Prijava

SRECHNO BADNJE WECHE!

pozdravio bih sve moje PRIJATELJE, GLUPO JE RECI FANOVE, JER SEBE SMATRAM OBICNIM I NORMALNIM ... ZATO SE TAKO I OBRACAM...POZELEO BIH SVE NAJBOLJE OD SRCA I HVALA STO STE UZ MENE I STO PRATITE MOJ RAD...a svim svojim NEPRIJATELJIMA zelim dug zivot, da sto duze zive, kako bi videli sve moje uspehe...hvala vam BAKERO..!!!!!

On:Cao Ona:cao On:Hoces da jedes? Ona:hoces da jedes?? On:Ti to mene ponavljas? Ona:Ti to mene ponavljas? On:Volim te Ona:Zao mi je ali ja te nemogu voleti jer si mi ti naneo bol i patnju a sta sam ja tebi nanela? On:Ljubav i srecu.

koje uspjehe Dankane?

Kao Vukajlijaš sa IQ-om 194, mrštim se na ovu definiciju. Svako ko je imalo putovao po svetu putem Google Street View™-a, zna da su najrasprostranjenije reči na svetu "okay" /okej/ i "Coca-Cola" /koka-kola/. Naravno da je američki proizvod svuda tražen. Nije ni čudo što na početku Deklaracije nezavisnosti SAD stoji fraza "Život, Sloboda i ostvarivanje Sreće", jer Koka-kola čini ljude srećnim. Rusofili, trgnite se! Baš bih voleo da kad ove godine opet odem na safari u Tanzaniju, sednem u internet-café i viknem konobaru: "Kvas!" a on mi odgovori: "Хорошо!" Ha-ha. Taj film nikada nećete gledati.

Lajk ako misliš da je kvas (квас) bolji nego Coca-Cola (Кока-Кола) i ako misliš da godine nisu važne, a ni IQ!

Dečko: Ćao! Cura: Ćao! Moram ti nešto reći. Dečko: Kaži. Cura: Volim te! Dečko: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$ Cura: log off Dečko je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "GODINE NISU VAŽNE". Dečko ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "BILA SI U PRAVU,GODINE NISU VAŽNE"! POSTAVI OVO AKO TI GODINE NISU VAŽNE !!!

Dečko: Ćao! Cura: Ćao! Moram ti nešto reći. Dečko: Kaži. Cura: Volim te! Dečko: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$ Cura: log off Dečko je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "GODINE NISU VAŽNE". Dečko ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "BILA SI U PRAVU,GODINE NISU VAŽNE"! POSTAVI OVO AKO TI GODINE NISU VAŽNE !!!

ахааххаахахах

hahahah ovo je prepobeda

ovo za macku i poklanjanje srceta

istripovao sam od obrnutog kera opet da je macka

ЈА МИСЛИМ ДА ГОДИНИЦЕ НИСУ ВАЖНЕ

Године нису вазхне. позз

Dečko: Ćao! Cura: Ćao! Moram ti nešto reći. Dečko: Kaži. Cura: Volim te! Dečko: I ja tebe,ali ja imam 20 godina,a ti 13 :$ Cura: log off Dečko je tog dana čuo zvuk sirene. Marica je došla po njega, jer je donja granica za seks sa devojkom 14 godina

ljubazna macka je ljubazna

isprištila se od brijanja :S

Osula se ko Portsmouth

Сиротињо, стави афтершејв!
Ако немаш, ти узми ћалету ракију.