Prijava

Okacio si vec jednom i probao sam da iskuliram, ali posto vidim da si toliko zeljan paznje, napisacu "haha". Haha

http://vocaroo.com/i/s16MDfy2f9JK

Скочимише, радијска легендо, дај подари живот можда најпознатијем посту у историји Вукајлије, мислим на Јогуртарин пост!

а што се теме тиче, ништа ми није јасно али песмица је заразна, ПО ПО РАСТО ЉУТОГ ТРОЛОВАЊАААА

Ima li ovde sta da se jede?

заразно скоро као squidhunting manwhore уууууоооооаАХХХХ ооооохххх ААААХ

jesam ja lud ili u ovoj pesmi nigde nema stecanovog dela?

jesam ja lud ili u ovoj pesmi nigde nema stecanovog dela?

Lu ci

лооооооол хахахахахаахаааааааааа дал си реалан брате?? као да слушам на тву неку нереалну рекламу

SKOČKO BRATE hahahahah
mene su rekli neđe da si jevrej. sve i da je istina dobar si momak hahahahahahahah

Skočko molim te danskog dječaka odradi. Ljubim te u muricu

ej bushido napunim ti mami usta spermom onako da ispire usta i glogoce...popusis mi mi malo kurac,moja majica vredi vise nego satnica tvoje keve dok ga prima u sve tri rupe istovremeno..verovatno si klosarcina neka dziberska sa mega kompleksom seljaka steram ti ga u usta ta zemljoradnicka!gledaj od cega ces da platis net posto verovatno nemas leba u crevu ali znas sta nema problema mogu ja da ti se iskenjam u serpu pa da ti lepo to popapis dok je vruce i nek prvi put bude gratis a posle cemo da se dogovorimo!e da i jos nesto...kazi mami da ispisre usta dva put na dan ujutru i uvece,spremio sam joj rezerve da ne moram svaki put da joj svrsavam u usta nego cu da joj spremim da ima za zimu ali samo neka uredno plati

posto verovatno nemas leba u crevu ali znas sta nema problema mogu ja da ti se iskenjam u serpu pa da ti lepo to popapis dok je vruce i nek prvi put bude gratis a posle cemo da se dogovorimo!e da i jos nesto...kazi mami da ispisre usta dva put na dan ujutru i uvece,spremio sam joj rezerve da ne moram svaki put da joj svrsavam u usta nego cu da joj spremim da ima za zimu ali samo neka uredno plati

ovo je brutala

Koliko je skočko ojebo sa bicepsom hahahahaha