Prijava

Na profilu mi piše da je zbir glasova za moje definicije 79, mada sam ja sabrao i dobio 80. (provereno kalkulatorom, da neko ne istroluje da sam ne daj boze nepismen za matematiku.) Ovo nije velika greška, ali u budućnosti se može desiti da prikazuje npr. 110, dok je zbir zapravo 127.
Ako se još nekome ovo desilo, neka kaže.

Jbg... oće minus- neće minus, oće plus-neće plus...
kalkulišu ljudi, pa se predomisle

meni je neka budala davala tihi minus danima po jedan pa niko nije hteo da skine, a neka druga budala me je lajkovala pa nisam prijavio da bih imao što više plusa. Treba ovo regulisati što pre. Plus= vreme=novac=leb. Koristim Casio fx-82MS za takve kalkulacije, računam, oduzimam, sabiram ali nikad da se slože podatci. Dakle meni se desilo. Dok nisam zamenio bateriju na kalkulatoru nije radio kako treba. I dok sam pisao gluposti.

Jbg... oće minus- neće minus, oće plus-neće plus...
kalkulišu ljudi, pa se predomisle

kakva si ti mađija hahaha

mada sam ja sabrao i dobio 80. (provereno kalkulatorom.)

sabrao

provereno kalkulatorom

dobar, AHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHA

kad smo već kod digitrona kako se računa procenat? npr oću da oduzmem od 35 fee (taksu) koja je 8%. I jednako i % je isti taster, samo je % sa šiftom. ukucam 35-8% izbaci neku nebulozu. Pomozi Ana.rs!

ај банујте ову будалу трајно

Ukucaš 35 puta 0,92 i dobiješ skor sa oduzetih 8%.

Jugosloven, aj moje saberi, ljeba ti, i ja sam sumljičav.

И мени, плиз.

Pakao Juga
Ukucaš 35 puta 0,92 i dobiješ skor sa oduzetih 8%.

radi tako, ali mi fora da upotrebim dugme %, nisu ga bzvz stavljali. Al ne ide ni jedna kombinacija.

ko još čita definicije
definicije su proliv i mrtvo pašče

@JUGOSLOVEN123 - batali računanje, jugosloveni su neuračunljivi

Na profilu mi piše da je zbir glasova za moje definicije 79, mada sam ja sabrao i dobio 80. (provereno kalkulatorom, da neko ne istroluje da sam ne daj boze nepismen za matematiku.) Ovo nije velika greška, ali u budućnosti se može desiti da prikazuje npr. 110, dok je zbir zapravo 127.
Ako se još nekome ovo desilo, neka kaže.

Мрзим људе који не пишу ћирилицом.

kako preloš trol ovaj jugosloven

Zhajk izgleda nije ukapirao da je opis na mom profilu trolovanje.

Zhajk izgleda nije ukapirao da je opis na mom profilu trolovanje.

Moguće, ali to nije velika greška.
Ako se još nekome ovo desilo, neka kaže.

Hvala rasni ljubavi, al iskreno boli me kurac :*