Prijava

ja sam tu ali nemam sa kim jbg vo no. oglas je okacen ceka se kandidat

Dušan i ja smo tu, skupljajte se da odigramo čas.
Edit: janpi, ti možeš da nađeš bilo koga i igraš dalje ovo takmičenje, dozvoljeno je imati izmenu, sad što ih nismo prijavili - jbg.

Mogli bi sad ako ima nekog ja za 40 minuta palim da predam seminarski pa se brzo vraćam i biću kući

нико од ових шесторо што треба да играју с нама није активан, играћемо онда касније преко дана, или после 12 вечерас.

Panceri ne igraju danas jer im je perjanica tima Pakao sprečena da igra zbog kvara na kompu pozz.

ima li ekipe Fordovi?

igramo ja i capoon, rijesen problem, sad cemo se dogovoriti kad mozemo pa pisem ovde

ja i capoon bi mogli u 6 popodne danas, moze li ko od vas tada?

ја могу до пола шес', и после тек тамо после 12. ви'те кад вам одговара.

jel tu dušan1001?

ja ne mogu izmedju pola 5 i pola 6, odgovara li ti tacno u pola 6 coa?

душан је рекао да ће брзо назад, има неке обавезе на факсу. ако будете ту играмо после, ако не, онда ћемо да се уклопимо вечерас - сутра.
а никако не могу од пола 6 до 11, или баш ако успем да ухватим приступ компу на пола сата, јбг.

e ovako, ako dusan uspije da uleti na vrijeme , igramo sad uskoro, ako ne igramo u ponoc, moze?

Evo i mene, juče sam bio sprečen, samo bih molio uvid u tabelu

haks je doista vishe od zhivota, zamihljam vas kako zhurite sa fakulteta ili drugih obaveza da bi stigli u tachno dogovoreno vreme na partiju crvenih i plavih tachkica koje guraju belu u okvir loool

http://www.haxball.gr/league/view/145566

Samo što nije apdejtovana za ono što je prošle večeri urađeno.

TIBORE jedini izvor prihoda mi je 79.000RSD koje dobijam od haxball saveza tako da DA, haxball jeste zhivot

Elem, stevan nije tu, ako neko oce igracemo veceras

looooooooooooooooooooooooool nooooooooooooob