Prijava

шоми одакле је ово?
ae pali bre reme,idi placi za starim vremenima trolovanja i kako te jadnog prekidamo na cetu u tvojoj samo tebi zanimljivoj spici,u tvom svetu je drukanje za ban do jaja i slicne stvari,za drukanje za ban,sta mi se gubis ovde kao ti meni nesto objasnjavas,komentatoru svega i svacega na sajtu,smetaju ti dijagnoze jer se sve svode na to da si iskopleksirani midzet kojeg onesvescuju macolama,tisina,mali pederko

mislim da mu je ollanik to rekao

а не, то је онај други пост хахахах
немам појма стварно, нек се јави онај ко је написао
и нек угаси светло позз

Ovo nije vrsta hvaljenja, već zahvaljivanja. Naime, posle ne tako dugog vremenskog perioda i ja uđoh među najpopularnije autore na ovom sajtu, tj. među prvih 2000, i to zahvaljujući vama, bez čije nesebične podrške ne bih uspeo i istrajao. Vašim plusevima nakupio sam dovoljan broj ocena za plasman koji sam trenutno zauzeo i na tome vam se zahvaljujem. Jeste da ovo nije baš neki uspeh, ali bar stoji moj profil kad uđem na listu najpopularnijih autora, a i drago mi je zbog toga jer sam profil napravio relativno skoro. Ali, ja ovde ne stajem i trudiću se da u bliskoj budućnosti uđem u top hiljadu nakon čega ću se verovatno povući sa sajta, jer će mi inspiracija za definicije biti veoma niska. Još jednom se zahvaljujem svima i volE vas vaš Krajsler.

хахахахахаха е ово крајслер је до јаја пост хаха

хахахаха има једно 4 места у тексту где помислиш да мора да је спрдња

хахахаха брате презнојио сам се док сам прекуцао ово са принта ако ми верујеш

Ja mislim da je ovaj post sto david trazi na temi sto je blz otvorio pre neki dan, kad su ga napusavali na cetu.

Bilo je na nekoj temi, izgugla se za minut aman

izgleda da su obrisali