Prijava

Javitese da vam kupimo novi kompjuter

EDIT: Htjedoh reći: "Javitese da vam kupimo novi kompjuter :((("

ja sam nekad bio dobar matematicar, a i sad sam. kupite mi kompjuter!

Celte, taj je za pedere i grafičke dizajnere, pravi matematičari koriste lenovo laptopove i kućišta veličine boksa za staforde

Mekbuk pro. Retina displej.
Samo kaizen ima ovakav, celte nije to za tebe, shtreber si prevelik za to, morash biti shmeker i shminker.

2 + 2 = 4 0wned
pure facts
logical reasoning
mind power
amazing skill set
language of nature

Ja se prijavljujem da mi truleks kupi novi kompjuter

Nekad sam bio potencijal, išo na republička i savezna takmičenja, sad ne znam dva razlomka da saberem

Treba jedan kompjuter i mogši ipak je najbolji matematičar na sajtu!!!!
http://vukajlija.com/matematika/28372

Mekbuk pro. Retina displej.
Samo kaizen ima ovakav, celte nije to za tebe, shtreber si prevelik za to, morash biti shmeker i shminker.

ma boli me dupe kakav je, ako vec oce da mi kupi truleks, nek bude sto skuplji

Ja sam bio takmičar i iz matematike i iz fizike... u 15 godina kolko sam u posjedu računara, svega 2 različita sam imao :-((((

Ја сам био страшан математичар, ишао на такмичења и то, ал сјебем колено и оде све у пичку материну.

Ја сам био 6. на регионалном такмичењу из физике у шестом разреду, а физика је зајебанија математика реално. ЈЕБИ АЗАЊУ И СМЕДЕРЕВСКУ ПАЛАНКУ!

четресосам

Na kurcu te nosam xDDDD :PpPpPpP

evo jedna anegdota vezana za temu...otvorim malopre forum i procitam kao MATICARI VUKAJLIJE xd

ЛОООЛ
Е
Е
Л

;Д ;ПпП

Ja sam išo na takmičenje iz istorije i srpskog ali bila poledica akombi imo samo zadnju vuču i ode karijera

Pored toga sam išo na takmičenje iz fizike i bijo treći na regionalnom.