Prijava

ae pali bre reme,idi placi za starim vremenima trolovanja i kako te jadnog prekidamo na cetu u tvojoj samo tebi zanimljivoj spici,u tvom svetu je drukanje za ban do jaja i slicne stvari,za drukanje za ban,sta mi se gubis ovde kao ti meni nesto objasnjavas,komentatoru svega i svacega na sajtu,smetaju ti dijagnoze jer se sve svode na to da si iskopleksirani midzet kojeg onesvescuju macolama,tisina,mali pederko

Neam ja nikakvih problema s minusima niti s negativnim komentarima, ali nemoj da pišeš da mi je ovo prva definicija i nemoj da sugestiraš ljudima na četu da mi daju minus ili napišeš e kako glupu definiciju izbacio dejanče i tome slično, a ovo što si iznad napisao su obične gluposti.

А како може националиста да штети земљи мајке ти ? Ми бар покушавамо да урадимо нешто добро и корисно док ти седиш на степеништу , дуваш и хваташ зјале . Све је мање и мање Срба , сви живи мрзе ћирилицу и ти још пљујеш по ћирилици . Замисли се мало и запитај се да ли ти је то сад потребно .

Skadarlija , niža raso retardirana , nisi trebo ni dobit internet u tom smrdljivom govnavom krmetnjaku , mater ti jebem dok ti karaš konjeve u tvojoj smrdljivoj selendri i maštaš da je ona barbika plastična.
Nisi zaslužio ni da mi kurac popušiš , ni ti ni ona kineskinja plastična , kontaš li koliki si retard i koliko si nebitan?