Prijava

chini mi se da se zvao gnusoba

e jbg kad ukucam gnusoba izlazi samo basara

Genijalni prevodi Nebojše Cvetkovića. Impursonator = Imitašnerka

Uzgred,

ISIS

Kako si retro, to se sad zove Islamska država.

Plus ISIS i feminizam nikako ne idu zajedno.

Zed najjači, mada on je final boss.

ae pali bre reme,idi placi za starim vremenima trolovanja i kako te jadnog prekidamo na cetu u tvojoj samo tebi zanimljivoj spici,u tvom svetu je drukanje za ban do jaja i slicne stvari,za drukanje za ban,sta mi se gubis ovde kao ti meni nesto objasnjavas,komentatoru svega i svacega na sajtu,smetaju ti dijagnoze jer se sve svode na to da si iskopleksirani midzet kojeg onesvescuju macolama,tisina,mali pederko

ae pali bre reme,idi placi za starim vremenima trolovanja i kako te jadnog prekidamo na cetu u tvojoj samo tebi zanimljivoj spici,u tvom svetu je drukanje za ban do jaja i slicne stvari,za drukanje za ban,sta mi se gubis ovde kao ti meni nesto objasnjavas,komentatoru svega i svacega na sajtu,smetaju ti dijagnoze jer se sve svode na to da si iskopleksirani midzet kojeg onesvescuju macolama,tisina,mali pederko
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ona : Zasto si bio sa mnom ako ti se nisam svidjala ?
On : Ko kaze da nisi ?
Ona : Ja kazem.
On : To nije tacno.
Ona : Pa zasto si bio tako hladan prema meni ?
...On : Plasio sam se da ce se desiti ovo sto se desilo - Da te zavolim <3

http://www.simonprior.com/wp-content/uploads/2013/11/powerrangers2.jpg

иван глиб. у суштини јер се једино њега сећам и рите и оног златног. а и има невиђено име, сјај амерске антикомуњарске пропаганде.

и да. дајте оригинални пост то за ремеа.

Kakve teme se otvaraju na ovom forumu, ovo je strašno.