Prijava

FR Yugoslavia - Slobodan Milošević / СР Југославија - Слободан Милошевић
August 20 at 8:28am ·

Аманет сину
"Сине ,вероватно ће ти многи причати другачије,така је сада мода, историју пишу окупатори а не победници. Сине, знаш постојали су дани поноса што сам рођен у овој малој држави на Балкану. Јесмо ми били мали, ал смо им били сине некако посебни, годинама су нас сатанизовали, кидали, комадали, а то се сине ради само онима које немогу да сломе, које немогу да купе. Сине ,тада је Он био тај који нас је водио, многи ће ти рећи да је био зликовац и кривац, ЛАЖУ СИНЕ! Био је ХЕРОЈ, био је МОЈ Председник. Председник који је покушавао да сачува мој народ, моју државу и твоје наследство. Био је један једини који је рекао НО ПАСАРАН. Хвала му за то сине. Устали су овде многи против Њега, једном, двапут, слагани, изварани врло брзо су се кајали и покајали што то учинише, после пар година од пуча су већ плакали, кад су видели шта учинише будућности сопствене деце..а лепо им је рекао: "Грађани Србије могу да ми верују а и не морају...и ваљда је свакоме после ових десет година јасно да они не нападају Србију због Милошевића,него Милошевића због Србије". Сине је сам од првог трена поверовао мом деда Ђури кад сам Њега (а имао сам отприлике година као ти сада) видео на телевизији међу народом и ја прокоментарисах "Ма политичар ко политичар...Мој Деда Ђурица рече тад ОВАЈ НИЈЕ ТАКАВ!" И ја сам знао да мој Деда не лаже. Много ће још речи о Њему сине, људи исписати, ал сине ти већ знаш да делиш људе на људе и ... и већ сам знаш чију реч да цениш, а како да препознаш лаж. Мој аманет ти је сине да своје потомке научиш оно што их нико други неће научити, да међу собом једнога дана препознају некога новог ко ће бити као Он и да га следе. Живот је живот само ако се поносно живи. И да завршим сине,речима песме на коју смо ми некада устајали ...
"СТЕНА ПУЦА ДУБ СЕ ЛАМА ЗЕМЉА НЕК СЕ ТРЕСЕ
МИ СТОЈИМО ПОСТОЈАНО КАО КЛИСУРИНЕ
ПРОКЛЕТ БИО ИЗДАЈИЦА СВОЈЕ ДОMОВИНЕ! "

slobodan milosevic je takodje svojom krvlju na zidu napisao ,,godine nisu vazne,,

Gugl je pun ovakvih likova. Za 10 godina ce raditi za petocifrenu platu negde na zapadu... A ovi sto ga prozivaju i sto mu se smeju ce da se cepe za pare za uzinu od mame i tate do 40te... Znam jer sam imao slicnu sudbinu. Bio cudak, a sad prepun para, sad odjednom svi hoce da se druze i svi me gotive.
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Hez, 30. septembar 2016 13:14)

Dečko: Ćao! Cura: Ćao! Moram ti nešto reći. Dečko: Kaži. Cura: Volim te! Dečko: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$ Cura: log off Dečko je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "SREĆNA SLAVA, NIKOLASE". Dečko ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "SREĆNA SLAVA NIKOLASE"! POSTAVI OVO AKO ŽELIŠ DA ČESTITAŠ NIKOLASU SLAVU!!!

александаркг
Dečko: Ćao! Cura: Ćao! Moram ti nešto reći. Dečko: Kaži. Cura: Volim te! Dečko: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$ Cura: log off Dečko je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "SREĆNA SLAVA, NIKOLASE". Dečko ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "SREĆNA SLAVA NIKOLASE"! POSTAVI OVO AKO ŽELIŠ DA ČESTITAŠ NIKOLASU SLAVU!!!

ne mogu reći da se nisam zaplakao

zagrlio sam oca
ovaj tekst udara u grudi

Nije baš 100% za ovde al jbg..
http://i.imgur.com/08j0baZ.jpg

Kako da mu srušim srce, i kažem da ja nisam Peđa jebeni Strajnić... :'(

mene sinoc neki klinac cimao mislio da sam boban rajovic stvarno, ja isto nisam hteo da ga sjebem pa mu obecao karte ako ikad budem imao koncert u nekoj picki materini neko selo kod sapca ja mislim da je rekao :/

krv ti jebem ako ličiš na bobana rajovića wtf
briši post nesrećo

a još je bosanac

Joj, sad se setim prvog Bobanovog hita od pre sto godina
https://www.youtube.com/watch?v=ur4FQE45Bfg

A tad je bio još Piroman :D

Hahah boban je legenda jebena, rukovao sam se s njim pre 3god u budvi zvao paparaco da ga slikaju dok se glupira u vodi skidao gace i sranja :D