Prijava

Mada šta me boli kurac, kad želi da se šminka kao odrasla žena zašto je ja ne bih tretirao kao ženu

duh nikolekga i dalje luta vukajlijom

Imam 19 godina, oženjen sam sa
38-godišnjom
udovicom,koja ima 20-godišnju
kcerku. Tu kcerku je
oženio moj otac.Tako je moj otac
postao moj zet,a
kcerka moje žene je postala moja
maceha.U januaru smo
moja žena i ja dobili sina.To dete
je brat žene moga oca,
dakle šurak moga oca, ali je i moj
ujak, jer je brat moje
macehe, tj. moj sin je
istovremeno i moj ujak.Oko 2
meseca kasnije je i žena mog oca
dobila sina, koji je moj
brat, pošto je sin moga oca, ali i
moj unuk, pošto je sin
moje kcerke.Dakle, ja sam brat
moga unuka i pošto je
muž majke neke osobe
istovremeno njen otac, sledi da
sam otac kcerke moje žene,tj. i
brat njenog sina.Dakle, ja
sam svoj sopstveni deda.

i sve pare ovog sveta ako nemas sa kim da ih podelis :D sreca je kad delis pare..

Iživljavao bi se svaki dan

Bohore, zašto za 5 godina, jbt, ima 17 godina, već uveliko je u prometu.

To, to. Íspravio sam se.

Imam 37 godina, spavao sam do sada sa trocifrenim brojem zena, dosta njih je bilo zauzeto u vezi ili braku. Nikad se nisam zaljubio do te mere u neku koja je bila slobodna kako bih stao sa tim i skrasio se. Imam sve uslove da zasnujem porodicu, ali jednostavno ja se ne pronalazim u tome i ne želim to. Pitam vas, da li sam ja loš čovek zbog toga!? Da li sam emocionalno otupljen, nedostatak emocionalne inteligencije ili sam jednostavno proizvod a ujedno i žrtva ovog današnjeg nametnutog nam brzog života i sveukupno vremena u kom se nalazimo!?

Lajk ako misliš da duh Nikole80KG šeta Internetom i plaši gospodu koja imaju maloletne ćerke kojima godine nisu važne.

Evo satima posmatram ćerku i njene drugare kako se igraju žmurke... slušam ih, smejem se. A, onda me jedna rečenica "otrezni"!
-Pobrkani lončići, šerpe i poklopčići-
Njima je večeras bila potrebna SAMO ova igra da bi bili srećni, a nama je potrebno više od "igre" za sreću!
Odraslima je danas potrebana zloba i tuđa patnja, olajavanje i prepričavanje, (to vas valjda hrani) nesreća, pohlepa, ljubomora...
I mi nešto učimo decu, ustvari pogledajte vi njih i naučiće oni vas mnogo toga! Naučiće vas da čuvate prijatelja "kao" kada igrate žmurke, da dodate ruku onome ko je pao i istinski da mu pomognete, ne da ga sapletete. Naučiće vas da se iskreno smejete, i da male stvari čine ovaj jedan jedini život koji imate! I u ovom mraku sijaju im oči jer su divni i iskreni, mali ljudi! Mi smo pobrkali lončiće, šerpe i poklopčiće! Daj, razvrstajte taj lom!

Koliko nas ima koji mislimo da pare nisu važne?

Nista ne kapiram, ako kapiram onda je bas glupo

Da, ova druga skesom je baš

RASTANAK ...:-(
Pita devojcica svog decka :
Dali ti se svidjam ?
On: NE ! ..
Devojcica ljuta na sebe i opet ga pita :
Ok a dali bi zalijo zbog mene ako mi se nesto desi ..:-(
On: NE ..
Devojcica slomnjenog srca sa suza ma u oci spustila je glavu i htela je da ide sto dallje od njega :-(..
On : Otiso do nje zagrlijo je i rekao :
Ej ludo glavo de ides ostani samnom pitala si me dali mi se Svidjas evo odgovoricu ti :
ti ne mi se svidjas Vec VOLIM TE DO GROBA
A kad bi ti se nesto dogodilo ja bih umro po tebe a ne bih zalijo ...;-)
PROSLE SU NEKOLIKO MESECA CURICA MU SE JAVILA Na TELEFON I SE DOGOVORILI DA IDU NA NJIHOVO STARO MESTO ZA POSLEDNIH PUT SRELI SU SE I MU ONA KAZE :
: ljubavi mi vishe ne mozemo se gledati ..:-(
ON: Zasto ? :-(
ONA : LJubavi bolna sam od SRCE moram ici u stranstvo da pravim operaciju ;-( :-( ..
On : palce i je ljubi ne zeli da je izgubi ..:-( ;-(
POSLE IPO DANA CURICA JE UtISLA U STRANSTVO I JE PRAVILA OPERACIJU ODKAD JE ZAVRSILA VRATILA SE SPUNOM ZELJE NADE i LJUBAVI DA VIDI SVOG DECKA I DA GA PITA ZASTO JOJ NIJE PISAO PISMA ..
OTISLA JE KOD NJEGA KUCI I NEPRIJATNO IZNADJENE IMA ZA NJU..
ONA : HALOOO :-) LJUBAVI JA SAM DOSLA :-D..
NA DECKA MAJKA IZADJE I JOJ KAZE SA SUZAMA U OCI :
ONA : HEJ DRAGA ON NIJE VISHE TU NE TRAZI GA VISHE ! :-(
DEVOJCICA PITA : ZASTO STA BI ? GdE JE ON ?..:-(
NEGOVA MAJKA JOj
EDNO PISMO DALA OD NEGA A U PISMU PISHE :
HEY LJUBAVI KAD PROCITAS OVO PISMO ZNAj KOLIKO TE VOLIM JA SAM TI TO REKAO I KAD SI ME PITALA PRE PAR MESEC DANA .. I OSVIM TOGA REKLA SI MI DA CES PRAVITI OPERACU .. TVOJI NISU MOGLI DA NADJU DONATORA PA SAM TI JA DAO SVOJE SRCE JA SAM BIJO TAJ DONATOR..;-(
HEY SRECO MOJA NEMOJ BITI TUZNA ZBOG NAS I NASU LJUBAV JA SAM TI REKAO DA ZBGOG TEBE I ZIVOT CU GA SVOG DATI I DA CU TE VOLETI DO GROBA ..I
Imam ZADNJU ZELJU : NE MOJ PLAKATI i SUZE LITI SETI SE SRECNIH DANA KADA NAM JE BILO SVE KO U BAJCI I KAKO SMO SE LUDO VOLELI .. U OVOM ZIVOTU NISMO MOGLI BITI ZAEDNO ALI U DRUGI CE MO BITI VECNO .. SRECNO NOVO RADJANJE LEPOTO MOJA SRECAN ZIVOT I SVE NAJBOLJE TI ZELIM I OPROSTI MI ZA TO STO NISAM TI PISAO ZAO MI E .. ZBOGOM LJUBAVI ZBOGOM ZA KRAJ VOLIM TE DO GROBA ANDJELE MOJ :-* ;-( :-(..

Bogu Ocu Sapsitelju godine nisu važne.