Prijava

ko se brije,srbin nije!

On1: Volim te! On2: Volim i ja tebe. On1: Ali ja imam samo 13 godina, a ti 65. On2: Onda smo u problemu, jer mi smo LGBT osobe romeske nacionalnosti, od kojih je jedna ispod granice za legalan seks. Plašim se za našu budućnost i bezbednost. Ali videćemo nešto... Log off. Sutra je Kurir preneo da su skinhedsi ubili dedu i unuka i njihovom krvlju napisali na zidu SEKSUALNA ORIJENTACIJA JESTE VAŽNA ZA SRBSTVO, a Blic demantovao, tvrdeći da su ubijeni bili ljubavnici. Podeli ovo ako ti godine i seksualna orijentacija nisu važni.

Haaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahaha
On1: Volim te! On2: Volim i ja tebe. On1: Ali ja imam samo 13 godina, a ti 65. On2: Onda smo u problemu, jer mi smo LGBT osobe romeske nacionalnosti, od kojih je jedna ispod granice za legalan seks. Plašim se za našu budućnost i bezbednost. Ali videćemo nešto... Log off. Sutra je Kurir preneo da su skinhedsi ubili dedu i unuka, a Blic demantovao, tvrdeći da su ubijeni bili ljubavnici. "Informer" je dodao da je reč o direktnom napadu na Vučića, stavivši ispod reklamu za "VEP", aparat za potenciju.
Podeli ovo ako ti godine i seksualna orijentacija nisu važni.

Jep. Ne mogu da nađem, bilo je valjda na starom Srbovanju- Kurir pisao o nekom stravičnom silovanju preko cele naslovne strane, a na dno stavio reklamu za VEP.

Ona: Volim te! On: Volim i ja tebe. Ali ne mogu biti s tobom, gospo moja, ja sam samo vazalni plemić, a ti kraljeva žena, a ja sam mu se zakleo na vernost. Log off - odjaše. Ode kraljica kod konjušara Crnca, tamo naprave oni orgije. Kad su to plemiću rekle uhode, on zarije sebi nož u srce i krvlju na zidu napiše: STALEŠKE RAZLIKE NISU VAŽNE! Sutradan, kad je to čula, kraljica Crncu konjušaru naredi da dahće STALEŠKE RAZLIKE NISU VAŽNE... STALEŠKE RAZLIKE NISU VAŽNE... svaki put kad je trpa surovo. I uvek je dostizala orgazam za minut-dva.
Podeli ovo ako misliš da staleške razlike nisu važne.

Mirko RadovićZlatni Retriver
13 hrs ·
Da li neko ima problem da mu retriver kolje kokoske
Like · · Share

PREKINITEE VIŠE DA JE NAPADATE NIKOLIJU IDETE MI VIŠE NA KURAC SVI! KAD JE VLADA BIO SA MARTINOM NIKO NIŠTA NIJE SMEO DA KAŽE,A SAD KAD JE NIKOLIJA SA RELJOM U VEZI I JOŠ JE TRUDNA NAPADA TE JE PREKINITE VIŠE MOLIM VAS!!AKO NJU NE VOLITE,VOLITE RELJU I POŠTUJTE GA!JESTE SE ZAPITALI KAKO JE NJEMU MOŽDA? NISTE,JER NEMATE POJMA SA ŽIVOTOM.ON JE S NJOM SREĆAN I TO SE JAKO VIDI.RELJA SE NIJE MEŠAO U VEZI MARTINE,KAO NI VLADA U VEZI NIKOLIJE TAKO DA MOLIM VAS ĆUTITE.JA NJU NE GOTIVIM,ALI SAM SREĆNA ZBOG NJIH NAJVIŠE ZBOG RELJA,JER I SAMI ZNATE KROZ ŠTA JE SVE PROŠAO I DRAGO MI JE ZBOG NJEGA ŠTO ĆE POSTATI TATA.NIKO OVDE NIJE RASTURIO ELITNE ODREDE U PITANJU JE SAMO PAUZA RAZUMETE PAUZA,USKORO ĆE SVE DA SE SAZNA.TOLIKO OD MENE! HVALA!!

Крле не мисли да године нису битне :(

не мисли јбг :((( добро си ме поцетио да едитовану верзију прекопирам, требаће нам заубудуће контам

Krle96: Ćao!
Cura: Ćao! Moram ti nešto reći.
Krle96: Kaži.
Cura: Volim te!
Krle96: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$
Cura: log off
Krle96 je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "GODINE NISU VAŽNE". Krle96 ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "BILA SI U PRAVU,GODINE NISU VAŽNE"! POSTAVI OVO AKO TI GODINE NISU VAŽNE !!!

НИСАМ МИСЛИО.
САДА МИСЛИМ.
Годиште у нику је кул.
Годиште у нику је кул.
Годиште у нику је кул.
Годиште у нику је кул.
Годиште у нику је кул.

Njena borba trajala je vise od onoga sto mi znamo... njena borba trajala je od kada je ugledala ovaj svet, jer je ocigledno bila nevoljena i zlostavljana...Ali sve je to daleko iza nje ... Ona je bila jedan od nasih najtezih slucajeva, ona je bila najtuznije bice koje smo do sada videli..Bila je toliko psihicki ubijena da je danima sedela i gledala u jednu tacku...A od povreda je bila skroz izdeforimisana,,,, Ali... pogledajte je sada емотикон grin Sa ponosom vam prenosimo ovu vest: HOPE JE UDOMLJENA емотикон grin емотикон grin емотикон grin Otisla je u predivnu porodicu, punu ljubavi, gde ce imati i drustvo, sto ljudi, sto zivotinja емотикон grin Hvala SVIMA koji su ucestvovali na bilo koji nacin u prici i sudbini ove lepotice. Hvala Ivani Stefanovic koja je ovu mucenicu pronasla i podigla nas na noge da joj pomognemo, hvala Dragani Dragosavac koja je odmah dotrcala da bude tu pored nje dok ne stignemo, hvala nasoj Ivani veterinarki kojoj nije bilo tesko da joj u pola noci pruzi prvu pomoc емотикон heart ,hvala svima u ekipi veterinara koji su je pazili i negovali dok je bila u stacionaru... Hvala svima koji su donirali i na taj nacin pomogli da joj obezbedimo hranu, terapije, vitamine, sterilizaciju...Hvala svima koji se je bodrili, obilazili, pratili njenu pricu... Hvala Ivani i divnoj porodici koji su joj pruzili ljubav i dom i najvece HVALA Angelini koja joj je pruzila privremeni smestaj svih ovih meseci, rehabilitaciju i socijalizaciju , koja je bukvalno ovu dusu digla iz mrtvih ! Hvala svima sto ova prica ima itekako srecan kraj !!

Njena borba trajala je vise od onoga sto mi znamo... njena borba trajala je od kada je ugledala ovaj svet, jer je ocigledno bila nevoljena i zlostavljana...Ali sve je to daleko iza nje ... Ona je bila jedan od nasih najtezih slucajeva, ona je bila najtuznije bice koje smo do sada videli..Bila je toliko psihicki ubijena da je danima sedela i gledala u jednu tacku...A od povreda je bila skroz izdeforimisana,,,, Ali... pogledajte je sada емотикон grin Sa ponosom vam prenosimo ovu vest: HOPE JE UDOMLJENA емотикон grin емотикон grin емотикон grin Otisla je u predivnu porodicu, punu ljubavi, gde ce imati i drustvo, sto ljudi, sto zivotinja емотикон grin Hvala SVIMA koji su ucestvovali na bilo koji nacin u prici i sudbini ove lepotice. Hvala Ivani Stefanovic koja je ovu mucenicu pronasla i podigla nas na noge da joj pomognemo, hvala Dragani Dragosavac koja je odmah dotrcala da bude tu pored nje dok ne stignemo, hvala nasoj Ivani veterinarki kojoj nije bilo tesko da joj u pola noci pruzi prvu pomoc емотикон heart ,hvala svima u ekipi veterinara koji su je pazili i negovali dok je bila u stacionaru... Hvala svima koji su donirali i na taj nacin pomogli da joj obezbedimo hranu, terapije, vitamine, sterilizaciju...Hvala svima koji se je bodrili, obilazili, pratili njenu pricu... Hvala Ivani i divnoj porodici koji su joj pruzili ljubav i dom i najvece HVALA Angelini koja joj je pruzila privremeni smestaj svih ovih meseci, rehabilitaciju i socijalizaciju , koja je bukvalno ovu dusu digla iz mrtvih ! Hvala svima sto ova prica ima itekako srecan kraj !!

ahahaha ol idi u kurac

hahahaah isti mozak imamo brate

istampao bih jedno srce da ga stavim u grudi jer mi je jedna devojka slomila pre neki dan.. zna ona ko je cita ovu temu siguran sam..nije odavde

Looooljhhhhahahaghahahaha

па овде треба стављати само озбиљне, а не оне који се спрдају

taj rad...nego smesno mi jako bilo,