Prijava

"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.

Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."

Gamers.ba | 23. Jun, 2010.

"Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu)."

Skodin blog | 04. Septembar, 2010.

Лајкај ако си нетко тко држи до опће културе и зна ćirilicu.

Evo nesto za sve moje obozavatelje dusmani svakog dana gledacete ovako nesto ali vise nemozete da prijavljujete nista. Blokirana jedna slika imam ih na 1000 tek sad cu da vas kecam imam i cime jadnice ljubomorne i to svakog dana za onu jednu presesce vam zivot i muzika i pesme.

Trenutno ja spremila se ja jos danas da idem na svirku ali nije mi bilo dobro sad sam ok izvinjavam se fudbalskom klubu iz Knezice i kolegi Srecko Ristic sto danas nisam bila u mogucnosti da odem da pevam iz zdravstvenih razloga. Sad mi je bolje. Ali danas nije bilo tako. Danijela Stojkovic Deni barem sam jos ziva to je bitno i da mi je konacno bolje

Ej jadnice i bednice porodite se imajte dete od 23 god napynite 41 god pa se skinite ko ja ovako al nemojte da farbate sede kise ko sad sa 25 jer ja nemam sedu kosu i izvadite iz usta filere pudera kg skinite pa dodjite kod mene da vas naucim da pevate. i da crkavajte na tenane dok gledate moje slike umetnicke. Sve me debele nakaze od devoja i zena prijavljuju iskomoleksirane jadnice. Umiracete ali cete norati da zevate u moje slike i zevate jer mizga i nemate. Nemate svoj zivot pa ste ljubomorne na mene ali za dobrim konjem prasina ce se uvek dizati. Ovde zevajte i crkavajte od ljubomore

Voli decu žene svoje, možda je i neko tvoje a mene nesto boli ona stvar...biće promene vremena

Ja sam jedina pevacica koja je bojkotovana za muzicku zabavu 7.decembra u Carigradskom drumu u Radincu. Ali nisam znala da sam toliki strah i trepet medju kolegama i koleginicama. Gde niko nije hteo da dodje po uplatu danju vec sam ucenjivana nocu da uplatim i to kad sam sama dve nedelje ja jurim organizatore da uplatim 3 karte ali niko nije hteo da dodje doticni me iz dana u dan lagao kako dolazi po uplatu po koju nikad nije dosao jer nisam bila sama uvece. Postoji li jos neki organizator te muzicke zabave osim Marka Janojlica Marko Zekutor i kome ja toliko smetam. Ako sam suvisna u Smederevu gde moja cerka moze da uplati a ja ne bolje da ne pisem javno zasto samo meni nije dozvoljena uplata mozda sam zidar a ne pevacica. Ali nije ni bitno ima u Cacku ili Kraljevu cini mi se druga muzicka zabava i gde nisu organizatori bivsi udvaraci moji a sadasnji mojoj cerki. Bruka i sramota. Fujjj

Eto posto me izbojkotovali i posto sam jedino ja smetaka na toj Smderevskoj muzickoj zabavi ngri koja je organizacijski ponizils svoje sugrsdjane a iz drugih gradova jurila nsrod za pare. Ovo bi mi bila 2 po redu muzicka zabava za 20 godina pevanja i to u mom rodnom mestu. Posto me nisu ispostovali evo jedna smejurija koliko zalim sto nisam otisla na tu zabavu.

Od malih nogu zvezda postao sa 7 god i ostao Emanuel zvezda koja sija i sijace duze od mnogih kojima ce mo se nagledati ledja kao i svih ovih godina gde dodjose na tv i nestadose bez traga oko 100 laznih zvezda granda propaliteti sve i nigde ih nema vise a zovu ih zvezde granda. Sta je uopste taj grand bruka za produkciju i studio Bojan Zekic ime postenog talentovanog najpre pevaca pa producenta za celu Srbiju a u grandu samo postoji da u ziriju sede pevaci gori od samih takmicara koja smejurija. Sramota da se porede sa imenom uopste EMANUEL ZEKIC. Jos 100 zivota da zive do kolena ne mogu da mu pridju NIKAD. TO JE ISTINA PRAVA I JEDINA. Napred Emanuel Big boss

Lep si, to je ono najbitnije

Ne kapiram kako su neki muškarcki toliko glupi. Imam 2 druga koji jure devojke, i samo u cilju da spavaju sa njima. Jedan je spavao sa 43, drugi sa 46. Sad su odlučili da se skrase i žene. Ja sam do sad imao 4 devojke, sve duge veze, i sa petom sa kojom sam sad u vezi sam i veren. Uzećemo se za 2 meseca. Ona je pre mene spavala sa njih 5 i kada su to čuli ovi moji drugari, toliko me zezaju da to nije normalno. Oni misle da je to sramota da to nije humano. Oboje hoće da ožene nevine devojke, a pogledaj sa koliko su spavali, a meni kažu još da je sramota da je devojka spavala sa više partnera nego muško. Ko je ovde lud. Meni je bitno da nije preko 10, to je preterano, bilo da je u pitanju muško ili žensko. A ove 2 budale sad kad traže ženu već, prvo što je odmah u startu pitaju je da li je nevina. Svaka im okrene leđa na tako glupo pitanje. Ja se samo pitam kako neko može da bude toliko glup da oženi devojku samo zato što je nevina, a to da li im odgovara kao osoba to nema veze...

nije bitno što te drugari zezaju, ti si dobar dečko i budi ponosan na to šta god da ti neko kaže

Ovo je fenomenalno! Gospođo Danijela, da li vaša ćerka peva? Voleo bih da vidim neki njen spot! Mislim da ima talenta za šou biznis

mozda i ima ali najvise talenta da otima sve sto je moje i da u tome uziva. Svi koji su ljubomorni na mene ukljucujuci i nju mogu samo da nsstave da me mrze. pomagala sam uvek izgleda one koji su mi zabadali samo nozeve u ledja kao i ona. Tako da me ne interesuje nista vezano za nju. ima moj posao koji je preotela pa nek se snalazi. Vidis ja se sama snalazim odlicno. Ali nikom posao preotela nisam. Zato sam srecna i nista mi ne hvali. Samo sto vise ne hranim.i ne izdrzavam one koji su u stanju da bofu nozeve u lefja dok im pomazes. To je to. Veliki pozdrav od mene

Hvala na odgovoru, nisam znao da je takva situacija. Pozdrav!

nista nije ni bitno pa ja 20 godina sam izdrzsla milijardu nozeva u lefja ali to na kraju nisam ocekivala i od cerke koji sam vukla sa sobom i naucila da peva. Ali vidis i to sam prezivela i sa ponodenim nozevima hodam uspravno i dslje dok gledsm te sto me ubadali kako se polako iskrivljuju i padaju. Ne valja otimati tudje niti nekig zivog sahranjivati narocito onog ko te othranio.

Bas mi je zao sto je sve tako ispalo. To nije u redu sa njene strane. Podrska za vas Danijela

hvala izdrala sam i gore do sad za 20 god mucenja eto imam ove pesme dve snimicu jos hednu eto da ostavim nesto iza sebe. to je bio moj san i boricu se da to ostvarim bez obzira na sva saplitanja miniranja i sva koplja i nizebe koje nisim izdrzacu sve. Ima jos nesto moji roditelji su do sad podrzavali.moju cerku dok pokusavala da me unisti. toliko o porodici Stojkovic. ja sam igleda ridjena bila kao siroce i tako i zivim ali ponosno stojim i ne dam se. Dzaba im sve sto rade nema smrti bez sudnjega dana.

Lajk ako nisi znao da je takva situacija i da to nije u redu sa njene strane.

EMANUEL
M
A
N
U
E
L

ZEKIC
E
K
I
C

Vidim mlad si ne verujem da imas vise od 16 god.kako god nije bitno (nisu bitne godine) Nema nista od tvog lova ako je volis kazes joj i zavrseno odugovlacio sam uvijek pa govorio reci cu sutra ,pa ne kazem i tako prodju godine .Moras uzeti u obzir da se devojcice zene djevojke nije bitno razlikuju od nas muskaraca mi muskarci idemo mozgom kao sto ti sad ides mozgom medjutim ona tebe da voli ona nece razmisljati volis li je ili imas li devojku nego ce ti otvoreno reci ne mora recima moze ti mahat kosom ispred oci nabacivati se jer one rade po tome kako im emocije nalazu tako ih je bog stvorio dok mi muskarci kao sto sam rekao idemo mozgom !Nadam se da ti je moj savjet bio od koristi .I pazi nije sramota izjaviti ljubav ne izjavis li je kajaces se .A ako se bojis kako ce reagovati na to onda si lud.Kako bi ti reagovao da tebi neka kaze da te voli?Nije sramota izjaviti ljubav jos jednom ti kazem kajaces se ne izjavis li joj .ZAPAMTI!:D

Dečko: Ćao! Cura: Ćao! Moram ti nešto reći. Dečko: Kaži. Cura: Volim te! Dečko: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$ Cura: log off Dečko je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "SREĆNA SLAVA, NIKOLASE". Dečko ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "SREĆNA SLAVA NIKOLASE"! POSTAVI OVO AKO ŽELIŠ DA ČESTITAŠ NIKOLASU SLAVU!!!

Shomy23
Dečko: Ćao! Cura: Ćao! Moram ti nešto reći. Dečko: Kaži. Cura: Volim te! Dečko: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$ Cura: log off Dečko je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "SREĆNA SLAVA, NIKOLASE". Dečko ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "SREĆNA SLAVA NIKOLASE"! POSTAVI OVO AKO ŽELIŠ DA ČESTITAŠ NIKOLASU SLAVU!!!

Ako pročitaš ovo,makar i ako retko komuniciramo,ostavi mi pod komentarom jedno sećanje,neku uspomenu koja te veže za mene. Potom kopiraj ovaj mali status i postavi ga. Bićeš začuđen kakva sećanja te vežu za ljude :) <3

Kako te ne smori vise haha

obozavam da pratim bivsu devojku kad ide negde sa novim deckom i da je gledam kako je srecna i kako uziva u njegovom zagrljaju bol koju tada osecam je najlepsa bol na svetu