Prijava

da ne znam bolje pomisio bih da ovaj radjard stalkuje ovog miljana koji, opet, stalkuje noleta

Realno, ja sam veći kurton, al u moju odbranu, potrošio sam ukupno trideset sekundi da iskopam ovaj post xex

e: Prelepe fotke i prelepa vest koja je verujem odusevila ne samo tvoje poznanike i fanove Djokovica na podrucju Srbije nego i sve fanove iz celog sveta. Cestitam od srca Miljane, zasluzeno maksimalno Bravo legendo.

lolčina, a vest je da se baja slikao sa nolom

Da li je realno ovo? Ovo je najbolje do sad, hahahahahha. Deo sa majicom pobedijo. Ako mu ovo ne izvuče nalog za zabranu prilaska, ne znam šta će.

Primetio sam da si dosta menjao majicu

ајте молим вас да се организујемо да пребијемо говно

озбиљан сам, скупићу паре и ићи ћу где живи

uzmi prebij đovaka ako si mudo, lako je sasušenog mentalnog bolesnika sa interneta

Ladno lik nije trol. Lele, majko

ђовака прате увек двојица из противтерористичке јединице, треба да нас буде бар четрес да бисмо савладали те грдосије

pa to ti kažem, udarite junački na đovakove plaćenike koji jedu sirotinjski porez. miljana bi i ja ovako kilav mogao našamarati dok se ne usere

ljanmi bar drka na neku realnu priču, malo je jezivije kad se neko isproliva na skupove belih slova na zelenoj pozadini sajta za pisanje objašnjenja smešnih izraza i stavljanja šaljivih reči iznad i ispod slika

Ala je ove mučenike što igraju kolo sigurno blam obuzeo žešći kad je ovaj indijanac upao.
https://www.youtube.com/watch?v=D3_vkZFMVB4

Čuo Đovak da im dele sendviče posle, pa ko veli...

MAGI NEMA SISE OPA JEBI MILANA

vd ima malu pišu opaaa

PAR GODINA ZA NAS JE ĐUBRE I NIJE PROROČKA PESMA DE ĆE NARKOS DA BUDE NOSTRADAMUS UOPA

Milane hahahaha svi su ti umrli šta ćeš sad da sviraš kad si mrtav hahaha umrli od droge koji paceri hahaha milane ekatarina velikaja poliži mi jaja hahaha

'Prelepa kolevka, dosta dobro izgleda, sin ti se neće mnogo znojiti u njoj, nadam se da ga nećeš udarati nogom u glavu ko što je tebe tvoj otac'