINA I ZOVE SE TORBA SA PARAMA. KOPIRAJ OVO NA SVOJ STATUS I PARE ĆE STIĆI U ROKU OD 4 DANA. OVO JE NA TEMELJU KINESKE FILOZOFIJE FENG ŠUI. KO PROČITA A NE KOPIRA OSTAĆE BEZ PARA. PA HAJDEMO SVI ISPROBATI SREĆE......

Sad mi je da prodiskutujem s vama ljudima koji me pratite i to ovo ono
Ovaj jel po vama normalno da devojka trazi momka koji je lep, zgodan, ima dobar karakter i u boljem novcanom je stanju a u to ubrajamo da mozes da budes s covekom kog volis, zelis, da ti deca budu osigurana kao i celokupan zajednicki zivot s tim muskarcem.
Ili je normalno da se kao zaljubis s 13 godina i ostanes s tim deckom ceo zivot a da on na kraju ni ne zavrsi srednju skolu i dobijete dete za koje nemate uslove?

Poenta ovoga jeste da su zene nezniji pol koji sluzi muskarcima za cuvanje dece, kuvanje, ciscenje, pranje, peglanje, kupovine etc. sto podrazumeva da su obavezne da zavrse dobru skolu i imao bilo kakav vid posla.

A muskarci sluze za to da se ne napijaju i ne klosare i ne drogiraju se dok su tinejdzeri, vec zavrse skolu, potrude se za sto veci prosek, zavrse srednju, pa fakultet, pa upisu kurs za nesto, medicina, pravo, etc.

Sad ovako, uglavnom ti muskarci "puni ko brod" zavrse sa devojkom prosecne inteligencije zeljne silikona, Bahama i odece, pa znate kako te devojke nisu krive, taj tip devojaka ne mozete nazvati sponzorusama, ako su starije od 18-19 godina, one znaju sta jure, nemaju skolu, roditelje boli uvo, najlogicnije i najsigurnije mesto gde ce otici jesu te vode sa starijim muskarcem koji ima novac da je izdrzava jer ne moze da se zaposli, ni jedna devojka ne moze da izdrzi duze od mesec dana s covekom/muskarcem kog ne voli, jer se oseca odvratno i bedno ako ga iskoriscava ili ako je s njim iz sazaljenja, pa se to ubrzo i zavrsi, tako te "sponzoruse" su zeljne da se zaljube u savrsenog muskarca s kojim mogu da imaju divan i bajan zivot i zato preko njih "predje" 10ak njih, jer ljudi ne razumeju devojke ne sluze za to za sta ih planeta smatra, to nisu sponzoruse to su samo pametne devojke kapirate? A znate sta su sponzoruse? Klinke od 15-16 godina koje jure za matorcima, resena misterija..

I da devojke ce logicno biti s deckom koji ih privlaci fizicki i psihicki i da je u stanju za zivot. Zato vi momci koji se tesite izjavama "klosari su izmislili ljubav jer nisu imali pare za kurve" uradite nesto osim da kradete, pijete i drogirate se u parkicima oko zgrade do 6 ujutru

Upozorenje...
Otkriven je novi način da se igraju sa tvojim životom. Uzmu tvoju fotografiju sa tvog profila, kopiraju tvoje ime i naprave novi account na FB. Zatim traže od tvojih prijatelja da ponovo prihvate prijateljstvo da bi i njih dodali. Tvoji prijatelji misle da si ti i prihvate. Od tog momenta mogu da pišu i objavljuju sve što žele pod tvojim imenom. Ne prihvatajte ni jedan novi zahtev od mene. Nemam nove profile. Kopirajte ovu poruku i stavite na vaš zid, da bi ste informisali što više ljudi. Molim vas....Kopirajte i nalepite (ne delite).

zovem se sale navijac sam crvene zvezde Aleksandar neka ti je laka crna zemlja pocivaj u miru neka te cuvaju boziji andjeli a porodici Jaćimović iskreno saucesce doslo vreme da ne mozes otici na utakmicu svog tima

Eden Hazard postigao gol u PL nakon:
28 utakmica
1907 minuta
356 dana

oktsar123 na poster 'Ko prije'
zabole me qrac nek me banuju sad u odabrane postere prolaze razna smeca i plagijati. humor polako izumire. reakcije su vec odavno propale a i definicije gube na kvalitetu. al je vayno da se banuju ljudi zbog gluposti . nekim autorima su super posteri a imaju samo 2 ili3 odabrana kao npr. hrast . SRAMOTA

Bio sa društvom i prolazila je neka punija djevojka gdje smo je komentarisali na glas, ništa nije rekla, prošla je. Nakon nekog vremena trebao nam je upaljač za cigarete a nismo imali, vidjeli smo nju da puši i otišao sam joj i prišao te zamolio da mi da upaljač ako može, dala mi je i rekla "izvoli" , osjećao sam grižnju savjest i izvinuo joj se jer smo je prozivali na što je ona odgovrila " navikla sam, ne'aš beda" i nasmijala se. Ljepši osmijeh u životu nisam vidio!! Tad sam shvatio da nije u redu to što sam uradio. Kroz par dana sam je sreo ponovo i pozvao sam je na kafu, pričali smo, jako puno, rekla je da je bolesna i da ne može da skine kilažu ali da je niko ne razumije i ne shvata te da samo osuđuju. Danas nam je 3 godine i idem k njoj sa najvećom mogućom čokoladom jer je ona ono što me promijenilo i uozbiljilo. Pufnasti medo, volim te !

Jer život se ne sastoji samo od fotografije i takođe mi se sviđa ideja. Igra se zove "shake" the facebook. Da vidimo da li radi. Ideja je da vidimo ko čita post kad nema sliku. Dakle, ako čitaš ovu poruku, napiši komentar koristeći jednu reč o tome kako smo se upoznali. Samo jednu reč, molim te. Dakle, kopiraj ovu poruku na svoj zid tako da i ja mogu napisati :)
Hvala što ste igrali zajedno!

Jer život se ne sastoji samo od fotografije (i jer mudar prijatelj me zamolio da) i također mi se sviđa ideja. Igra se zove "shake" the facebook. Da vidimo da li radi. Ideja je da vidimo tko čita post kad nema sliku. Dakle, ako čitaš ovu poruku, napravi komentar koristeći jednu riječ o tome kako smo se upoznali. Samo jednu riječ, molim vas. Sljedeće, kopiraj ovu poruku na svoj zid tako da ja mogu ostaviti riječ. Samo drži prst na ovaj tekst. Dirni riječ kopiju. Idi u svoju stranicu & drži prst gdje pisati. Onda kliknite na "zalijepi" kada se pojavi. To je to!
Hvala što ste igrali zajedno.

Djevojka po imenu Lela radila je u velikoj fabrici mesa, jednog dana, kada je završila svoju smjenu, otišla je u hladnjaču da nešto provjeri i u momentu nepažnje vrata hladnjače su se zatvorila i ona je ostala zarobljena. Iako je vikala i dozivala pomoć niko je nije čuo jer su svi već otišli kući, a hladnjača je bila izolovana tako da niko nije mogao da je čuje i da je bio u blizini. Ostala je u ovoj prehladnoj prostoriji i znala je da je osuđena na smrt ako bude morala da dočeka jutro. Nakon nekoliko sati ova djevojka već je bila skoro zamrznuta i opraštala se od života. Ipak, u jednom trenutku vrata je otvorio noćni čuvar i izvukao je iz hladnjače. Kada je kasnije pitala čuvara zašto je došao do hladnjače i otvorio vrata iako to nikada nije njegova uobičajena rutina, on je objasnio: „Radim ovde već 35 godina. Na desetine zaposlenih svakog dana izlaze i ulaze, ali ti si jedna od rijetkih koja me svako jutro i svako veče pozdravi. Mnogi me tretiraju kao da ne postojim. Danas kada si došla rekla si mi „Dobro jutro, kako ste“ i nasmijala se. Ali nakon radnog vremena shvatio sam da nisam čuo tvoje „Doviđenja, vidimo se sutra“. Te riječi me podsjete da sam čovjek. Znao sam da nešto nedostaje i zato sam krenuo u potragu po fabrici. Tako sam te pronašao.
Lekcija: Tretirajte ljude sa poštovanjem. I čuvar i čistačica su ljudi kao i vi. Cijenite ljude koji umiju da pričaju sa doktorom nauka, ali i da budu ljubazni sa nekim ko je u tom trenutku na nižoj poziciji. Nikad ne znate šta će biti sutra. Kopiraj ovaj status ako ne želiš da te zaborave u hladnjači!!

Često pijem takozvanu "nes" kavu stavim u kuhalo vode i čekam za zavri voda i zalijem to ali jednom sam se gadno zajeßo. Dolazim u kuhinju pogledam u kuhalo vidim da ima vode u njemu uključim ga da provrije. Završilo to sipam u šalicu dodam još malo mljeka i ok. Ali kad sam je probao šlagiro sam se od gađenja okusa kave inače umjesto vode unutra je bio ocat (sirće) koje je majka ostavila kako bi očistila kuhalo od kamenca kad prokuha a ja sam sa tim zalio kavu nešto tako gadno u životu nisam popio. Sada obavezno uvjek provjerim kakva je tekućina u kuhalu da nebi bilo opet pujjj,fuj,bljak.

Zdravo
Ja sam osoba koja nudi pozajmi novac nikome u potrebi dobrog karaktera i koji žele steći kako bi dobro iskoristiti. Molimo vas da me kontaktirate za više inteligencije pod mojim uslovima kredita. Ja davati kredite za bilo koju osobu u stanju da otplati uz kamatnu stopu od 3% u kratkoročne, srednjoročne i dugoročne za svakoga tko treba stvoriti male biznise, lični investicije za činjenicu njihove interese će biti pristupačne u iznosu traži. Kontaktirajte me danas i javite mi iznos novca koji želite posuditi. Spreman sam da vas upoznam Molimo E-mail: fernadogacia789@gmail.com

jeste da je kriza, ali bi se ljudi j,,,,i zbog novca,,,,,,,,,,,gaze sve i ne postuju ama nista samo da bi dosli do novca,,,,,,,ja ko muzicar kolilo me ljudi ceniji ili koliko da znam ne mogu doci na red od ovih da kazem aranxerista.....jeste da ono pola sviraju,,,,,pola prodaju maglu ali tu od sviranja ne postoji ni s.........................pustanje muzike i ritmova je nuducjnost........vokoderi i vokalisti su za one koji nemaju pojma,,,,,samo ce se prepoznati ,,,,,,,,,,na kraju i sve je to kratkog daha,,,,,,,,neka uzmu pravi inzstrument pa zasviraju...........pssssssssss,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,prepoznace se samo,,,,,,,mislim muzicari

laik ako te netviraju aranxeristi koj kotiste vokoderi i vokalisti

Najgluplje moguće nepisano "šmekersko" pravilo je da devojke ne treba da navikneš na pažnju,da ih konstantno obasipaš istom i uvek budeš divan prema njima jer ćeš na taj način postati dosadni papučar koji će je brzo smoriti.Apsolutno netačno.Ženama je upravo nezanimljivo kada prestaneš da se zanimaš za njih.Tada postanu hladne i odbojne,i upravo tada nalaze drugog dok se ti pitaš gde i u čemu si pogrešio.

Како ме је пукла нека емоција, кад прочитах први пасус... Ех, то су била времена...
http://vukajlija.com/forum/teme/63604-koliko-ima-nas-koji-mislimo-da-godine-nisu-vazne?strana=28#post_3574783

hahahha a sta je tad napisao acakg ?

ja sam sve pročitao i mogu da kažem da ima toga svega po svetu

hahahha a sta je tad napisao acakg ?

Да сам говедо подолско...
Он мени тешке речи, ја њему тешке речи са све зарезима који обележавају вокатив и показаном намером за извршење насиља над њим у футуру другом.

Edituj to, Fendere. U pravu je Rađ, ne može nositi epitet Ivan Klajn prozivke ako postoji takva greška.

e sad obrišimo postove u kome smo komentarisali gramatiku kako bi taj post ostao neukaljan

prov, vas gledam

bolji su ovakvi postovi sa pogresnom gramitikom,ko moja defka ,,teletabisi,, 40 posto scoje CHARI je gramatickas greska i dodje zyc i prepravi,al jbg imao je najbolje namere,ne krivim ga

Didier Drogba, izjava o rasizmu:
"Imali smo otvoreni trening za navijače. Dečak mi je mahao i ja sam mislio da želi autogram ali kad sam došao pred njega nazvao me je crnčugom. Otac se naljutio na njega i rekao da ne sme ponoviti tu reč više nikad."
"Ali ja sam kleknuo pred njega i uzeo ga za ruku i podigao na prsa i objasnio mu da imam srce kao i on, da imam dve ruke kao i on, da imam dva oka kao i on. Rekao sam mu da među belima i crnima nema nikakve razlike osim u boji."
"Oboje smo ljudi i svi smo isti i zaslužujemo isto poštovanje. Dečak je počeo da plače i odleteo kod oca u ruke sa očima punim suza. Dao sam mu svoj dres kao znak poštovanja prema njegovoj rasi i mislim da je mali naučio nešto novo u životu."

imala sam 15 god kada sam se pocela sa deckom starijim od sebe zabavljati .sve je lijepo islo dok me nije poceo udarati..mislila sam da ce proci ali on je iz dana u dan bio sve vise nasilniji...kada sam pokusala da raskinm sa njim rekao mi je da cee mii pobit odicu i zalosno morala sam sa njim da ostanem....danas imam 18 god ali on je jos tu nemogu da odem od njega i ak me ii dan danas udara ;(

Didier Yves Drogba Tébily (Abidjan, 11. ožujka 1978.) je nogometaš iz Obale Bjelokosti koji trenutno igra za Montreal

OBALE BJELOKOSTI

Bjelokost - hrvatska rec za slonovacu.

Јебало мајку.

Бок анхеле мекани.

Онако, памтим и боље. Ти лепи?

Loše, kao i vreme ovo.

Noć veštica sine! Lokacija: Srbija, pravoslavno podneblje, konkretno njen usrani ogranak- Novi Sad. Uprkos tome, loženje na praznik katoličkog dušmanina je bilo evidentno! Napolju je sinoć tumarala gomila drogiranih pedera nakaza, maskiranih u nakaze. Jebem ti zapad i običaje njegove, jebem ti nas sakate što uvek sve filtriramo da bi prihvatili samo ono najgore! Koncentrat zapadnog katoličkog sranja nam je najmiliji! Bitno da je Hitler bio lud što je hteo da nas pobije!? Dizajnirani smo za tepih bombu, medicinska ispitivanja i za testiranja delovanja ne proverenih hemijskih oružija. Vrati se Hitlere ili makar Klintone, pobij govna ruke ti se pozlatile.