Prijava

Не , озбиљно не тролујем, него ми је сајт срање постао одједном, некако више ни не пишем дефке, дошли неки други људи, видим да од вукајлије немам леба. Стварно не тролујем, него не знам где да се празним. Желим да кренете мојим путем. И да оставите вукајлију, ја ћу то урадити ускоро. Пријатно, и извините сви којима сам учинио нешто лоше овде. Деветаре, знам, био сам кул раније ваљда, али сад не, окренуо сам се пријатељима и друштву. Очекујем неку девојку ускоро, колико сам се трудио, ред је да ме усере нешто. Зато овде долазим да вам кењам, јер сматрам да и ви кренете тако, ништа нема од овог сајта. Раније ми било занимљиво. Те оцењујем дефке, постерчиће, бацим на форуму у некој нормалној теми нешто, па квизови, па певете са одређеним људима, којима сам препричавао дешавања са оном девојком која ме напушила, саветовање с њима. Мислим да нема ништа од тога и од тих савета ако цео дан али цео висиш овде.
Сее ја...

http://i6.minus.com/jijNsHhVkl3Zu.png

Иронични, је л ово мој пост леб ти јебем?

Сад сам проверио, какав квлт прженички пост, суво злато данас.

Vidi ga Makaronac, čovek ptičijeg stava, koji se pre neki dan drznuo da brani nedužnu i nemoćnu devojku, sada pokazuje svoje pravo lice i grupno kidiše na Znika. Kakvo viteštvo na delu. Lepo je videti da nisam pogrešio što sam ti ukazao na to da si crv. Prijatan dan.

edit: izvinjavam se prvi post sam slucajno cimbaljevic sa laznjaka

Hvala prijatelju, pozdravi sve kod kuće.

Evo ga busido, zastitnik pravde i nemocnih, izgladnjelih i nevinih. Dosao opet kao Vitez Koja da svojim atakovskim postovima iskorijeni nepravdu i izvede sajt na prave staze, na one nekadasnje staze kada su reme i smare trolovali i odsluzivali banove, a cijeli sajt umirao od smijeha, a da je nekad kao sada, gdje bi nama kraj bio sada...
Jedna pusa za Smorku! ♥

Bushido, ako još uvijek nisi skontao da sam te onda ložio, ubij se jebem te nenormalna.

Zabole me kurac da nekog branim na internetu, a ni da napadam. Ovo je šega klasična.

hahaha a trooolovao si? pa kako to da mi promakne jbt. mnogo jak izgovor kad popijes palamaru.

Makaronac
Bushido, ako još uvijek nisi skontao da sam te onda ložio, ubij se jebem te nenormalna.

Zabole me kurac da nekog branim na internetu, a ni da napadam. Ovo je šega klasična.

Što lažeš? I što odgovaraš 2 puta na njegovu prozivku? Nije ti dovoljno mudra ona prethodna? Stalo ti je do njegovog mišljenja pa si u drugom postu ispao pička?

Zabole me kurac da nekog branim na internetu

verujem da kad smorkica ovo pročita vukajlijom će se prolomiti prodoran zvuk lomljenja njenog tananog srca i iz grudi će joj se oteti urlik šoka i neverice zbog izdaje ovog kukavičkog viteza prevrtljivog srca.... c,c,c....

edit: makaronac, našla sam tvoja muda u bušidovom gepeku, šta da radim sa njima?

Nigde nisam vidio palamuru, a baš sam čekao da vidim šta će biti. Razočarao sam se totalno.

Shomy23
ај немој више рајдеру, мука ми да те слушам и који курац кликћем сваки пут на линк
с поштовањем, цео сајт

http://images.ebaumsworld.com/thumbs/avatars/dexmarcado/dexmarcado-1354698393.jpg

http://vocaroo.com/i/s06flTs1VRPO

lemaja
makaronac, našla sam tvoja muda u bušidovom gepeku, šta da radim sa njima?

Pa znaš jebemu sunce, uvijek ti kažem, lemaja poliži mi jaja.
Kako to uvijek zaboraviš....

oooohoho! kakav kambek!

a da, možda nisi video palamaru, al si je osetio!

šuk!

ekstra si, sve pohvale

Zašto bi iko prozivao Lemaju? Skroz nerealno.

Opusti se Lemaja, vidiš da te istrolovao. Troluje. To mu nasledno verovatno, pošto mu je ćale tako trolovao kevu da nema naslednih degeneracija kada ga je pravio. Opasna stvar je trol. Izgovor, sredstvo, štit... Trol mi a river