Prijava

Samo nemojte da nam ne zaračunate pobedu

buraz nisam znao ko je magot, video sam svedske zastave ali nisam znao da ne prica srpski. zato sam i napravio sobu i pozvao ga da igramo da vidimo kako cemo... dalje pise gore

Matori, ja sam iz Švedske, a Maggot je iz Austrije.

buraz nisam znao ko je magot, video sam svedske zastave ali nisam znao da ne prica srpski. zato sam i napravio sobu i pozvao ga da igramo da vidimo kako cemo... dalje pise gore

LOL

jbt cekaju nas ljudi dva dana, samo mi nismo igrali, prvi pvt kad sam ti poslao vidio si posle 16 sati, nema te nikad ovde, kad dodjes nadrkas se primimo go zato sto je tebi bitnije da pises nego da igras...

ma jebe mi se, nije ni bitno. u principu ako hoces nadji nekog drugog pa igraj sa njim. meni je plan bio da se drkam i igram hax a ne da se nerviram oko ovoga

ako neko oce da igra sa mnom nek se javi, ali ime tima ostaje lol

opet kazem nemam nameru da se nerviram oko ovoga i raspravljam se sa tobom. vidim da si svojeglav i da ne kapiras sta znaci kada ti branis, tako da ne vidim poentu dalje rasprave.

ja se ne raspravljam, nes da igras, trazim nekog drugog, poz

Џанкијева и моја веза изгледа идилично у поређењу са вама двојицом.

Magote mislim da je Zhajk rekao da bi uleteo umesto nekoga, pošalji mu PVT.

buraz samo pogledaj game i chat ovde. nervira me sto sad ja ispadam govnara koja kvari ligu.

Резултат важи. Ионако постоји правило да тим може да има 3 играча, тако да, убаци неког.

ni jedan tim nema team chemistry kao chmarovi, igraj i pobedi!!111

Kvota 5,5 da će večeras dusan1001 i aleksandarkg da se skontaju da odigraju neki meč. Bacajte uloge...

Stavljam iljadu dinara
aco delimo dobitak lolo

Igra li ko večeras? Ja ne znam da li ću moći sutra, imam puno posla. Možda kasno uveče tek.

HOĆEMO LI BRAĆO ZAHEKSATI

ajd da igramo da se sprdamo malo neevezano za turnir